EKODORA & MC TRANS vs KAUNO ŠVARA & KRG (75:71)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 03 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

"Ekodora & MC Trans" po lygios kovos iškovojo pergalę prieš "Kauno švarą & KRG"

2008 kovo 03 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 5958
Šį vakarą po apyligės kovos savo pranašumą prieš "Kauno švarą" įrodė "Ekodora & MC Trans" ekipa, rezultatu 75-71.

Jau nuo pat pirmųjų žaidimo akimirkų užvirusi kova nieko nežadėjo nei vienai, nei kitai komandai. Rezultatyvią ataką keitė tokia pat, kol galiausiai baigiantis kėlinukui šeiminikai spurtavo 9-0 ir ėjo ilsėtis pirmaudami 5-iais tšk.(20-15)

Antrajame ketvirtyje kova toliau vyko taškas į tašką. Tik aptingę žaidėjai taškus pelnė ne iš po krepšio, o nuo tritaškio linijos, taip didindami savo rezultatą, tačiau niekaip neatsiplėšdami nuo priešininkų. Tik įpusėjus kėliniui svečiai ėmė žaisto komandinį žaidimą, atlikdami net 9 rezultatyvius perdavimus, tas lėmė pastarųjų nedidelį atitrūkimą. Prieš pertrauką rezultatas 37-42.

Trečiajame kėlinyje A. Giržado puiki kova dėl atšokusių kamuolių ir keletas draugų tritaškių "Ekodora & MC Trans" ekipai leido pasivyti varžovus ir kėlinį baigti jau pirmaujant(56-54).

Paskutiniame kėlinyje buvo aišku, kad dar niekas neaišu. Abi komandos daug klydo, dažnai prasiženginėjo. Taškai krito beveik tik nuo baudų metimo linijos. Paskutiniosiomis minutėmis fortūna labiau šypsojosi šeiminkams. Svečiai prarado kamuolį lygioje vietoje ir "Ekodora & MC Trans" įsiveržė į priekį. Tas turbūt ir lėmė jų pergalę rezultatu 75-71.

Nugalėtojų strategas M.Vaškūnas teigė: "Laimėti smagu, matosi didelė pažanga teisėjų darbe, jiems 10 balų.
"Vijoklė" tik paskutinio kėlinio pabaigoje palaužė "Kauno Švarą & KRG" (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 22:22 val.) Pimoji "Ekodora - MC Trans" pergalė! (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 23:48 val.)"Kauno Švara & KRG" paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš "AG Group" rankų (2008 sausio 29 d., antradienis, 20:55 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Projektų Gama" įveikę "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 04 d., antradienis, 21:55 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo sunkią pergalę (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Kauno Energija" permainingose rungtynėse įveikė "Kauno Švarą & KRG" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:09 val.)"AG Group" užtikrintai nugalėjo "Kauno Švara - KRG" ekipą (2008 vasario 26 d., antradienis, 22:00 val.)"AG Group" ir antrą kartą nugalėjo "Ekodoros & MC Trans" komandą (2008 vasario 19 d., antradienis, 20:54 val.)Kauno "Švara-KRG" įrodė savo pranašumą prieš "Naftelf-Nowaco" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:17 val.)"Vijoklė" užtikrintai įveikė "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 19:31 val.)