KAUNO TILTAI vs AKS PROSATAS & NEKTURTAS (81:80)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 kovo 19 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

"Kauno Tiltai" tik po pratęsimo iškovojo pirmą pergalę.

2008 kovo 19 d., Trečiadienis, 23:08 val., peržiūros: 5438
Šiandien (03-19) "Drobės" sporto salėje susitiko "Kauno Tiltai" (šeimininkai) ir "AKS Prosato & Nekturto" (svečiai). Abi komandos buvo panašaus pajėgumo , todėl skirtumas laikydavosi vos keli taškai arba buvo lygiosios. Puikus šeimininkų žaidėjo M.Mažeikos žaidimas paskutinėmis ketvirto kėlinio akimirkomis leido išplėšti pratęsimą. Įmetę visus keturis mestus tritaškius per pratęsimą "Kauno Tiltų" ekipa iškovojo pergalę minimaliu skirtumu 81:80.

Pirmą kėlinuką sėkmingiau pradėjo "
AKS Prosato & Nekturto" ekipa. Dominavę kėlinio pradžioje svečiai paskutinę atkarpą pralaimėję 6:0 įgijo dviejų taškų deficitą. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 22:20.

Antrame ketvirtyje komandos ir toliau grūmėsi dėl kiekvieno kamuolio. Rezultatas ir toliau neliko stabilus, vis nusvirdavo ar į vieną ar į kitą pusę. Kėlinukas buvo pasibaigęs lygiu rezultatu , bet kėlinį užbaigė šeimininkų tolimas metimas. Rezultatas buvo 36:33 (14:13).

Trečias kėlinys buvo labai nerezultatyvus. Abi ekipos sugebėjo bendrai surinkti tik 17 taškų. Bendras rezultatas prieš ketvirtą ketvirtį buvo 44:42 (8:9).

Ketvirto kėlinio pradžioje "Kauno Tiltų" komanda smeigė du tritaškius ir persvarą padidino iki keturių taškų. Tačiau netrukus rezultatas vėl buvo lygus. Likus mažiau nei minutei komandas skyrė penki taškai. Paprašę minutės pertraukėlės šeimininkų ekipa kilo į lemiamą spurtą. Neįtikėtini du tritaškiai ir rezultatas buvo lygus. Tačiau
"AKS Prosato & Nekturto" turėjo progą išplėšti pergalę, bet abu baudos metimai paskutinėmis akimirkomis skriejo pro šalį, o kitam metimui pritrūko laiko. Oficialus rungtynių laikas pasibaigė rezultatu 67:67 (23:25). Todėl abiejų komandų laukė dar penkios pratęsimo minutės.

Pratęsimas prasidėjo šeimininkų tritaškių serija. Iš eilės pataikę keturis tritaškius sugebėjo atitrūkti iki šešių taškų. Tai ir buvo lemiama atkarpa. Paskutinę pratęsimo sekundę pataisęs komandos draugo metimą D.Bukaitis užfiksavo galutinį rezultatą 81:80 (14:13)

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų žaidėjas pagyrė visos komandos pasiaukojimą ir kovingumą. Pergalės priežastis paminėjo sėkmę ir pasiaukojantį žaidimą. Teisėjams skyrė po 9 balus.

"AKS Prosato & Nekturto" teisėjams skyrė stiprų 5.

"AKS Prosato & Nekturto" komandoje labiausiai išsiskyrė E.Vaitkevičius 24 taškai.
"Kauno Tiltų" ekipoje nuostabias rungtynes sužaidė M.Mažeika – net 36 taškai.
"Kauno tiltai" iškovojo dar vieną pergalę (2008 sausio 12 d., šeštadienis, 18:12 val.)"Kauno tiltai" eliminavo "AKS Prosatą & Nekturtą" (2008 kovo 21 d., penktadienis, 21:29 val.)"AKS Prostatas - Nekturtas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Makroflex" (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 19:28 val.)"Kauno tiltai" tapo daugiausiai taškų per pratęsimus pelniusia komanda (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 20:59 val.)Žaidėjų trūkumas neleido "Ūkio Bankui" iškovoti pergalės (2008 vasario 12 d., antradienis, 00:39 val.)"Kauno Tiltai" išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2008 balandžio 07 d., pirmadienis, 20:29 val.)"Kauno Tiltai" įveikė "TEO LT" (2008 vasario 08 d., penktadienis, 20:00 val.)"Kauno tiltai" iškovojo pergalę prieš "Elektrobalt & Elektros darbus" (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:23 val.)"Kauno tiltai" namuose įveikė "Puskarininkių mokyklos" ekipą (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:06 val.)Puiki "Kauno Tiltų" pergalė (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:27 val.)