VALORUS vs TRUBETTING (69:78)B LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija, Pramones pr. 20, Kaunas LT-50387

Po įtemptos kovos "TRUBETTING" išplėšė pergalę

2009 spalio 25 d., Sekmadienis, 22:41 val., peržiūros: 6052

Šį vakarą, Spalio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje susitiko šeimininkai "TRUBETTING" prieš svečių komandą "VALORUS". Atkakli kova vyko nuo pirmojo kėlinio vidurio iki pat rungtynių pabaigos. Visgi geriau sužaidę rungtynių pabaigą, pergalę rezultatu 78:69 šventė aikštės šeimininkai.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu 8:0, tačiau Andriaus Nanartonio tritaškis tarsi ištraukė VALORUS komandą iš duobės ir kėlinio viduryje rezultatas jau buvo lygus. Tačiau geriau sužaidę paskutinę kėlinio atkarpą, aikštės šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių, turėjo 4 taškų persvarą.

Prasidėjus antrajam kėlinukui, vaizdas aikštėje nepakito. Nuolatos pirmavo tai viena, tai kita komanda, tačiau puikiai kėlinuko pabaigoje sužaidęs Kęstutis Sakalauskas, pelnė 6 taškus iš eilės, bei besibaigiant pirmajai rungtynių pusei, padėjo komandai priartėti prie varžovų. Jas teskyrė 1 taškas, 33:34 "TRUBETTING" komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos, svečiai iškart kibo į darbą, bei vos tik prasidėjus kėliniui, įgavo 5, o vėliau ir 7 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai nepalūžo ir parodė jog jie tikrai nepasiduos. Po trijų kėlinių rezultatą savo naudai, tolimų metimų ( 3 iš 4 ) dėka pavyko persverti VALORUS ekipai. Komandos išėjo pasitarti prieš paskutinias likusias rungtynių minutes, rezultatui esant 55:52, svečių naudai.

Tik ketvirtasis kėlinys galėjo atsakyti, kurie yra stipresni. Pirmoje rungtynių pusėje atrodė jog bus pratęsimas, kadangi komandos neatitolo viena nuo kitos daugiau kaip 3 taškų skirtumu. VALORUS komandos mažieji žaidėjai: Renaldas Simanavičius ir Andrius Nanartonis vėl rodė savo snaiperių sugebėjimus, bei šiame kėlinyje taip pat pataikė ( 3 iš 4 ) tolimų metimų, tačiau to nepakako pasiekti pergalei, kadangi TRUBETTING ekipa nepasidavė jauduliui ir fantastiškai metė dvitaškius 10 iš 13. Tiesa, aidint paskutiniam rungtynių teisėjo švilpukui, Šarūnas Straševičius nepabijojo susigadinti savo statistikos taiklumo, bei šovė tolimą metimą iš vidurio aikštės... Tačiau norite tikėkite, norite ne, jis buvo taiklus!

Pergalę rezultatu 78:69 laimėjo aikštės šeimininkai "TRUBETTING".

Po rungtynių buvo pakalbintas nugalėtojų komandos žaidėjas Valdemaras Vainauskas:

- Kas jūsų nuomone lėmė pergalę?

- Niekas, užteko pagerinti gynybą ir musu centrai gerai gavo perdavimus į vidurį. Žodžiu, gerai žaidėme po krepšiu.

- Kodėl tiek daug tritaškių praleidote į savo krepšį?

- Nežinau, užtvarą pastato, išlenda ir pataiko.

Pagrindiniai pergalės kalviai buvo: Linas Lukoševičius ( 18 taškų, 12 atkovotų kam.) ; Šarūnas Straševičius ( 14 taškų ) ; Aivaras Rutkauskas ( 10 taškų ).

VALORUS gretose labiausiai pasižymėjo: Saulius Lazdauskas ( 12 taškų, 14 atkovotų kam.) ; Renaldas Simanavičius 19 taškų, Kęstutis Sakalauskas 17 taškų.

Po įtemptos kovos pergalę išplėšė "Valorus" komanda (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:13 val.)"Varaida" iškovojo labai sunkią pergalę (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)"Valorus" vos išnesė sveiką kailį (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:09 val.)"TRUBETTING" svečiuose nugalėjo jaunuosius saboniukus (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 21:30 val.)Nesunki "Lietuvos dujų" pergalė (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 21:30 val.)"Trubetting" išbarstė turėtą pranašumą, bet išsaugojo pergalę (2010 kovo 28 d., sekmadienis, 19:37 val.)Geriau sužaistas trečiasis kėlinys leido "Eltechai" pasiekti pergalę (2010 sausio 05 d., antradienis, 23:03 val.)"Trubetting" po sunkios kovos įveikė "Kauno Artmedia" (2009 lapkričio 28 d., šeštadienis, 18:08 val.)"Eltecha" ketvirtajame kėlinyje išleido pergalę iš savo rankų (video) (2010 sausio 19 d., antradienis, 23:37 val.)"Trubbeting" po sunkios kovos įveikė "Energijos Sistemų Servisą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:26 val.)