ICE vs Kaunas (72:68)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ komandai pavyko išvargti pergalę prieš „Kauną“

2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1156

Vėlų sekmadienio vakarą V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos „ALTreklama“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės tarp E pogrupio komandų "ICE"(5-1) ir "Kaunas"(4-2). Pergalę po atkaklios kovos, rezultatu 72-68 iškovojo "ICE" komanda. Ši pergalė leido "ICE" komandai pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą E pogrupyje.

Rungtynes labiau susikaupę pradėjo "ICE" krepšininkai, kurie po pirmojo kėlinuko susikrovė 4 taškų pranašumą, 18-14. Antrajame kėlinuke "Kaunas" leido priešininkams dar labiau nutolti ir po dviejų kėlinukų skirtumas jau buvo dviženklis, 26-37.

Trečiojo kėlinuko pabaigoje "Kaunas" pataikė keturis tritaškius metimus ir sumažino deficitą iki 3 taškų, 45-48. Intriga laikėsi iki pat rungtynių pabaigos. Tačiau nuo baudų metimo linijos neklydę "ICE" krepšininkai iškovojo sunkią pergalę rezultatu 72-68.

Po rungtynių "Kauno" komandos žaidėjas V.Preidis apgailestavo dėl nesėkmingai susiklosčiusių rungtynių, tačiau pasidžiaugė krepšininkų kovingumu ir ryžtu: " Kovojome iki galo ir tai yra svarbiausia."

ICE: Rokas Misevičius – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Kęstutis Petrauskas – 12 tšk., Justas Eitmanavičius – 11 tšk.

Kaunas: Rytis Pranarauskas – 21 tšk., Andrius Olberkis – 18 tšk., Rolandas Tamošiūnas – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

TomTJ2014 lapkričio 16 d., 23:31 val.
Video nešių rungtyniu :)
TomTJ2014 lapkričio 16 d., 22:51 val.
Statistui, siūlau pasitikrinti visau abiejų komandų žaidėju mestas baudas ir įmestas baudas, nes belekiek klaidu jos surašyto visai net netiems žaidėjams kurie mete jas. Protokole aiškiai matosi numeris ir pavardė tai kaip taip klysti ir nesurašyti jų tiksliai. Prašau pasitaisyti ir ateityje atidumo. Sėkmės niekas negimė viska mokėdamas.
„ICE“ lengvai nugalėjo BC „Liuksą“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:58 val.)„ICE“ nepavyko nutraukti pralaimėjimų serijos (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:57 val.)„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kaunas“ išplėšė pratęsimą, o jame ir laimėjo prieš „Aurelino“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 08:37 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)„ICE“ laimėjo išlikimo kovą (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)V.Bulkevičiaus dvitaškis padovanojo pergalę „VU KHF“ ekipai (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:48 val.)„ICE“ su „Green Death“ vargo tik vieną kėlinį. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:28 val.)„Sporto manija“ iškovojo eilinę pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 21:20 val.)