OMEGA vs GB UNITED (47:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"GB United" pranoko "Omegą"

2010 gruodžio 01 d., Trečiadienis, 23:20 val., peržiūros: 5653

Trečiadienio vakarą "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynėse savo jėgas išmėgino "Omegos" ir "GB United" ekipos. Abi komandos ilgą laiką demonstravo panašaus lygio krepšinį, o intriga susitikime laikėsi iki ketvirtojo kėlinio pradžios. Būtent paskutiniojo ketvirčio pradžioje svečiai spurtavo ir paklojo pamatą savo pergalei rezultatu (47:63).

Svečiams šio susitikimo pradžia susiklostė kiek sėkmingiau. Jie, vedini Eugenijaus Vaičiulio ir Kęstučio Sakalausko spurtavo 4:10. Vis tik, taiklus tolimas Donato Šliogerio tritaškis bei dvi taiklios Remigijaus Kasperavičiaus baudos baudos sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo (9:10). Neilgai trukus ir svečių ekipoje atsirado žaidėjas galintis pataikyti iš toli, pasižymėjo Vitalijus Kasperaitis, o Arūnas Armanavičius bei Marius Lankutis kartu surinko tris taškus. Savo ruožtu "Omegos" vyrai atsakė taikliu Arno Matusevičiaus dvitaškiu. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių (11:16).

Antrąjį ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo Arnas Matusevičius, tačiau svečiai atsakė šešiais "sausais" taškais (13:22). Po taiklaus Manto Šilingo tritaškio metimo skirtumas tarp ekipų buvo sumažėjęs iki 6 taškų (18:24). Tačiau greitai taikliu tritaškiu atsakė Eugenijus Vaičiulis, o Kęstutis Sakalauskas ir Jonas Verkulevičius apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais (20:29). Kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko pelnyti keturis taškus be atsako ir sumažinti savo deficitą iki 5 taškų (24:29).

Trečiojo ketvirčio pradžioje "Omegai" pavyko savo atsilikimą sumažinti dar labiau (30:33), o galiausiai ir (34:35). Pabūgę į nugarą alsuojančių varžovų "GB United" vyrai susitelkė tiek puolime tiek gynyboje. Keletą minučių varžovams neleisdami įmesti nė taško, patys savo ruožtu dviejų Vitalijaus Kasperaičio tritaškių dėka pelnė 8 taškus (34:43). Skirtumas vėl sumažėjo iki 5 taškų kai po dvitaškį pataikė Donatas Šliogeris ir Remigijus Kasperavičius (38:43). Kėlinuką viena taiklia bauda iš dviejų užbaigė Audrius Vibriantis (38:44).

Intriga laukusi ketvirtame kėlinyje baigėsi greičiau nei buvo galima tikėtis. "GB United" užtikrintai pradėjusi ketvirtį pasiuntė varžovus į nokdauną laimėdama atkarpą 0:12 bei padidindama savo persvarą iki solidaus 18 taškų pranašumo (38:56). Po ilgesnės pertraukos "Omegos" komandos taškų sausrą pavyko nutraukti Donatui Šliogeriui, kuris pelnė du taškus (40:56). Po kurio laiko skirtumas tarp ekipų tapo rekordiniu 21 taškas (41:62). Tik ketvirčio pabaigoje kiek supykę šeimininkai sugebėjo bent šiek tiek reabilituotis: Mantas Padgornas, Mantas Kirstukas ir Audrius Bagdanavičius pelnė po du taškus, savo ruožtu svečiai atsakė viena taiklia Raimundo Mickevičiaus bauda iš dviejų (47:63).

Po pergalingų rungtynių "GB United" komandos treneris Tadas Šteinbergas sakė: "Pajuokaujant galima pasakyti gelžbetotinės rankos šiandien drebėjo mažiau (juokiasi). O jei kalbėti rimtai svarbu buvo tai, kad susirinkome visi ir varžovas buvo labiau mūsų lygio nei daugelis prieš tai buvusių. Varžovai paliko gan gerą įspūdį. Jau anksčiau esame su jais ne kartą žaidę ir žinome juos. Jie nedaro kažkokių labai šiurkščių klaidų, o jų lygis manau atitinka mūsų".

"Omegos" ekipos strategas Donatas Šliogeris buvo labai lakoniškas: "Pabaigoje kažko pritrūko, nepataikėme tada kai reikėjo". Treneris paklaustas kokį įspūdį jam paliko šios dienos varžovai atsakė: "Jokio – visiškai jokio (šypsosi)".

"Omegos" komandoje išsiskyrė: Donatas Šliogeris 11 taškų (3 perimti kam), Remigijus Kasperavičius 8 taškai (6 atk. kam)Arnas Matusevičius 6 taškai (19 atk. kam, 3 perimti kam)

"GB United" ekipą į pergalę vedė: Vitalijus Kasperaitis 15 taškų, Kęstutis Sakalauskas 13 taškų (7 atk. kam., 4 blokai), Arūnas Armanavičius ir Eugenijus Vaičiulis po 12 taškų (po 10 atk. kam)

"GB United" nukovė "Bero & Termoizola" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:36 val.)"GB United" pasiekė nesunkią pergalę (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 22:28 val.)Aštuntfinalį "GB United" pradėjo pergale (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 22:53 val.)"Olympic Casino" įveikė "Omegą" (2011 sausio 23 d., sekmadienis, 20:23 val.)"ESS VP & Santermita ĮSP" pirmame kėlinyje įveikė "Omegą" (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:30 val.)"GB United" ir antrą kartą įveikė "Best 4 You NN & KMU IT " komandą (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 20:41 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" palaužė "Omegą" (2010 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 00:30 val.)"GB United" negailestingai sutriuškino "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2011 sausio 26 d., trečiadienis, 21:10 val.)Nelygioje kovoje nugalėjo "GB United" ekipa (2011 sausio 14 d., penktadienis, 22:51 val.)„Vijoka“ nugalėjo „GB United“ ekipą (2010 lapkričio 04 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)