KULAUTUVA vs LSU - VERSLAS VERSLUI (50:60)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 18 d., Antradienis, 19:45 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Nerezultatyviose rungtynėse pergale džiaugėsi LSU - Verslas Verslui komanda

2012 gruodžio 18 d., Antradienis, 23:31 val., peržiūros: 2461

Gruodžio 18 dienos vakarą, C lygos rungtynėse, Dainavos vidurinėje mokykoje susitiko "Kulautuva" (šeimininkai) ir LSU – "Verslas Verslui" (svečiai). Po nerezultatyvaus pirmo kėlinio devyniais taškais buvo priekyje svečiai. Antrajame vėl geriau atrodė LSU ekipa ir prieš didžiąją pertrauką susikrovė 15 taškų pranašumą. Trečiąjį dar įspūdingiau sužaidė svečiai ir jau atrodė, kad šiose rungtynėse viskas baigta, tačiau – ketvirtąjame šeimininkai pradėjo gintis kur kas aktyviau ir išprovokavę daug varžovų klaidų staigiai priartėjo iki vienženklio skirtumo, tačiau iki pergalės pritrūko šiek tiek laiko ir sėkmės. Galutinis rungtynių rezultatas – 50:60 (7:16, 13:19, 8:16, 22:9).

Rungtynės prasidėjo pusantros minutės apgultimi prie Kulautuvos krepšio, tačiau LSU metimai vienas po kito skriejo pro šalį, o tuo pasinaudojęs Aivaras Šilenka greitoje atakoje pelnė pirmuosius rungtynių taškus. Komandoms sunkiai žaidžiant puolime keturis taškus surinko svečiai ir išsiveržė į priekį. Tritaškį smeigė Arnas Latvelis, o tuomet aštuonis taškus savo komandai surinko Irmantas Birbalas ir Kęstas Čerkauskas – 5:12. Dar du taškus pelnė Arnas Latvelis, o keturis sumetė Irmantas Birbalas ir po pirmo kėlinio – 7:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem A.Latvelio baudos metimais, į kuriuos labai greitai atsakymą rado svečiai pelnę septynis taškus paeiliui – 9:23. Keturis taškus sumetė Aivaras Šilenka į kuriuos vos vienu baudos metimu atsakė Laimonas Eglinskas. Septynis taškus surinko LSU komanda, o du pelnė Arnas Latvelis ir rezultatas – 15:31. Iki ketvirčio pabaigos Kulautuva sumažino atsilikimą vienu tašku ir po dviejų kėlinių – 20:35.

Trečiasis kėlinys pradėjo to paties A.Latvelio dvitaškiu, o tuomet sekė 6 minučių puiki Verslo gynybos pamoka Kulautuvos komandai per kurią šeimininkai nepelnė nė taško, o svečiai pelnė keturiolika ir rungtynėse sužaidus 27 minutes rezultatu 22:49 priekyje LSU Verslas Verslui. Kėlinį dviem tritaškiais užbaigė Arnas Latvelis, beje pelnęs visus 8 komandos taškus šiame kėlinyje, į kuriuos dvitaškiu sugebėjo atsakyti Augustas Šlimas ir po trijų kėlinių – 28:51.

Ketvirtą kėlinį puikia gynyba ir įspūdingu puolimu pradėjo Kulautuva ir per pirmas penkias minutes pelnė trylika taškų be atsako ir sumažino atsilikimą iki – 41:51. Toliau po keturis taškus apsikeitė komandos ir laikas tapo svečių sąjungininku, nes skirtumas tapo stabilus – 45:55. Iki kėlinio pabaigos komandos dar apsikeitė po penkis taškus ir Kulautuva turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu – 50:60.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – Šiandien buvome visa galva geresni nei varžovai ir tą pademonstravome. Antroje rungtynių pusėje atsipalaidavome ir oponentai prisivijo, tačiau svarbu išsaugojome pergalę savo rankose.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Irmantas Birbalas (25, 16 atk. kam., 38 naud. bal.), Laimonas Eglinskas (8, 10 atk. kam., 13 naud. bal.), Kęstas Čerkauskas (7) taškai.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Arnas Latvelis (29, 5 rez. perd., 7 per. kam., 24 naud. bal.), Aivaras Šilenka (12, 6 naud. bal.), Šarūnas Mačiulis (4) taškai.

"Dumblas" permainingose rungtynėse palaužė "LSU - Verslas Verslui" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:40 val.)"Baltic Transline" apgynė namų sienas prieš "LSU - Verslas Verslui" ekipą (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 05:25 val.)SK "Neveronys" antroje rungtynių pusėje išsprendė problemas ir šventė pergalę prieš "LSU - Verslas Verslui" (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:42 val.)"Korys" po didžiosios pertraukos palaužė "LSU - Verslas Verslui" dvasią ir žengė į kitą etapą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 17:46 val.)Po atkaklios ir nervingos kovos "LSU -Verslas verslui" nugalėjo "Akademija" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:48 val.)Geriau sužaista rungtynių pabaiga leido "LSU - Verslas verslui" išplėšti pergale prieš "Kauno technikos kolegija" (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 19:28 val.)"LSU - Verslas Verslui" išsikovojo vietą aštuntfinalyje (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)"LSU - Verslas Verslui" įrodė savo pranašumą prieš "ASU" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 22:45 val.)"LSU - Verslas verslui" įveikė "Green Death" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)"LSU - Verslas Verslui" komanda tik rungtynių pabaigoje palaužė "Korys" ekipą (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:46 val.)