KREPSINIS.NET vs KOLPINGO KOLEGIJA (56:46)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Krepšinis.net" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegija"

2009 sausio 11 d., Sekmadienis, 23:49 val., peržiūros: 4783

Šiandien "J.Dobkevičiaus" vidurinės mokyklos sporto salėje susikovė dvi "Aukso" lygos ekipos "Kolpingo kolegija" (šeimininkai) ir "Krepšinis.net" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje svečių ekipa buvo visa galva aukštesni už savo varžovus. Puikiai žaisdami po krepšiniais susikurdavo progas atakuoti krepšį arba pakartoti komandos draugų netaiklius metimus.Antroje pusėje žaidimas vyko banguotai. Šeimininkams pavykdavo priatrėti prie varžovų , o šie sužaidę sėkmingą atkarpą atstatydavo turėtą pranašumą. Neišgelbėjo "Kolpingo kolegijos" ir paskutiniame ketvirtyje pradėti pataikyti tolimi metimai. Jie turėjo pripažinti "Krepšinis.net" žaidėjų pranašumą rezultatu 46:56 (11:12, 5:11, 10:17. 20:16).

Pirmasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo svečių ekipai. Jie pelnė keturis taškus , o iš priešininkų nesulaukė jokio atsako. Įpusėjus kėlinukui įsibėgėjo ir šeimininkų puolimas. Pelnę 6 taškus iš eilės jie jau buvo priekyje (7:6). Likusį laiką agresyviau sužaidę "Krepšinis.net" ekipa po pirmojo kėlinuko turėjo minimalia persvarą 11:12.

Antrame ketvirtyje "Kolpingo kolegijos" puolimas sustojo. Tuo pasinaudoję varžovai pradėjo sparčiai bėgti į priekį. Tik kėlinuko antroje pusėje pelnę pirmuosius taškus šeimininkai perpus sumažino įgytą deficitą (16:19). Per likusį laiką svečiai dar spėjo surengti kelias rezultatyvias atakas , o prieš ilgąją pertrauką jie jau buvo įgiję 7 taškų persvarą 16:23.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus. Nors pradžioje pataikę du tolimus metimus jie išlaikė tik 7 taškų skirtumą , tačiau kėlinui einat į pabaigą svečių persvara jau buvo peržengusi dviženklią taškų ribą (24:37). Prieš lemiamą ketvirtį svečiai jau galėjo jaustis ramiai , nes komandas skyrė jau 14 taškų 26:40.

Paskutiniame ketvirtyje prasidėjo kova tarp snaiperių ir aukštaūgių žaidėjų. "Kolpingo kolegija" sėkmingiai pradėjusi atakuoti iš tolimų distancijų buvo trumpam sumažinusi persvarą iki vienženklio, tačiau puikiai žaisdami po krepšiu jų varžovai greitai atstatė turėtą pranašumą. Kėlinuko pabaigoje jau kiek atsipalaidavę svečių ekipos žaidėjai leido priešininkams sumažinti persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 46:56

"ISM" nesunkiai įveikė "Kolpingo kolegiją" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 20:56 val.)"Prienų vėjas" nesunkiai nupūtė "Kolpingo kolegiją" (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)"Ice" nesunkiai nugalėjo "Kolpingo Kolegiją" (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:06 val.)"Kauno artmedia" nepasigailėjo "Kolpingo kolegijos" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:51 val.)"Varaida" sutrypė "Kolpingo kolegiją" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:51 val.)"KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" ketvirtame kėlinyje "sutrypė" "Kolpingo Kolegiją" (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 21:57 val.)"Krepsinis.net" įveikė "KK Snaiperiai - Krepsininkas.net" (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 22:25 val.)"ISM" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2008 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:57 val.) "Vaišvydava" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2009 vasario 03 d., antradienis, 23:55 val.)"Kėdainiai" įveikė "Krepsinis.net" (2008 lapkričio 22 d., šeštadienis, 00:51 val.)