KAUNO ŠVARA & KRG vs OMEGA (86:80)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 16 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Kauno švara ir KRG" sugebėjo apginti namų sienas

2008 gruodžio 16 d., Antradienis, 23:38 val., peržiūros: 4780

2008 m. gruodžio 16 d. 20.15 val. Kauno švaros sporto salėje šeimininkai „Kauno švara ir KRG“ ekipa savo aikštėje priėmė svečius „Omega“ komandą. Po atkaklios ir permainingos kovos namų sienas apgynė „Kauno švara ir KRG“ krepšininkai nugalėję priešininkus rezultatu 86:80. Rungtynės prasidėjo aiškia šeimininkų persvara tiek aikštelėje, tiek ir žaidėjų skaičiumi. Tačiau ir nepilna sudėtimi „Omega“ vyrai stipriai ir atkakliai priešinosi iki susitikimo pabaigos. Šeimininkai pirmame kėlinyje susikrovę 15 taškų pranašumą per likusius ketvirčius žaidė atsipalaidavę ir likusius kėlinius leido laimėti svečiams.

Pirmas kėlinys prasidėjo „Omega“ komandos atkovotu kamuoliu ir rezultatyvia ataka. Į tai „Kauno švara ir KRG“ komanda atsakė dviem tritaškiais iš eilės. Po šio šeimininkų spurto iki kėlinio pabaigos vyko lygus žaidimas. Tačiau ketvirčio pabaigoje pavargo „Omega“ ekipos lyderis D.Šliogeris. Tuo pasinaudodami „Kauno švara ir KRG“ krepšininkai spurtavo atkarpą 14:1 ir užbaigė kėlinį atitolę nuo priešininkų rezultatu 32:17.

Antro ketvirčio pradžią sėkmingiau pradėjo „Omega“ vyrai. Lyderio vaidmens, svečių ekipoje, ėmėsi V.Bernotas ir rezultatyviai užbaigė keturias atakas iš eilės, šeimininkai į tai atsakė tritaškiu. Po sėkmingos „Omega“ komandos atkarpos aikštelėje vyko lygus žaidimas ekipoms keičiantis rezultatyviomis atakomis. Tik kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidę svečiai laimėjo šį kėlinį rezultatu 20:16. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 48:37 šeimininkų naudai.

Po didžios pertraukos sėkmingiau trečią ketvirtį pradėjo „Kauno švara ir KRG“ žaidėjai, kurie kėlinio viduryje pirmavo 20 taškų skirtumu. Sėkmingo žaidimo iniciatoriai buvo M.Brusokas drąsiai landžiodamas po varžovų krepšiu ir M.Senkus taikliai mesdamas baudų metimus (4/4). Tačiau antroje ketvirčio pusėje „Omega“ žaidėjai V.Šliogeris ir D. Bernotas rezultatyviomis atakomis pradėjo triuškinti šeimininkų gynybą ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 9 taškų. Kėlinys baigėsi rezultatu 24:25, kurį laimėjo „Omega“.

Paskutinio ketvirčio pradžią taikliomis atakomis pradėjo svečiai, kurie iki rungtynių pabaigos stengėsi pasivyti pradžioje nutolusius priešininkus. Tačiau šeimininkai taip lengvai to padaryti neleido atsakydami į kiekvieną „Omega“ ekipos ataką. Kėlinio metu „Kauno švara ir KRG“ metimai pagrinde buvo nuo baudų metimo linijos (6/14), iš kurių net 6 iš eilės susitikimo pabaigoje skriejo pro šalį. Tuo tarpu svečiai rungtynes užbaigė 4 rezultatyviom atakom ir sugebėjo sumažinti šeimininkų persvarą iki 6 taškų laimėdami ketvirtą ketvirtį 18:14. Tačiau „Omega“ komandos fortūna neaplankė ir „Kauno švara ir KRG“ ekipa sugebėjo atlaikyti spaudimą ir laimėjo rungtynes rezultatu 86:80.

„Kauno švara ir KRG“ komandoje geriausiai žaidė M.Brusokas pelnęs 31 tašką, atkovojęs 10 kamuolių, atlikęs dvigubą dublį ir surinkęs 32 naud. balus. Taip pat M.Senkus pelnęs 21 tašką.

„Omega“ ekipoje geriausiai žaidė V.Bernotas pelnęs 38 taškus, atkovojęs 16 kamuolių, atlikęs dvigubą dublį ir surinkęs 45 naud. balus. Taip pat D.Šliogeris pelnęs 16 taškų.

"Kauno švara - KRG" nesunkiai įveikė "Sanistal" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 19:19 val.)"Kauno švara & KRG" įveikė "Olympic casino" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 23:24 val.)Rami "Kauno švaros & KRG" pergalė (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 23:44 val.)"Kauno Švara & KRG" savo priešininkus palaužė tik ketvirtajame kėlinyje (2009 vasario 24 d., antradienis, 22:17 val.)Įspūdingas "Kauno švaros & KRG" žaidimas atvėrė jiems kelią į ketvirtfinalį (2009 kovo 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)"Kamesta" išplėšė pergalę iš "Kauno Švaros & KRG" rankų (2008 spalio 21 d., antradienis, 23:13 val.)Kauno "Švara" po atkaklios kovos įveikė "Sanistal" (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 00:56 val.)"Omega" neturėjo problemų prieš "GB united" (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:47 val.)"KAUNO ŠVARA & KRG" įveikė TEO LT (2009 vasario 17 d., antradienis, 22:24 val.)"Omega" nepasigailėjo "Elintos" komandos. (2008 spalio 31 d., penktadienis, 21:58 val.)