MIKROVISATA vs KAUNO TILTAI (82:65)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Kauno tiltų" komandą

2010 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 21:59 val., peržiūros: 5394
Ketvirtadienį, Sausio 28 dieną, Panemunės pradinės mokyklos sporto salėje, „Įmonių“ lygos D grupės varžybas žaidė aikštės šeimininkai „Mikrovisata“ ir svečiai „Kauno tiltai“. „Mikrovisata“ ir „Kauno tiltai“ D grupėje iki šių varžybų buvo pralaimėję po tris kartus. Pirmo kėlinio pradžią geriau žaidė „Mikrovisata“, pradžioje išsiveržę į priekį 13:2. Iki kėlinio pabaigos šeimininkai persvarą išlaikė (21:14). Antro kėlinio pradžioje „Mikrovisata“ buvo padidinę persvarą iki 16 taškų, bet antrą pusę ketvirčio geriau žaidė „Kauno tiltai“. Sužaidus pusę varžybų 38:29 priekyje šeimininkai. Trečią kėlinį daug geriau už varžovus sužaidė „Mikrovisata“, įgyjus 21 taško pranašumą po trijų ketvirčių (62:41). Ketvirtame kėlinyje svečiam pavyko truputį sumažinti persvarą, o varžybos baigėsi „Mikrovisatos“ pergale rezultatu 82:65. Tai buvo pirmoji „Mikrovisatos“ pergalė D grupėje, o „Kauno tiltai“ pralaimėjo jau ketvirtą kartą iš eilės.

Rungtynes spurtu 9:0 pradėjo „Mikrovisata“. Sužaidus keturias minutes, dviem baudų metimais, pirmus taškus „Kauno tiltam“ pelnė M.Urbonavičius (9:2). Įpusėjus pirmam ketvirčiui, po taiklaus J. Rajacko („Mikrovisata“) dvitaškio, komandas skyrė 13 taškų (17:4). Antroje kėlinio pusėje, „Kauno tiltų“ komandos žaidėjai klydo rečiau. Jiem po spurto 0:8 pavyko sumažinti persvarą iki penkių taškų (17:12). Paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai, bet „Mikrovisata“ persvarą padidino dar dviem taškais (21:14). Šiame kėlinyje „Kauno tiltai“ suklydo net 13 kartų.

Anto kėlinio pirmą minutę abi komandos pelnė po dvitaškį (23:16). Vėliau „Mikrovisata“ vėl spurtavo rezultatu 8:0 ir sužaidus keturias minutes ketvirtyje pirmavo rezultatu 31:16. Dvitaškiu „Kauno tiltų“ deficitą sumažino M.Urbonavičius (31:18). Sužaidus pusę kėlinio 34:18 pirmavo šeimininkai. Netrukus taikliai iš toli atakavo M.Jurkevičius („Kauno tiltai“) (34:21). Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos, abu baudų metimus pataikė P.Šmitas („Mikrovisata“) (36:21). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Kauno tiltai“, priartėjęs prie varžovų šešiais taškais. Paskutinę kėlinio minutę svečiai pataikė du tritaškius. Sužaidus du ketvirčius, rezultatu 38:29 pirmavo „Mikrovisata“.

Trečią kėlinį dviem taikliais dvitaškiais pradėjo šeimininkai (42:29). Netrukus dviem taikliais metimais atsakė „Kauno tiltai“ (42:33). Sužaidus tris minutes kėlinyje, 46:33 pirmavo „Mikrovisata“. Sužaidus penkias su puse minutės ketviurtyje, po taiklaus P. Šmito („Mikrovisata“) dvitaškio, šeimininkai padidino persvarą iki 16 taškų (51:35). P.Malinauskas („Kauno tiltai“) pataikė dvitaškį su varžovo pražanga, bet baudos metimas buvo netaiklus. Netrukus A.Budreika („Kauno tiltai“) pataikė dar vieną dvitaškį ir vėl sumažino šeimininkų persvarą iki 12 taškų (52:39). Tris minutes svečiai nepelnė taškų, o tuo metu „Mikrovisata“ pelnė 11 ir persvarą padidino iki 23 (62:39). Iki kėlinio pabaigos dar buvo likę minutė ir 30 sekundžių. Per jas vienintelį dvitaškį pataikė „Kauno tiltų“ žaidėjas M. Urbnavičius. Trečias kėlinys baigėsi esant rezultatui 62:41.

Ketvirto ketvirčio pradžioje, „Mikrovistata“ išlaikė pranašumą – sužaidus tris minutes komandas skyrė 19 taškų (69:50). Netrukus J.Rajackas pelnė dvitaškį ir komandas skyrė 21 taškas (71:50). „Kauno tiltai“ nepasidavė – pelnė septynis taškus be atsako ir sumažino persvarą iki 14 taškų (71:57). P.Šmitas netrukus šeimininkų persvarą padidino iki 16 (73:57). Komandos jau buvo sužaidusios puse ketvirto kėlinio. Trijų minučių atkarpą puikiai sužaidė svečiai, laimėję ją rezultatu 0:6 ir sumažinę varžovų pranašumą iki 10 taškų. Netrukus tuo pačiu atsilygino varžovam „Mikrovisatos“ krepšininkai, padidinę savo persvarą iki 17 taškų. (80:63). Per paskutines dvi kėlinio minutes nieko netikėto neįvyko ir „Mikrovistata“ iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 82:65.

Trenerių komentarai

„Mikrovistatos“ žaidėjas M.Čereška: „Varžybos buvo sunkesnės, nei galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Įgyję persvarą atsipalaidavom. Jie pakeitaliojo gynybos sistemas, bet gale vis tiek parodėm tai ką mokam geriausiai.“
„Kauno tiltų“ treneris: „Tokioje mažoje salėje žaist sunku. Nebuvo dviejų lyderių pagrindinių... “

„Mikrovisata“: P.Šmitas 22 (14 atk. kam., 30 balų naudingumas), J.Rajackas 18, M.Čereška 15
„Kauno tiltai“: P.Malinauskas 22 (13 atk. kam.), M.Urbonavičius 16
"Minordija" lengvai nugalėjo "Kauno tiltus" (2010 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)"Minordija" antrą kartą sezone nugalėjo "Mikrovisatos" komandą (2010 sausio 19 d., antradienis, 20:05 val.)"Kamesta" iškovojo pergalę, svečiuose įveikusi "Kauno tiltų" komandą (2010 vasario 23 d., antradienis, 22:08 val.)"Minordija" vos išnešė sveiką kailį iš po "Kauno tiltų" (2010 sausio 12 d., antradienis, 19:13 val.)"Kamesta" lengvai palaužė "Kauno tiltai" ekipos pasipriešinimą (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Mikrovisata" namuose po pratęsimo palaužė "AKS projektai & Argensta" komandą (2009 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)"Mikrovisata" sutriuškino "Jmi & Florvita" (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)"Kauno tiltai" nugalėjo "GB UNITED" ekipą (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)Nesaldi "Kauno Tiltų" pergalė (2010 kovo 02 d., antradienis, 22:37 val.)"Mikrovisata" iškovojo triuškinamą pergalę (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)