KAUNO ŠVARA & KRG vs NAFTELF & NOWACO (64:79)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 08 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Naftelf - Nowaco" įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą

Vienas iš labiausiai patyrusių žaidėjų Darius Viršilas ženkliai prisidėjo prie "Naftelf & Nowaco" pergalės
2008 sausio 08 d., Antradienis, 23:00 val., peržiūros: 7190
Kauno švaros sporto salėje šį vakarą "Kauno švara – KRG" priėmė "Naftelf – Nowaco" ekipą. Pirmojoje rungtynių pusėje atsilikinėję svečiai spurtavo trečiajame kėlinyje ir iškovojo pergalę rezultatu 64:79.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą savo rankose laikė svečių ekipa, išsiveržusi 5:0. "Kauno švara – KRG" ekipa savo žaidimą pajuto tik kėlinuko pabaigoje ir spurtavusi 9:2 laimėjo kėlinuką 18:15.

Antrajame kėlinyje šeimininkai aktyviau žaidė po krepšiais, taip išprovokuodami daugiau pražangų. Po taiklaus G.Simanavičiaus tritaškio kėlinio viduryje šeimininkų persvarą peržengė 10-ies taškų ribą – 32:21. Vis dėlto "Naftelf – Nowaco" krepšininkai susiėmė ir kėlinuką užbaigė 5 be atsako taškais, taip sumažindami skirtumą iki 6 taškų – 36:30.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje apsivertė aukštyn kojomis: po U.Zasimausko tritaškio (39:32) "Kauno švara – KRG" nutilo ilgam, o varžovų klaidomis puikiai pasinaudoję svečiai spurtavo 12:0 ir išsiveržė į priekį 39:44. Likusį laiką šeimininkai nespėjo atsigauti ir po trijų kėlinių "Naftelf – Nowaco" jau pirmavo 45:54.

Paskutinysis kėlinys intrigos į žaidimą neįnešė. Svečiai tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose ir nė negalvojo atsipalaiduoti, o "Kauno švara – KRG" krepšininkai netaikliais baudų metimais patys sau kišo pagalius į ratus (šeimininkų baudas metė tik 49% taiklumu). "Naftelf – Nowaco" krepšininkai sėkmingiau sužaidę ir rungtynių pabaigą iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 64:79.

Nugalėtojų ekipoje aiškaus lyderio nebuvo: 16 taškų pelnė R.Makutėnas, 14 V.Gudaitis, 12 D.Talačka (9 atk. kam.), 11 A.Lideika (8 atk. kam.), 10 D.Viršilas.
"Kauno švara – KRG" geriausiai pasirodė dvigubą dublį atlikęs R.Motys, jis pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

Nugalėtojai teisėjams skyrė po 10 balų.
""""
""
"Eltecha" nesunkiai įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2007 gruodžio 11 d., antradienis, 21:49 val.)"Vijoklė" užtikrintai įveikė "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 19:31 val.)"Autokontaktas" nesunkiai palaužė "Kauno švarą - KRG" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 23:22 val.)"Kauno Energija" permainingose rungtynėse įveikė "Kauno Švarą & KRG" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:09 val.)"Naftelf & Nowaco" antra nesėkmė iš eilės (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:25 val.)Pirmoji "Naftelf & Nowaco" nesėkmė (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 23:58 val.)Įtikinama "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:24 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Projektų Gama" įveikę "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 21:55 val.)"Naftelf & Nowaco" varžovų nepasigailėjo (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Naftelf & Nowaco" tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš "AG Group" (2008 sausio 15 d., antradienis, 20:57 val.)