AGAVA & ASS E+H vs ECCUA & FURNIKA (54:45)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 kovo 03 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Agava & ASS E+H" reguliarujį sezoną užbaigė pergale

2010 kovo 03 d., Trečiadienis, 23:49 val., peržiūros: 3789
Trečiadienį, "KTK" sporto salėje įvyko priešpaskutinės "Imonių" lygos reguliaraus sezono rungtynės, kuriose susitiko "Aagava & ASS E+H"(šeimininkai) bei "Eccua&Furnika". Nuo pat pirmų taškų priekyje buvę šeimininkai lyderio pozicijos nebeapleido – svečiams trečiame ketvirtyje dar buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau intriga tuom ir pasibaigė. Sužaidę ženkliai geriau "Aagava & ASS E+H" žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 54:45 ir užsitikrino 3-ią vietą "E" pogrupyje.

Rungtynes pradėję 5 "sausais" taškais šeimininkai nė neketino leisti varžovams deramai pasipriešinti – vis dažniau pro šalį metę svečiai ( 2/8 dvitaškių, pramesti 3 tritaškiai ) per kėlinį pelnė vos 7 taškus, tuo tarpu šeimininkai, sumetę 4/7 dvitaškius bei 3/7 tritaškius į varžovų krepšį sukrovė net 19. Po pirmo kėlinio įgiję 12-likos taškų pranašumą šeimininkai jautėsi kiek atsipalaidavę ( 19:7 ).

Antrame kėlinyje išlindo "Aagava & ASS E+H" atsipalaidavimas – nuo pat pirmos kėlinio minutės geriau žaidusi svečių ekipa pradėjo mažinti sukauptą deficitą. Nors kėlinys nebuvo sužaistas pasakiškai rezultatyviai ( 4:11 ), šeimininkai patys įkrito į duobę iškastą varžovams, o deficitas per antrą kėlinį sumažėjęs 7-iais taškais liko 5-i taškai ( 23:18 ).

Antroje rungtynių pusėje aikštėje žaidimą ir toliau kontroliavo svečių ekipa, tačiau dar pirmoje kėlinio pusėje išlyginę rezultatą jie kiek suliško, ir "Aagava & ASS E+H" žaidėjai ir vėl nuo jų kiek pabėgo. Abiejų ekipų atakos trukdavo labai ilgai, tad daug metimų per kėlinį nebuvo atlikta, vis tiek vienu taškų ( 13:14 ) jį laimėję svečiai nuo deficito nusimetė dar penktadalį naštos ( 36:32 ).

Paskutinio kėlinuoko pradžia buvo vangi, tačiau laikui einant abi ekipos įsibegėjo, ir pademonstravo tritaškių konkursą. 4 tritaškiai iš eilės ( 3 iš jų "Aagava & ASS E+H" ekipos ) ženkliai padidino per kėlinį pelnytų taškų skaičių, bei suteikė šeimininkams šansą dar labiau atitrūkti nuo varžovų. Įgiję 10-ties taškų pranašumą šeimininkai jį išlaikė beveik nepakitusį iki pat kėlinio galo – jie iškovojo pergalę rezultatu 54:45.

Nugalėtojų treneris V.Žabas teigė, jog ekipai reikėjo šios pergalės norint užimti aukštesnę vietą pogrupyje. "Varžovai už mus stambesni, o mes vengiame kontaktinio žaidimo, tad žaisti buvo kiek sudėtinga" teigė jis.

Naudingiausiai rungtynėse sužaidė A.Vanagas ("Aagava & ASS E+H") – žaidėjas pelnė 17 taškų, atkovojo 8 kamuolius bei surinko 21 naudingumo balą.

"Agava & ASS E+H" komanda pasiekė nesunkią pergalę (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)"Agava & ASS E+H" be pasigailėjimo nušlavė "Tondas" ekipą (2009 spalio 30 d., penktadienis, 23:19 val.)"Agava & ASS E+H" namuose palaužė "E-Star club" žaidėjus (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 22:10 val.)"Agava & ASS E+H" šešetukas įveikė "JMI & Florvita" penketuką (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 20:08 val.)Dar viena "Agavos & ASS E + H" pergalė (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 17:56 val.)"Agava & ASS E+H" nesunkiai nugalėjo "Celsis & LTC" ekipą (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 20:55 val.)"Agava & ASS E+H" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "S Logistikos" (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 22:46 val.)Naujuosius metus "AGAVA & ASS E+H" pradėjo pergalingai (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 20:25 val.)"Agavos & ASS E + H" penketukas įveikė "Kauno švarą & KRG" (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 22:19 val.)Blankus "Agavos & ASS E+H" žaidimas privedė juos prie gėdingo pralaimėjimo (2010 vasario 19 d., penktadienis, 22:46 val.)