KAUNO AUTOBUSAI vs SPORTO FĖJA (60:93)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 07 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno Autobusai" pirmosiose šių metų rungtynėse užklimpo

Nors šiandien Ąžuolo gimtadienis, vietoj alaus bokalo jam teko grumtis aikštėje
2008 sausio 07 d., Pirmadienis, 22:41 val., peržiūros: 5975
Šį pirmadienio vakarą "Įmonių+" lygos D pogrupyje "Kauno Autobusai" savoje aikštėje priėmė "Sporto Fėjos" komandą. Tik pirmajame rungtynių kėlinyje aikštėje vyko lygesnė kova. Nuo pat antrojo ketvirčio pradžios svečiai ėmė dominuoti aikštėje, energingiau žaisdami didino skirtumą bei iškovojo antrąją pergalę antrajame etape rezultatu 60:93.

Dvikovos praždioje vyravo atkaklus, bet nerezultatyvus krepšinis. Praėjus kelioms minutėms abi komandos įsižaidė bei ėmė aktyviau rinkti taškus. Ketvirtis baigėsi dviem Manto Kleizos tritaškiais iš eilės išvedusiais "Sporto Fėją" į priekį ir po dešimties minučių svečiai pirmavo dviem taškais – 19:21.

Antrąjį kėlinį vedina Manto Kleizos "Sporto Fėja" pradėjo devyniais taškais be atsako. Visgi, svečiams ne viskas klostėsi sėkmingai, nes jau ketvirčio pradžioje ketvirtąją pražangą užsidirbo gimtadienį šventęs Donatas Petrauskas. "Sporto Fėja" pamažu krovėsi pranašumą, bet kėlinio pabaigoje du brolių šaunuolių Juškevičių tritaškiai kiek sumažino skirtumą ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 36:46.

Po pertraukos svečiai atakuodami praktiškai be klaidų spurtavo 13:2. "Kauno Autobusų" žaidėjai atsigavę po nokdauno pelnė šešis taškus iš eilės ir "Sporto Fėja" paprašė minutės pertraukėlės. Po trumpo komandų pasitarimo svečiai atstatė solidžią persvarą ir prieš paskutinį ketvirtį pirmavo 16-a taškų – 54:70.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas vyko į vieną krepšį. "Sporto Fėjos" vyrai tiesiog karaliavo po varžovų krepšiu ir kartodavo metimus, kol pataikydavo. Šeimininkai nerodė jokio noro žaisti, laukė rungtynių pabaigos ir per paskutines 10 minučių pelnė vos šešis taškus. Rungtynės baigėsi triuškinančią svečių pergale rezultatu 60:93.

Po susitikimo nugalėtojų jubiliatas Donatas Petrauskas išrėžė trumpą kalbą: "Neslepiant tiesios, buvo tą vakarą ir tauriųjų gėrimų, bet komanda padovanojo pergalę."

"Kauno Autobusų" gretose 18 taškų pelnė Eitvydas Juškevičius, 15 – Žilvinas Danielius, 10 – Rimantas Juškevičius.

"Sporto Fėjos" ekipoje 28 taškus surinko Mantas Kleiza. Gimtadienį dvigubu dublius pažymėjo Donatas Petrauskas (20 taškų, 16 atk. k.). Po 12 taškų surinko Tadas Vasiliauskas ir Liudas Čekavičius.

Abi komandos rungtynių teisėjams skyrė po 8 balus.
"Kauno autobusai" nugalėjo paskutinėmis sekundėmis! (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Kauno Autobusai" pervažiavo "Infoface & KaVeikti.lt" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:26 val.)"Kauno Autobusai" įtikinamai įveikė "Medžiotojų Užeigą - LVA" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 00:04 val.)"Kauno autobusai" parklupdė "Elektromontuotoją" (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:58 val.)Sunki pirmoji "Kauno autobusų"pergalė (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 16:30 val.)"Kauno Autobusai" atsirevanšavo "Sporto Fėjai" (2008 vasario 25 d., pirmadienis, 23:25 val.)"Kauno vandenys" parklupdė "Kauno autobusus" (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:54 val.)Atkaklioje dvikovoje "Kauno autobusai" palaužė "AG Group" (2007 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)"Sporto fėja" naujus metus pradėjo pergale (2008 sausio 04 d., penktadienis, 21:38 val.)"Kauno autobusai" atsirevanšavo "BMS Megapoliui" (2008 kovo 31 d., pirmadienis, 21:54 val.)