BREMENA vs LKKA ATLETAS (104:85)A LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 15 d., Antradienis, 21:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Bremena" įveikė "LKKA Atleto" ekipą

Vėl tradiciškai rungtynėse "blizgėjo" Arminas Šaulys
2009 gruodžio 15 d., Antradienis, 23:32 val., peržiūros: 7359
A.Sabonio KM sporto salėje susitiko "Bremenos" (šeimininkai) ir "LKKA Atleto" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja A lygoje. Didžiąją rungtynių dalį vyko apylygė kova, tačiau antroje susitikimo pusėje šeimininkai po truputį pradėjo tolti ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 104:85 (28:30; 21:14; 28:22; 27:19).

Rungtynės prasidėjo "Bremenos" atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais dviem taškais. Visgi šeimininkai prie to nesustojo ir pelnė dar 8-is "sausus" taškus, tuo tarpu "LKKA Atletas" pirmą kartą "atrišo" varžovų krepšį sužaidus 2 min. 19 sek. Vėliau svečiai surengė kelis spurtus (10:5; 5:0; 7:0) ir iki ketvirčio pabaigos sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (30:28).

Didžiąją antro kėlinio dalį "LKKA Atleto" krepšininkams sekėsi išlaikyti kelių taškų pranašumą (40:36; 44:40), tačiau ketvirtį "Bremena" užbaigė spurtu 9:0 ir prieš didžiąją pertrauką jau 5-ių taškų pranašumą turėjo šeimininkai (49:44).

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, komandos keisdavosi sėkmingomis atakomis, tačiau visą laiką priekyje buvo "Bremenos" komanda. Laimėdami ketvirtį rezultatu 28:22 šeimininkai prieš paskutinį kėlinį dar labiau padidino turėtą pranašumą, kuris pasiekė 11-os taškų ribą (77:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po trijų iš eilės taiklių tolimų metimų "Bremenos" pranašumas išaugo iki 26-ių taškų (96:70) ir tai galutinai nulėmė rungtynių baigtį. Nors po to jaunieji "LKKA Atleto" krepšininkai skirtumą sumažino, tačiau pergalę rezultatu 104:85 šventė šeimininkų ekipa.

Nugalėtojus į pergalę vedė nesustabdomai žaidęs Arminas Šaulys, kuris pelnė pusę komandos taškų (52 taškai, 14 išpr. praž., 47 naud. balai). Puikiai jam talkino T.Lukauskas (31 taškas) ir M.Gailiūnas (12 taškų, 20 atk. kam.).

"LKKA Atleto" komandoje rezultatyviausiai žaidė K.Čepanonis (21 taškas), M.Giedrė (12), M.Lukminas (12) ir M.Zdencevičius (11). Gerai po krepšiais grūmėsi T.Kardauskas, kuris laimėjo 10-mt oro dvikovų.

Pakalbintas "Bremenos" komandos žaidžiantis treneris Arminas Šaulys džiaugėsi, kad vyrai puikiai pakovojo ir pirmą kartą per paskutines kelias varžybas nepraleido 100-o taškų į savo krepšį, todėl dėl geresnės gynybos ir buvo pasiekta pergalė.

"LKKA Atleto" komandos trenerė Z.Nickuvienė nedramatizavo pralaimėjimo ir sakė, jog ekipoje visgi žaidžia dar vaikai ir kai kurie iš jų nelabai supranta, ką daro aikštelėje blogai. Strategė nebuvo patenkinta komandos gynyba – juk praleista tiek taškų, tačiau pasidžiaugė Andriumi Šauliu
ir M.Dubrov, kurie, praleisdami gana mažai laiko aikštelėje, sužaidė tikrai solidžiai.

"KK AD G.I.N" įtikinamai įveikė "LKKA - Atletą" (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 20:43 val.)"Sabonio KM 92 - IPVG" užtikrintai įveikė "LKKA - Atletą" (2009 spalio 28 d., trečiadienis, 23:39 val.)Įspūdinga "LKKA Atleto" pergalė (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 22:35 val.)"Bremenos" penketukas rungtynių pabaigoje palaužė "LKKA - Atletą" (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 21:04 val.)"AIG Life" įtikinamai įveikė "Bremeną" (2010 vasario 02 d., antradienis, 23:43 val.)Prienų "Gyvenimas" namuose įveikė "Bremeną" (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)"Sabonio KM 92 - IPVG" antrą kartą palaužė "LKKA Atletą" (2010 vasario 26 d., penktadienis, 20:40 val.)Puikus antrasis kėlinys nulėmė "LKKA - Atleto" pergalę (2010 kovo 02 d., antradienis, 21:14 val.)"Bremena" vos išnešė sveiką kailį iš "Sabonio KM" (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 20:42 val.)"AIG Life" neturėjo didelio vargo su "LKKA-Atletu" (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 20:34 val.)