ARENA vs KARŪNA (66:77)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Pirmoji "Karūnos" pergalė

"Montė" pelnė 30 taškų ir buvo rezultatyviausias susitikimo žaidėjas
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 20:07 val., peržiūros: 5000
Net ir namų sienos nepadėjo „Arenos“ krepšininkams iškovoti pirmąją pergalę „Mažojoje“ Mero taurėje. Šiandien jie turėjo pripažinti „Karūnos“ ekipos pranašumą, kuri laimėjo rungtynes rezultatu 77:66 .

Rungtynių pirmoje pusėje žaidimas vyko visiškai lygiai. Pirmame kėlinyje šeimininkams buvo pavykę pabėgti 6-iais taškais, tačiau gretai priešininkai juos pasivijo. Sužaidus 10 minučių vos dviem taškais pirmavo „Karūna“.

Antrajame ketvirtyje vaizdas nepasikeitė. Vos viena komanda pelnydavo taškus, čia pat kita ekipa atsakydavo tuo pačiu. 15-ąją minutę svečiai pirmavo 4-iais taškai, tačiau 20-ąją minimalia persvara priekyje jau buvo „Arenos“ žaidėjai.

Po pertraukos „Karūnos“ krepšininkai žymiai pagerino savo žaidimą gynyboje. Jie nebeleido varžovams lengvai rinkti taškus. Laimėję šį kėlinuką 16:6, svečiai prieš lemiamą dvikovos dalį turėjo 9-ių taškų pranašumą.

Paskutiniajame ketvirtyje svečiams ne tik kad pavyko išlaikyti turėtą persvarą, tačiau jie ją dar labiau padidino. Vienu metu komandas skyrė net 16 taškų. Viskas jau buvo aišku. „Arenos“ krepšininkai dvikovos pabaigoje dar pataikė kelis tritaškius, tačiau tai neturėjo įtakos galutiniam rezultatui, kuris skelbė „Karūnos“ pergalę 77:66.

30 taškų pelnęs Mantas Matukaitis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose ( 26 naud.kfc.). 22 taškus bei 10 atkovotų kamuolių prie pergalės pridėjo Darius Adomaitis ( 25 naud.kfc.).

„Arenos“ komandoje Rokas Pumputis įmetė 22 taškus, o Martynas Juchnevičius ir Mantas Bartaševičius surinko po 14.
Pogrupio varžybas "Karūna" pabaigė pergale (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:11 val.)"Eurolexis" iškovojo pirmąją pergalę (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 18:04 val.)"Arenos" debiutą apkartino pralaimėjimas (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)Antroji "AKS & Nekturto" pergalė Mažosios Mero taurės varžybose (2007 balandžio 04 d., trečiadienis, 21:21 val.)"Ecobaltic" šventė pirmąją pergalę (2007 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)20 taškų per tris kėlinius pelnę "Karūnos" krepšininkai neprilygo varžovams (2007 gegužės 04 d., penktadienis, 20:50 val.)"Eurolexis" nepasigailėjo "Arenos" krepšininkų (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 17:35 val.)