BBG vs KORIO GRUPĖ (85:83)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 spalio 27 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

BBG po pratęsimo palaužė "Korio grupė" krepšininkus

2006 spalio 27 d., Penktadienis, 22:01 val., peržiūros: 6592

Vėlų penktadienio vakarą pasibaigusiose rungtynėse, aikštelės šeimininkai "Baltijos Baldų Grupės" krepšininkai po įnirtingos ir pratęsimo pareikalavusios kovos rezultatu 85:83 įveikė priešininkus "Korio Grupę".

Rungtynės prasidėjo didžiuliu aikštelės šeimininkų spurtu ir įpusėjus pirmąjam kėliniui jie jau pirmavo 16-kos taškų persvara – 18:2. BBG gretose nesulaikomas buvo V.Remeikis, kuris iš viso per šį kėlinuką pelnė 13 taškų. BBG komanda šį ketvirtį laimėjo triuškinančia persvara 33:2

Tačiau vaizdas antrąjame kėlinuke buvo visiškai kitoks, nei buvo pirmąjame. Komandos apsikeitė vaidmenimis ir aiškią žaidybinę persvarą jau turėjo "Korio Grupės" krepšininkai. Per šį kėlinuką svečiai sugebėję įmesti 19 taškų daugiau nei priešininkai ir aptirpdyti persvarą (28:42).

Trečiajame kėlinuke aikštelės šeimininkų persvara ir toliau mažėjo. Prie to ypač ženkliai prisidėjo į komandos žaidimą puikiai įsijungęs M.Maumevičius. Jis ne tik puikiai vadovavo komandos puolimui atlikęs net 5 rezultatyvius perdavimus, bet ir pats vien per šį ketvirtį sugebėjo pelnyti 7 taškus.

Sužaidus kelias minutes paskutiniajame ketvirtyje visas rungtynes pirmavusių BBG krepšininkų persvarą sumažėjo iki 57:54, tačiau vėliau dėka puikiai žaidusio kamandos lyderio V.Remeikio persvarą pavyko padidinti iki 63:56. "Korio Grupės" krepšininkų tai nepalaužė ir likus iki kėlinio pabaigos žaisti 3,5 minutės jie pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė priekin – 64:63. Nuo šio momento arši kova tarp dviejų lygiaverčių priešininkų vyko taškas į tašką iki pat kėlinio pabaigos, kai likus žaisti 1,5 sekundės, esant rezultatui 72:72 prie baudų metimo linijos stojo ir galimybę persverti rezultatą turėjo BBG krepšininkas M.Kurlavičius. Tačiau nei pirmas nei antras metimas buvo netaiklūs, o kamuolį atkovojęs šeimininkų krepšininkas M.Kandrotas nors ir įmetė į krepšį, bet taškai nebuvo užskaityti, nes pagrindinis laikas jau buvo baigęsis. Komandos buvo priverstos žaisti pratesimą.

Pratęsimas buvo tarsi ketvirtojo kėlinio tęsinys, kuriame abi komandas teskyrė 1-2 taškai, vistik daugiau jėgų ir šaltesnius nervus rungtynių pabaigai išsaugojo aikštės šeimininkai BBG krepšininkai, kurie ir šventė sunkią pergalę gražiai sužaistose rungtynėse rezultatu 85:83.

Trijų dalių trileris pasibaigė "Korio grupės" triumfu (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 13:07 val.)"Korio grupė" atsirevanšavo su kaupu (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 13:58 val.)"Korio grupė" tvirtai kyla aukštyn (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 13:23 val.)"Korio grupė" nepasigailėjo "Lytagros" krepšininkų (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 13:10 val.)"Korio Grupė" vis sunkiau sustabdoma (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 12:48 val.)Dar viena lengva "Korio grupės" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 12:54 val.)Net ir žaidėjų traumos nesutrukdė "Korio grupės" komandai iškovoti pergalę (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 12:57 val.)Pergalei pasiekti "Korio grupei" neprireikė daug pastangų (2007 vasario 20 d., antradienis, 22:54 val.)"Korio grupė" nušlavė "Antakorą" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 13:01 val.)"Korio grupė" pratęsė pergalių seriją (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:47 val.)