GB UNITED vs AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS (61:80)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"AKS Prosatas & Nekturtas" nesunkiai įveikė "GB United"

2008 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 22:13 val., peržiūros: 6200

Šiandien Babtu vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi "Įmonių" lygos ekipos , tai "GB United" (šeimininkai) ir "AKS Prosatas & Nekturtas" (svečiai). Puikiai sužaidę antrąją varžybų pusę svečiai nepaliko jokių šansų savo varžovams ir iškovojo pergalę rezultatu 61:80 (13:20, 21:16 , 12:23 , 15:21).

Pirmasis ketvirtis buvo lyg tritaškių metimo konkursas. Abi ekipos dažnai savo atakas užbaigdavo ne prasiveržimais po krepšiniu , o tolimais metimais. Abiejų komandų taiklumas buvo panašus, tačiau laimėję kovą po krepšiais ir pakartotiniais metimais "AKS Prosatas & Nekturtas" po pirmųjų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu 13:20.

Antrame ketvirtyje šeimininkai ir toliau naudoję tolimų metimų taktiką kėlinio viduryje panaikino varžovų turėtą pranašumą ir patys įgijo minimalią persvarą. Kėlinuko pabaigoje svečiai susigrąžino turėtą persvarą, tačiau pataikę du tolimus metimus šeimininkai šį kėlinuką pabaigė turėdami dviejų taškų deficitą 34:36

Po ilgosios pertraukos aikšteje vaizdas pasikeitė ryškiai į "AKS Prosatas & Nekturtas" komandos pusę. Svečiams suaktyvinus gynybą jų priešininkai pradėjo klysti lygiose vietose. Tačiau tolimi šeimininkų metimai neleido pabėgti varžovams. Kėlinio viduryje rezultatas jau buvo lygus. Susikaupę ir pradėję išnaudoti "GB United" ekipos klaidas puolime "AKS Prosatas & Nekturtas" padidino savo persvarą iki 13 taškų 46:59.

Ketvirtame ketvirtyje šeimininkų ekipa jau žaidė nepilnu tempu. Varžybos tapo lėtos. Svečiai antroje kėlinio pusėje savo persvarą padidino iki 21 taško. Iki kėlinuko pabaigos šeimininkai šiek tiek sumažino deficitą , tačiau pergalę rezultatu 61:80 iškovojo "AKS Prosatas & Nekturtas" ekipa.

Po varžybų pakalbintas nugalėjojų ekipos atstovas sakė , kad jų ekipa per anksti patikėjusi pergale atsipalaiavo , todėl buvo sunku pradžioje įsivažiuoti. Paklaustas, ar ekipa tikėjosi tokios solidžios pergalės,m žaidėjas nedvejodamas atsakė , kad taip

"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" tik po sunkios kovos įveikė "KK Policija" (2009 kovo 28 d., šeštadienis, 12:38 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas " įveikė "Kauno Švara & KRG" (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 23:16 val.)"Agava & ASS" nepasigailėjo "GB united" ekipos (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:04 val.)"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" įveikė "Mikrovisatos" pasipriešinimą (2009 vasario 14 d., šeštadienis, 12:54 val.)"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" nušlavė "Olympic casino" ekipą (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:39 val.)"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" nusileido "Kauno Tiltams" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:42 val.)"AKS angaro prekyba - Nekturtas" sutriuškino "S. Raštikio puskarininikių mokyklą" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 21:14 val.)" AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" iškovojo 4 pergalę (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:45 val.)"Omega" antroje rungtynių pusėje palaužė "GB United" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 21:27 val.)Itin sunki "AKS Angaro prekybos & Nekturto" pergalė (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:45 val.)