LKKA - BMS MEGAPOLIS vs FORTO SIENA (104:99)AUKSO+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

Nervingose rungtynėse pergalę šventė LKKA - BMS Megapolis komanda

P.Balčiūnas atliko dvigubą dublį ir surinko net 42 naudingumo balus
2008 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 22:53 val., peržiūros: 5303

Šį vakarą (12.14) LKKA sporto salėje įvyko "AUKSO+" Lygos rungtynės, kuriose susitiko LKKA – BMS Megapolis prieš Forto Siena.

Aikštelės šeimininkai geriau pradeda rungtynes. Sužaidus kelias minutes aikštės šeimininkų komanda pirmauja 8:3. Vėliau Forto Siena komanda, pasivija varžovus ir aikštelėje vyksta atkakli kova. Pirmąjį kėlinį 29:28 laimi aikštės šeimininkų komanda.

Antrasis kėlinys prasideda taip pat atkaklia kova. Abi komandos keičiasi taikliais metimais. Įgyti didesnio pranašumo aikštės šeimininkams nepavyksta. Forto Siena komanda visą šį kėlinį besiveja savo varžovus. LKKA – BMS Megapolis komanda sėkmingiau sužaidusi kėlinio pabaigą, sukaupia 3 taškų persvarą. Taigi po antrojo kėlinio rezultatas 52:49 aikštės šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos geriau trečiąjį kėlinį pradeda LKKA – BMS Megapolis komanda, kuri sužaidus 2 minutes, įgyja 7 taškų pranašumą. Įpusėjus kėliniui šeimininkų komanda pirmauja 9 taškais, rezultatas 65:56. Antrąją kėlinio pusę geriau sužaidžia svečiai Forto Siena komanda, kuri sumažina skirtumą iki 4 taškų, rezultatas 77:73.

Lemiamas ketvirtasis kėlinys prasideda atkaklia kova. Komandos dažnai klysta, prameta daug metimų. Sužaidus kelias minutes šiame kėlinyje, aikštelės šeimininkų komanda įgyja 5 taškų pranašumą 87:82. Nuo šio momento geriau žaisti pradeda Forto Siena komanda, kuri po dviejų taiklių T.Reksčio baudos metimų išsiveržia į priekį 96:94. Komandos keičiasi netaikliais metimais, tačiau šeimininkų komanda dažniau atsikovoja kamuolius po varžovų krepšiu, taip susikurdami sau naujas progas atakuoti į krepšį. Būtent dėl šios aplinkybės, rungtynių pabaigą geriau sužaidžia LKKA – BMS Megapolis komanda, kuri švenčia pergalę rezultatu 104:99.

Po rungtynių LKKA – BMS Megapolis komandos treneris G.Petrauskas džiaugėsi, kad vyrai pagaliau įrodė, kad gali laimėti. Treneris buvo patenkintas komandos kovingumo dvasia, troškimu laimėti.

Pralaimėjusiai Forto Siena komandai šiose rungtynėse teko rungtyniauti be trenerio. Žaidžiančiojo trenerio pareigas užėmė M.Šumskis. Forto Siena komanda po rungtynių buvo susikrimtusi dėl patirto pralaimėjimo.

Geriausiai LKKA – BMS Megapolis komandoje žaidė: P.Balčiūnas pelnęs 31 tašką, atkovojęs 11 kamuolių ir surinkęs net 43 naudingumo balus, taip pat V.Gudaitis pelnęs 22 taškus.

Forto Siena komadoje naudingu žaidimu išsiskyrė: A.Grigaliūnas pelnęs 27 taškus ir M.Šumskis pelnęs 21 tašką.

Nervų kare virtusios varžybose pergalę šventė „LKKA – BMS Megapolis“ komanda (2009 kovo 04 d., trečiadienis, 21:46 val.)Atkakliose rungtynėse, pergalę paskutinėmis rungtynių akimirkomis iškovojo "LKKA - BMS MEGAPOLIS" komanda (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 23:10 val.)"AIG Life" palaužė "LKKA - BMS Megapolį" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:31 val.)"Pravieniškių Amafora" nesunkiai įveikė "LKKA - BMS Megapolį" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:17 val.)"Forto Siena" palaužė "LKKA-BMS Megapolį" (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)"LKKA - BMS Megapolis" nugalėjo "Kaunoalėja.LT" komandą (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:23 val.)"LKKA - BMS Megapolis" ketvirtfinalio kovą pradėjo pergale (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 20:52 val.)"LKKA - BMS Megapolis" neatsilaikė prieš "Eternit" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:04 val.) "LKKA - BMS Megapolis" po labai atkaklios kovos palaužė "Forto siena" komandą (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 23:02 val.)Po atkaklios kovos pergalę iškovojo Birštono "Jazz & Diremta 2" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:10 val.)