S LOGISTIKA vs AKS PROJEKTAI & ARGENSTA (40:62)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 26 d., Penktadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Nerezultatyviose rungtynėse pergale džiaugėsi "AKS projektai & Argensta"

2010 vasario 26 d., Penktadienis, 23:00 val., peržiūros: 4049

Vėlų vasario 26-osios vakarą Kauno technikos kolegijos sporto arenoje jėgas antrą kartą Įmonių lygos G "Iššūkio" taurės pogrupyje išbandė "AKS projektai & Argensta" bei "S logistika". Pastariesiems, kaip ir pirmosiose tarpusavio rungtynėse, nepavyko pasipriešinti varžovams, kurie šventė pergalę rezultatu 40:62 (10:10; 3:17; 9:15; 18:20).

Nuo pat pradžių rungtynės panėšėjo į sulėtintą filmą – komandos nebandė varžovų gynybos aštriais prasiveržimais, o atitinkamų atsakomųjų veiksmų nesimatė ir gynyboje. Komandos žaidė ilgomis atakomis, kurios dažniau baigdavosi nerezultatyviai, negu duodavo vaisius, įtakojančius rezultatą. Nors kėlinio pradžioje rezultatu 7:3 buvo į priekį įsiveržę "S logistikos" žaidėjai, "AKS projektai & Argensta" netruko sušvelninti rezultatą ir kėlinį baigti esant pusiausvyrai – 10:10.

Antrajame ketvirtyje komandos bendrai įmetė taipogi 20 taškų, tik šį šykį jis nebuvo vienodai palankus abiems komandoms. Kur kas geriau atakuodami, "AKS projektai & Argensta" įmetė 17 taškų, tuo tarpu priešininkams per kėlinį leidę įmesti vos 3, todėl ir rezultatas prieš ilgąją pertrauką jau buvo gerokai didesnis svečių naudai – 13:27.

Antrojoje rungtynių pusėje "AKS projektai & Argensta" nesiliovė žaisti rezultatyviau už savo oponentus ir šiek tiek veržliau atakuodami varžovų krepšį, po trečiojo kėlinio turėjo jau dvidešimties taškų persvarą rezultatu 22:42.

Ketvirtasis kėlinys faktiškai buvo tapęs formalumu – abiems komandoms šios dienos rungtynėms surinkus vos po 6 žaidėjus, gynybinės jėgos po truputį seko ir pradėjo vyrauti puolimo taktika paremtas krepšinis. Komandų lyderiai atakavo vis geriau ir paskutinysis kėlinys tapo rezultatyviausiu rungtynėse. Visgi ir šį kėlinį šiek tiek naudingiau sužaidė "AKS projektai & Argensta", kuri ir laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 40:62.

Nugalėtojams daugiausiai – 18 taškų pelnė K.Masiulis. Vos vienu tašku mažiau įmetė K.Gudauskas, o dar 11 pridėjo komandos treneris E.Vaitkevičius.

"S logistikos" ekipoje rezultatyviausiu tapo 18 taškų įmetęs aukštaūgis G.Kaubrys, o 9 pridėjo J.Preibys.

Po rungtynių "AKS projektai & Argensta" strategas skundėsi vėlyvu rungtynių laiku, kuris pasak jo, labai atsiliepia žaidimui ir labai sunku žaisti. Tai įtakoja rezultatą ir begales klaidų, o pačias rungtynes treneris apibūdino kaip "pasibėgiojimą ant durniaus pirmyn ir atgal".

Priešininkų žaidėjas J.Preidys sakė, jog buvo sunkios rungtynės, komanda buvo fiziškai nepasiruošusi, po antrojo kėlinio "gavusi pompą". Bendrai paėmus komanda nebuvo pakankamai pasiruošusi, be to, trūko gerų žaidėjų.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė "AKS Projektai & Argensta" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:11 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė „AKS projektai & Argensta“ (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 23:04 val.)Po sunkios ir atkaklios kovos pergalę pasiekė "AKS Projektai & Argensta" (2010 kovo 24 d., trečiadienis, 21:51 val.)"JMI & Florvita" namuose palaužė "AKS Projektai & Argensta" komandą (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:22 val.)"Omega" nepasipriešino savo varžovams "AKS Projektai & Argensta" (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 22:57 val.)Gana sunki "AKS projektai & Argensta" pergalė (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 17:31 val.)"Kauno energetikos remontas & Compensa" be didesnio vargo įveikė "AKS projektų & Argensta" (2009 spalio 30 d., penktadienis, 20:32 val.)"Mikrovisata" namuose po pratęsimo palaužė "AKS projektai & Argensta" komandą (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Sudėtinga "AKS Projektų & Argenstos" pergalė (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 18:06 val.)Po nesunkios kovos "AKS Projektai & Argensta" iškovojo pergalę (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 18:41 val.)