STATYBŲ VIZIJA & LVA vs KĖDAINIAI (76:79)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 24 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

„Statybų vizija & LVA“ neatsilaikė prieš „Kėdainių“ komandą

2010 sausio 24 d., Sekmadienis, 21:08 val., peržiūros: 6096
Sekmadienį ( 01-24) „LVA“ sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos „G“ pogrupio komandos „Statybų vizija & LVA“ (šeimininkai ) ir „Kėdainiai“ (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje abi komandos žaidė banguotą žaidimą , todėl rezultatas dažnai svyruodavo tiek į vieną, tiek į kitą pusę. Po ilgosios pertraukos svečių komandai pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas. Šeimininkams iki varžybų pabaigos taip ir nebepavyko persverti rezultato ir turėjo pripažinti svečių iš Kėdainių pergalę rezultatu 76:79 (17:13, 16:24, 25:25, 18:17).

Pirmasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo šeimininkų komandai. Jie pirmieji atidarė savo taškų sąskaitą. Ketvirčio viduryje „Statybų vizija & LVA“ krepšininkams pavyko atsiplėšti nuo varžovų (11:4). Svečiai niekaip nesugebėjo rasti kelių link varžovų krepšio. Pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 17:13.

Antrojo kėlinio pradžioje kėdainiečiai sugebėjo išsiveržti į priekį (17:18).Tačiau šia persvara svečiai džiaugėsi neilgai. Po poros atakų šeimininkai susigrąžino turėtą pranašumą (26:22). Įpusėjus ketvirčio laikui „Kėdainiai“ išlygino rezultatą. Pradėjus strigti „Statybų vizijos & LVA“ komandos puolimui jie paleido varžybas iš savo rankų ir atsidūrė besivejančios komandos vaidmenyje. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 33:37.

Trečiame kėlinyje abi komandos žaidė daugiau puolantį nei gynybinį žaidimą. Spartus žaidimo tempas buvo naudingesnis šeimininkų komandai. Ketvirčio viduryje jie sugebėjo persverti rezultatą (47:45). Tačiau vedami naudingiausio šių varžybų žaidėjo L.Valucko „Kėdainiai“ sugebėjo susigrąžinti persvarą (47:54). Per likusį laiką komandos pasikeitė sėkmingomis atakomis , o bendras rezultatas buvo 58:62.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai nesugebėjo sumažinti deficito. Netaiklūs metimai iš patogių situacijų neleido „Statybų vizija & LVA“ komandai priartėti prie varžovų. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 76:79.

Po varžybų pakalbintas vienas iš nugalėtojų komandos atstovų teigė : „- Komanda sužaidė geras varžybas , reikiamais momentais kai varžovai sugebėdavo priartėti , spurtuodavome ir susigrąžindavome pranašumą“.

Statybų vizija & LVA“ : V.Babrauskas 25 (12 atk.kam) , D.Gricius 12.
"Kėdainiai" : L.Valuckas 36 ( 10 išprovokuotų pražangų) , M.Dilys 20.

"Statybų vizija & LVA" atsirevančavo savo varžovams "Kėdainiai" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Statybų vizija & LVA" penketukas nugalėjo "Libora" komandą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 21:02 val.) „Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kėdainių“ ekipą (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Statybų vizija & LVA” iškovojo nesunkią pergalę (2010 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)"Statybų vizija & LVA" atsirevanšavo "Kėdainiai" ekipai ir keliauja į kitą etapą (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Statybų vizija & LVA“ iškovojo nesunkią pergalę (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:20 val.)"Statybų vizija & LVA" sutriuškino svečius iš Prienų (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Statybų vizija & LVA" išbarstė turėtą pranašumą, bet iškovojo pergalę (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 19:34 val.)"Statybų vizija & LVA" beveik dvigubu skirtumu sutraiškė "BC Sporto fėja - 2" (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 20:12 val.)"Akis" nepakankamai pasipriešino "Kėdainių" komandai (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 19:25 val.)