PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs ARAUŠA & JURITANA (63:82)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 21 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Sėkmingas "Araušos & Juritanos" startas "Mažojoje" Mero taurėje

Puikiai rungtynes sužaidė svečių lyderis Remigijus Kasperavičius
2007 kovo 21 d., Trečiadienis, 20:50 val., peržiūros: 4348
Štai ir prasidėjo ilgai lauktas Kauno miesto Mero institucijos krepšinio taurės turnyras. Šį vakarą, „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje, „Mažojoje“ taurėje savo jėgas išbandė vietos „Puskarininkių mokyklos“ bei „Araušos & Juritanos“ komandos. Pirmąją pergalę naujajame turnyre nesunkiai iškovojo „Araušos & Juritanos“ krepšininkai, nugalėję savo varžovus rezultatu 82:63.

Svečiai nuo pat pirmųjų susitikimo minučių pradėjo įodynėti savo pranašumą – 6:2, 10:5. „Puskarininkų mokyklos“ krepšininkai darė apmaudžias klaidas, kas neleido jiems sėkmingai kautis su priešininkais. Po pirmojo kėlinuko „Arauša & Juritana“ pirmavo 9-iais taškais.

Antrajame ketvirtyje šeimininkų deficitas buvo pasiekęs net 17 taškų, tačiau tai nieko nereiškė. „Puskarininkų mokykla“ parodė charakterį ir laimėjusi paskutines kėlinio minutes rezultatu 9:0 prieš ilgąją pertrauką sumažino savo atsilikimą iki 5-ių taškų – 37:42.

Po pertraukos ir toliau pakiliai rungtyniavę šeimininkai lipo varžovams ant kulnų. 36-ąją minutę rezultatas tapo visiškai lygus – 52:52 ir viskas prasidėjo iš naujo. Per likusį šio ketvirčio laiką nei vienai ekipai nepavyko įgyti ryškesnės persvaros. Vos trimis taškais priekyje buvo „Arauša & Juritana“.

Viskas išsisprendė pirmosiomis lemiamosios rungtynių dalies minutėmis. Svečiai laimėjo atkarpą 16:4 ir pabėgo nuo oponentų – 73:58. Šeimininkai klysdami dovanojo ne vieną kamuolį varžovams. Sėkmingai gindamiesi „Araušos & Juritanos“ žaidėjai vis didino savo persvarą. Pasibaigus dvikovai buvo užfiksuotas rezultatas 82:63 svečių naudai.

Šeimininkų treneris teisėjų darbą įvertino 9-iais balais, o svečių strategas arbitrams skyrė po 7 balus.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Remigijus Kasperavičius, pelnęs 29 taškus, atkovojęs 12 kamuolių ir išprovokavęs 8 pražangas ( 31 naud.kfc.). Edvardas Bakūnas ir Rytis Ramanauskas atitinkamai pelnė 11 ir 10 taškų. Verta paminėtai taip pat 5 įspūdingus Edgaro Pietario 5 blokus varžovams.

„Puskarininkių mokyklos“ ekipoje 16 taškų pelnė Donatas Marcinkevičius, 14 Vilmantas Maselskas, 12 Andrius Grigaravičius.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Artūras Mocevičius teigė: „Įdomios, geros treniruotės pobūdžio rungtynės. Pažaidė visi krepšininkai. Turėjome ilgą atsarginių žaidėjų suolelį, todėl pasireikšti galėjo visi“.

Antroji "Araušos & Juritanos" pergalė (2007 kovo 30 d., penktadienis, 20:58 val.),,Užtikrinta ,,Araušos ir Juritanos" pergalė prieš ,,Kauno vandenų" ekipą" (2007 gegužės 04 d., penktadienis, 22:58 val.)"Arauša & Juritana" pogrupio etapą baigė nesuklupusi (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 23:20 val.),,Caravele Team" be didesnių sunkumų įveikė ,,Araušos & Juritanos" ekipą (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Agavos" pergalė pareikalavo daug pastangų (2007 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Šilduva" triuškinamai užbaigė pogrupio varžybas (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)"Puskarininkių mokykla" nesunkiai įveikė "Ekskomisarų biurą" (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 20:32 val.)