ELEKTROS DARBAI vs KAUNO SRC (90:97)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 23 d., Penktadienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Pergalingas "Kauno SRC" debiutas "Mažojoje" Mero taurėje

Šeimininkų krepšį atakuoja vienas iš "Kauno SRC" ekipos lyderių Tomas Undraitis
2007 kovo 23 d., Penktadienis, 20:29 val., peržiūros: 5089

Dar dvi ekipos startavo "Mažojoje" Mero taurėje. Šį vakarą ( 03.23), "Elektros darbai" savoje aikštelėje susitiko su KKL naujokais – "Kauno SRC" krepšininkais. Pergalę, po gan atkaklių rungtynių, rezultatu 97:90 iškovojo svečiai.

Rungtynių pradžia šeimininkams nežadėjo nieko blogo. Jų persvara labai greitai pasiekė 8 taškus – 8:0. Svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, ypač prastai buvo atakuojama nuo tritaškio linijos. Vistik „Kauno SRC“ krepšininkai įsižaidė ir pasivijo savo varžovus – 11:10. Nuo šios akimirkos rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos komandos naudai. Po pirmojo ketvirčio vienu tašku pirmavo svečiai.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „Kauno SRC“ žaidėjai sugebėjo atitolti nuo oponentų 6-iais taškais – 33:27. „Elektros darbai“ darė apmaudžias klaidas, kurias, greitose kontraatakose, lengvais taškais paversdavo priešininkai. Ketvirčio pradžioje įgytą pranašumą svečiai išlaikė ir prieš ilgąją pertrauką – 51:46.

Po pertraukos žaidimas nė kiek nepakito. Abi ekipos geriau puolė nei gynėsi. Vos viena komanda pelnydavo taškus, čia pat varžovai taip pat rezultatyviai užbaigdavo atakas. Prieš lemiamą dvikovos dalį svečiai padidino savo persvarą vos vienu tašku ir bendras jų atotrūkis siekė 6 taškus.

Paskutiniajame ketvirtyje pasižymėjo „Kauno SRC“ snaiperiai. Į taiklius šeimininkų dvitaškius metimus, jie atsakydavo tolimomis „bombomis“. „Elektros darbams“ buvo pavykę išlyginti rezultatą – 85:85, tačiau prasčiau sužaista rungtynių pabaiga jiems neleido pasiekti persilaužymo. Pirmąją sunkią pergalę, po atkaklios ir įtemptos kovos, rezultatu 97:90 iškovojo „Kauno SRC“ komanda.

Šeimininkų treneris teisėjų darbą įvertino 6-iais balais, o svečių komandos vadovas arbitrams skyrė po 5 balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Marius Kandrotas, pelnęs 29 taškus ( 20 naud.kfc.). 27 taškus įmetė Andrius Kabašinskas ( 17 naud.kfc.). Kovoje po krepšiais pasižymėjo Andrius Bubelis, atkovojęs 13 kamuolių ir dar pridėjęs 9 taškus ( 20 naud.kfc.).

„Elektros darbų“ komandoje, kaip ir įprasta, naudingiausias buvo Robertas Gabševičius, pelnęs 30 taškų, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ( 27 naud.kfc.). Almantas Burneika ir Martynas Petravičius atitinkamai surinko 23 ir 19 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Algirdas Žadeikis teigė: „Rungtynės tikrai buvo nelengvos. Trūko dviejų komandos lyderių, tačiau komanda ir be jų sėkmingai kovėsi ir pelnytai nugalėjo. Norėčiau išskirti „katką“ ( Andrius Bubelis – aut.past.) kuris net ir nusileisdamas varžovams ūgiu sėkmingai kovojo dėl atšokusių kamuolių. Taip pat gerai sužaidė „marko“ ( Marius Kandrotas – aut.past.) ir Andrius Kabašinskas. Visi šie krepšininkai sudarė komandos branduolį“.

"Kauno SRC" parklupdė ir "STOKKER" (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 23:56 val.)"Kauno SRC" savoje arenoje sutriuškino "Autriolio" ekipą (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:37 val.)"Kauno SRC" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergalę (2007 gegužės 06 d., sekmadienis, 18:29 val.)"Caravelle team" be didesnio vargo pateko į "Mažosios Mero taurės" finalą (2007 gegužės 25 d., penktadienis, 20:25 val.)"Elektros Darbai" nesunkiai pateko į "Mažosios Mero Taurės" ketvirtfinalį (2007 gegužės 11 d., penktadienis, 23:17 val.)"Kauno SRC" tik po atkaklios kovos įveikė "Sabonio KM-90" (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:53 val.)"Kauno SRC" paskutinę sekundę išplėšė pergalę (2007 gegužės 27 d., sekmadienis, 19:47 val.)Lygiosios leido "Kauno SRC" patekti į pusfinalį (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:52 val.)Mažosios Mero taurės bronza atiteko "Kauno SRC" ekipai (2007 birželio 02 d., šeštadienis, 20:24 val.)20 taškų per tris kėlinius pelnę "Karūnos" krepšininkai neprilygo varžovams (2007 gegužės 04 d., penktadienis, 20:50 val.)