CELSIS & LTC vs E-START CLUB (81:60)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 03 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"CELSIS & LTC" nepaliko vilčių "E-STAR CLUB"

2010 vasario 03 d., Trečiadienis, 20:37 val., peržiūros: 4871
Antradienio vakarą "CELSIS & LTC" savo aikštėje priėmė svečius "E-STAR CLUB" komandą. Lygi kova vyko tik pirmajame ketvirtyje, vėliau šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir užtikrintai įveikė varžovus rezultatu 81:60.

Rungtynes šeimininkai pradėjo labai sėkmingai. Jie laimėję atkarpą rezultatu 11:3 nutolo nuo varžovų 8 taškų skirtumu. Tačiau "E-STAR CLUB" po greito nokdauno nesiruošė kapituliuoti. Jie atsakė atkarpa 0:9 bei persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai (11:12). Kėliniui baigiantis Tomas Čerba ir Tomas Čepkauskas apsikeitė taikliais dvitaškiais, o ketvirtį taikliu tolimu metimu užbaigė Liutauras Pečkaitis. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių minimali šeimininkų persvara (16:15).

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu Andriaus Čižinausko tritaškiu metimu (16:18). Tomas Čerba ir Vidas Raudonis atsakė dviem taikliais dvitaškiais bei persvėrė rezultatą savo komandos naudai (20:18). Visgi, Andrius Čižinauskas pelnė du taškus, o jo komandos draugas Raimondas Kazlauskas pridėjo tritaškį ir vėl susigrąžino sau turėtą persvarą (20:23). Tačiau tada "CELSIS & LTC" truktelėjo priekin. Jie laimėjo atkarpą 14:4 ir ne tik persvėrė rezultatą savo naudai, bet ir susikrovė sau 7 taškų persvarą (34:27). Skirtumą kiek sumažino taiklus Andriaus Čižinausko tritaškis metimas (34:29). Kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai. Tomas Čerba pelnė du taškus, o Klaudijus Rimkevičius pridėjo tritaškį (39:29).

Trečiojo kėlinuko pradžą vėl sėkmingiau sužaidė šeimininkų komanda. Vidas Raudonis pataikė vieną tritaškį, Liutauras Pečkaitis pataikė du tolimus metimus, o Tomas Čerba pridėjo dvitaškį metimą. Svečių atsakas buvo 4 Tomo Čepkausko ir Giedriaus Ratauto kartu pelnyti taškai (50:33). Tomui Čepkauskui pataikius iš toli, Liutauras Pečkaitis ir Arūnas Kasperavičius kartu pelnė 5 taškus ir padidino savo persvarą iki 19 taškų (55:36). Giedrius Ratautas pelnė 4 taškus iš eilės ir sumažino savo komandos deficitą iki 15 taškų (55:40). Per likusį kėlinio laiką žaidimas išsilygino ir nė vienai iš komandų nepavyko labiau primesti savojo žaidimo varžovams. Po trijų kėlinių (63:48).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo apylygiai. Šio kėlinio pradžioje vienintelis Tomas Čepkauskas rinko savo komandos taškus (67:54). Po dar vieno taiklaus Giedriaus Ratauto dvitaškio skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 11 taškų (67:56). Tačiau tada "CELSIS & LTC" nusprendė sudėlioti visus taškus ant "i". Šeimininkai laimėjo atkarpą 11:0 bei padidino savo pranašumą iki 22 taškų (78:56). Per likusį laiką "E-STAR CLUB" pelnė keturis taškus, o Klaudijus Rimkevičius atsakė taikliu tritaškiu metimu (81:60).

Po rungtynių kalbintas "E-STAR CLUB" treneris Tomas Čepkauskas buvo lakoniškas: "Nebuvo šiandien visų aukštaūgių. Varžovai kaip ir kiekvienais metais yra stiprūs.

"CELSIS & LTC" treneris Liutauras Pečkaitis po varžybų kalbėjo: "Pradžia buvo sunki, tačiau vėliau pajutome savo žaidimą. Manau mūsų komanda yra sėkmingesnė. Praėjusias varžybas varžovams pralaimėjome, nes nebuvome visi susirinkę. Varžovai sužaidė gerai, žaidimas jų geras. Be to, jų gretose šiandien nebuvo jų vieno vidurio puolėjo. Šauni pergalė".

"CELSIS & LTC" komandoje išsiskyrė: Tomas Čerba 20 taškų (6 atk. kam. 4 rez. perd), Klaudijus Rimkevičius 17 taškų (7 perimti kam.), Vidas Raudonis 16 taškų (12 atk. kam).

"E-STAR CLUB" ekipoje sėkmingiausiai sužaidė: Tomas Čepkauskas 23 taškai (11 atk. kam), Giedrius Ratautas 13 taškų (13 atk. kam), Remigijus Vaičikauskas 9 taškai.
"Celsis & LTC" pralošė "E-START Club" ekipai (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 20:44 val.)"Celsis & LTC" nesunkiai įveikė "GB United" ekipą (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 20:52 val.)"Celsis & LTC" įveikė "Olympic Casino" ekipą (2009 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:20 val.)"Celsis & LTC" pasiekė pergalę tik po pratęsimo (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 20:34 val.)"Agava & ASS E+H" namuose palaužė "E-Star club" žaidėjus (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 22:10 val.)"Kauno energetikos remontas & Compensa" neturėjo vargo su nepilnos sudėties "E-Start Club" (2010 sausio 29 d., penktadienis, 20:47 val.)"Celsis & LTC" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 21:46 val.)"Vaidotėnas" pergalę iškovojo svečiuose (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 20:25 val.)Paskutinėmis sekundėmis pergalę šventė "E-Start Club" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:16 val.)"Regitra & Sanistal KG" tik antrojoje susitkimo dalyje palaužė "E-Start Club" (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 23:57 val.)