ELEKTRO MONTUOTOJAS vs VĖJŲ LINIJA (82:74)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 13 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Elektro montuotojas" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją"

2009 sausio 14 d., Trečiadienis, 21:38 val., peržiūros: 4413

Šiandien (01-13) "KTK" sporto salėje susikovė dvi "Įmonių +" lygos ekipos "Elektro montuotojas" (šeimininkai) ir "Vėjų linija" (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje šeimininkai tvirtai kontreliavo varžybas , ir pirmavo nuo pirmųjų minučių. Antroje pusėje svečiams pavyko priartėti prie varžovų ir įnešti į rungtynės šiek tiek intrigos. Tačiau susikaupę šeimininkai netrukus atstatė turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 82:74.

Pirmas kėlinukas prasidėjo puikia šeimininkų atkarpa 9:0. Svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus. "Vėjų linija" savo padėtį bandė gelbėti tolimais metimais ir šis bandymas pasitvirtino. Pataikę keturis tolimus metimus jie neleido pabėgti savo priešininkams. Pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 23:17.

Antrame ketvirtyje scenarijus aikštėje ryškiai nepakito. Ir toliau sėkmingai žaisdami tiek gynyboje , tiek puolime šeimininikai krovėsi pranašumą , kuris prieš ilgąją pertrauką jau siekė 11 taškų 43:32 (20:15).

Po pertraukos abi ekipos pradėjo žaisti kiek ramesnį ir lėtesnį žaidimą. Toks žaidimo tempas buvo palankesnis šeimininkų ekipai , nes rezultatyvumas sumažėjo , o jų persvara buvo gan solidi.Prieš lemiamą ketvirtį "Vėjų linija" turėjo 12 taškų deficitą 60:48 (17:16).

Paskutiniame ketvirtyje svečiai įrodė , kad yra galintys kovoti ir nepasiduoti iki pabaigos. Kėlinuko viduryje sužaidę puikią atkarpą jie sumažino persvarą iki 6 taškų. Tačiau ta atkarpa pareikalavo daug jėgų ir tokio spartaus tempo iki varžybų galo nepavyko išlaikyti. Netrukus varžovai susigrąžino turėtą pranašumą. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 82:74 (22:26) "Elektro montuotojo" komandos naudai.

"Elektro montuotojas" po įtemptos kovos nugalėjo "Sistematiką" (2009 sausio 20 d., antradienis, 20:33 val.)"Sistematika" nugalėjo "Vėjų liniją" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 13:17 val.)"Arauša" nesunkiai susidorojo su "Vėjų linija" (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"Autokontaktas" sugebėjo palaužti "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)"Baltijos baldų grupė" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją" (2008 spalio 24 d., penktadienis, 21:45 val.)"Elektromontuotojas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sistematiką" (2008 gruodžio 30 d., antradienis, 20:31 val.)"Kauno energija" nupūtė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)"Elektro Montuotojas" palaužė "Filter" komandą (2009 vasario 03 d., antradienis, 21:09 val.)"Servisa - ICT" įveikė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 22:39 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo triuškinamą pergalę (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:08 val.)