ŠILDUVA vs PROJEKTŲ GAMA (109:93)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 18 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

Puiki antroji iš eilės "Šilduvos" pergalė

2008 sausio 19 d., Šeštadienis, 16:58 val., peržiūros: 6025

Šį vakarą (01-18) „Šilduvos" sporto salėje įvyko dar vienerios „Įmonių“+ varžybos. Jose susitiko ,,Šilduva" (šeimininkai) ir ,,Projektų Gama". Po didele persvara laimėto antrojo kėlinio pergalę šventė „Šilduva" komanda.

Pirmame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką. Nei vienai komandai nepavykdavo atitrūkti didesniu nei poros taškų skirtumu. Abiejų komandų centrai per šį kėlinį surinko pusę komandos taškų. Kėlinio gale šeimininkams pavyko laimėti atkarpą 8:2 ir taip po pirmojo kėlinuko, nors maža persvara atitrukti. Rezultatas buvo 24:21.

Antras kėlinys buvo priešingybė pirmajam. Aikštelėje visą padėtį kontroliavo šeimininkai. Ir toliau „Šilduva" komandos gretose buvo nesustabdomas vidurio puolėjas A.Žekas. Svečiai padėtį bandė gerinti imdamiesi individualių veiksmų. Tačiau daug metimų skriedavo pro šalį, o kamuolių atsikovoti nepavykdavo. Drausminga gynyba ir komandinis žaidimas puolime padėjo šeimininkams laimėti šį kėlinį solidžia 13 taškų persvara ir padidinti jau turėtą atitrūkimą iki 16 taškų. Bendras rezultatas prieš pertrauką buvo 56:40(32:19).

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino ir buvo panašesnis į dviejų lyderių dvikovą. „Šilduva" komanda pradėjo remtis į du žaidėjus, kurie per šį kėlinį surinko daugiau nei pusę taškų. Tik kėlinio gale „Projektų Gama“ sužaidė geresnę atkarpą ir persverė kėlinio rezultatą į savo pusę. Kėlinį užbaigė L.Bazaras (šeimininkai) paskutinėmis sekundėmis pataikęs tritaškį. Rezultatas buvo 80:68 (24:28).

Ketvirtas kėlinys svečiams buvo paskutinis bandymas išsigelbėti. Lyderio vaidmens ėmėsi svečių komandos įžaidėjas N.Paulauskas, kuris pelnė pusę kėlinio taškų savo komandai.Pritrūkę jėgų bei laiko svečiai nesugebėjo pasivyti varžovų ir pralaimėjo šias varžybas rezultatu 109:93(29:25).

Po varžybų pakalbintas ,,Projektų Gama‘‘ treneris buvo nusivylęs patirta nesėkme. Labiausiai nepatenkintas gynyba, nes nepavyko atsirinkti dengiamų žmonių. Iš komandos iškyrė abu įžaidėjus N.Paulauską ir Grinių.

Laimėtojų treneris buvo patenkintas komandos antrąja pergale. Iš komandos išskyrė savo centrą A.Žeką.

Teisėjams abi komandos skyrė po 10 balų.

Trečioji "Šilduvos" pergalė (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 19:45 val.)"Šilduva" iškovojo antrąją pergalę (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 17:39 val.)"Šilduva" atgauna formą (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 21:33 val.)"BMS" vis dar nenugalėtas (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:21 val.) "Baltijos Baldų Grupė" sutriuškino "Šilduvą" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 23:51 val.)"Projektų Gama" neturėjo vargo su "Vėjų Linija" (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)"Helvinos" laivas toliau skęsta (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 23:22 val.)Tik vienas atsarginis žaidėjas rezerve "Projektų gamos" krepšininkams nesutrukdė visa galva pranokt varžovus (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 20:28 val.)Ketvirtajame kėlinyje galiausiai išaiškintas "Šilduvos" pranašumas (2008 vasario 19 d., antradienis, 22:22 val.)Po įtemptos kovos "BMS Megapolis" komandos pergalė (2008 vasario 19 d., antradienis, 22:35 val.)