Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija vs Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija (83:75)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 05 d., Antradienis, 11:30 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

Po atkaklios kovos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija palaužė Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnaziją

2016 balandžio 05 d., Antradienis, 14:22 val., peržiūros: 1063

Antradienį, balandžio 5 dieną. Raseinių „Prezidento J. Žemaičio“ gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių taurės, Žemaitijos pogrupio rungtynės, tarp vietos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ ir svečių Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazijų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau visad žingsneliu priekyje žengę aikštės šeimininkai sugebėjo išlaikyti žaidimo tempą visų rungtynių metu, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 83:75 (23:20, 18:15, 22:21, 20:19).

Nuo pat susitikimo pradžioje abi komandos žaidė beveik lygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kelis epizodus geriau sužaidę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą. Vis tik, čia pat šešis taškus iš eilės pelnę svečių žaidėjai perėmė iniciatyvą į savo rankas, bet per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos raseiniškių gretose siautęs B. Ilevičius išvedė savo komandą į priekį. 23:20.

Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau startavusi Raseinių „Prezidento J. Žemaičio“ gimnazija padidino atotrūkį iki šešių taškų, tačiau svečių gretose prabilęs G. Stankūnas vedė savo komandą į priekį, ko pasekoje, likus žaisti mažiau nei minutei, rezultatą išlygino. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios ir vėl geriau pasirodę raseiniškiai įgijo šešių taškų persvarą. 41:35.

Po ilgosios pertraukos apylygis žaidimas tęsėsi ir toliau. Jau nuo pat trečiojo ketvirčio pradžios abi komandos viena po kitos keitėsi greitomis atakomis, tačiau įpusėjus kėlinukui spurtą 10: surengę aikštės šeimininkai įgijo trylikos taškų persvarą. Nepaisant to, per likusį laiką iki kėlinio pabaigos Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazijos žaidėjai dar spėjo atsigauti ir sumažinti deficitą iki septynių taškų. 63:56.

Nors lemiamą rungtynių dalį tolimu metimu pradėjęs S. Andraitis padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio, čia pat spurtą surengė ir svečių krepšininkai, kurie sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Kiek vėliau žaidimas ir vėl klostėsi lygiai, vienu metu komandas skyrė vos vienas taškas, tačiau po šeimininkų minutės pertraukėlės pastarieji susiėmė ir vėl sužaidę rezultatyvią atkarpą atitrūko, taip užsitikrindami pergalę rezultatu 83:75.

Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija: Simas Andraitis – 24 tšk. (6 rezult. perd., 7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Benas Ilevičius – 23 tšk., Martynas Plavinskas – 13 tšk.

Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazija: Giedrius Stankūnas – 34 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Užčiauskas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Aistis Sandaras – 9 tšk.

Plungės „Saulės“ gimnazija iškovojo lengvą pergalę prieš Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnazistus (2016 balandžio 12 d., antradienis, 17:03 val.)Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su Pasvalio raj. „Pumpėnų“ gimnazija (2016 balandžio 29 d., penktadienis, 16:58 val.)Visas rungtynes pirmavusi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija pasiekė pergalę (2016 kovo 08 d., antradienis, 15:30 val.)Galingai trečią kėlinį sužaidusi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija pasiekė finalą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:09 val.)Plaugės „Saulės“ gimnazija ketvirtąjame kėlinuke įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnaziją (2016 balandžio 12 d., antradienis, 16:28 val.)Trise rungtynes užbaigę Tauragės „Versmės“ gimnazijos žaidėjai nusileido Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijai (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 14:24 val.)Tauragės „Versmės“ gimnazija pasiekė nesunkią pergalę (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 18:29 val.)Visas rungtynes iniciatyvos iš rankų nepaleidusi Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija pasidabino aukso medaliais (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:30 val.)