KK POLICIJA vs BALTVESA (75:84)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 07 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

„Baltvesa“ nugalėjo „KK Policija“ ekipą

2009 gegužės 07 d., Ketvirtadienis, 23:08 val., peržiūros: 3613

Šiandiena VRM sporto salėje susitiko šeimininkai „KK Policija“ ir svečių „Baltvesa“ ekipos. Po nelengvos kovos pergalę šventė svečių ekipa, kuri visas varžybas buvo priekyje ir išlaikė savo pranašumą, taigi 84:75 pergalę iškovojo „Baltvesa“.

Pirmasis kėlinys buvo apylygis, pradžioji svečiai atirūko 5:1 tačiau policija juos tuo pat pasivijo bei aplenkė. Tada svečiai vėl atitrūko 12:7, bet šeimininkų ekipos lyderis Jonas Normantas įsūdė du tolimus metimus ir vėl buvo priekyje. Tačiau kėlinio pabaiga ir vėl geriau sužaidė svečiai, kurie ir laimėjo pirmąjį kėlinuką 20:19.

Antrame kėlinyje šeimininkai neatrado savo žaidimu, pirmoje kėlinio pusėje jie svečiams pralaiminėjo beviltiškai 39:26. Bet visgi daugiausiai to paties Jono Normanto žaidimo dėka sugebėjo atsigauti ir prisivyti varžovus, todėl prieš ilgąją pertrauką šeimininkai atsilikinėjo 41:48.

Po ilgosios pertraukos svečiai vėl pabėgo į priekį, bet kaip ir antrame kėlinyje „KK Policija“ sugebėjo nesutrikti ir išlyginti žaidimą, nors varžovų prisivyti ir nesugebėjo. O kėlinuko pabaigoje „Baltvesa“ krepšininkai dar sugebėjo padidinti rezultatą ir prieš paskutinį kėlinį buvo priekyje 73:61.

Paskutiniame kėlinyje, abi komandos pradėjo dažniau klysti, bei sunkiau rinkosi taškus. Nors šeimininkai dar bandė kovoti dėl pergalės, tačiau nuovargis dėl trumpo suolelio jiems neleido kovoti dėl pergalės. O pergalę šiose rungtynėse šventė „Baltvesa“ ekipa 84:75.

„KK Policija“ geriausiai atrodė Jonas Normantas įmetęs 24 taškus.

„Baltvesa“ išsiskyrė Daivaras Višinskis surinkęs taip pat 24 taškus.

Šeimininkų treneris po varžybų sakė, jog šiandiena neplanuotai susirinko mažai žaidėjų ir varžybose pritrūko kvapo.

Svečių ekipos treneris pasakė, kad šiandiena laimėjo dauguma.

„Baltvesa“ vos išnešė sveiką kailį (2009 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:16 val.)"Baltvesa" užtikrintai peržengė ketvirfinalio barjerą (2009 gegužės 30 d., šeštadienis, 00:20 val.)"Baltvesa" sutrypė "Kauno RAMI" (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:42 val.)"KK Policija" vos brangiai nesumokėjo už atsipalaidavimą (2009 gegužės 06 d., trečiadienis, 23:13 val.)"KK Policija" antroje rungtynių pusėje palaužė "KTK" (2009 gegužės 12 d., antradienis, 19:52 val.)"Statybų vizija & LVA" nesugebėjo pasipriešinti "Baltvesos" ekipai (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Kauno energija" po dramatiškos kovos peržengė ketvirtfinalio barjerą (2009 gegužės 29 d., penktadienis, 23:03 val.)"KK Policija" sutriuškino "Amentia AD Astra" ir pateko į "Respublikos" Didžiosios taurės ketvirtfinalį (2009 gegužės 22 d., penktadienis, 21:59 val.)"Kauno energija" - "Respublikos" Didžiosios taurės turnyro Mažojo finalo nugalėtojai! (2009 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)Kauno "SRC" namuose sutrypė "Baltvesa" (2009 balandžio 28 d., antradienis, 20:53 val.)