RAPALA vs LIETUVOS GELEŽINKELIAI (61:77)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 25 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Rapala“ sezono starte neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelių“ ekipą

2012 spalio 25 d., Ketvirtadienis, 22:27 val., peržiūros: 3354

Ketvirtadienį (10.25), Kauno koledijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio Įmonių lygos „Sporto fėja“ rungtynės, kuriose susitiko „Rapala“ (šeimininkai) ir „Lietuvos geležinkeliai“ (svečiai) ekipos. Pirmosiomis rungtynių akimirkomis vyko atkakli kova visose aikštelės vietose ir po pirmojo kėlinio ekipas skyrė tik vienas taškas (22:21), kuriuo pirmavo „Rapala“ ekipa. Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti „Lietuvos geležinkelių“ komandos pranašumas, o įpusėjus rungtynėms jie turėjo jau 12 taškų pranašumą (33:45). Antroje rungtynių dalyje „Lietuvos geležinkelių“ ekipos žaidėjai dar labiau padidino savo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:61.

Rungtynių pradžia žadėjo atkaklią ir įdomią kovą. Komandos kovojo taškas į tašką ir sužaidus 5 minutes pirmajame kėlinyje rezultatas buvo lygus 10:10. Kėlinio pabaigoje „Rapala“ ekipai buvo pavykę įgyti 5 taškų pranašumą (22:17), tačiau „Lietuvos geležinkelių“ ekipos žaidėjai sugebėjo sušvelninti savo komandos deficitą iki minimumo ir po pirmojo kėlinio tik vienu tašku priekyje buvo šeimininkai, „Rapala“ ekipa.

Antrojo kėlinio pradžioje, po taiklaus Mindaugo Pažėros baudos metimo ir Raimundo Mickevičiaus tritaškio „Rapala“ ekipa buvo įgijusi 6 taškų pranašumą (27:21), tačiau tuomet rungtynės pakrypo priešinga linkme ir „Lietuvos geležinkelių“ ekipos žaidėjai ėmė mažinti savo komandos atsilikimą, o kėlinio pabaigoje jau buvo įgijusi 12 taškų pranašumą (33:45).

Ketvirtajame kėlinyje kur kas užtikrinčiau rungtyniavo „Lietuvos geležinkelių“ ekipa, kuri sužaidus 6 minutes šiame ketvirtyje buvo įgijusi jau 19 taškų pranašumą (52:71). Rungtynių pabaigoje „Rapala“ ekipai pavyko šiek tiek sumažinti savo komandos deficitą, bet pergalę šventė „Lietuvos geležinkeliai“. Galutinis rungtynių rezultatas 61:77.

Po laimėtų rungtynių „Lietuvos geležinkelių“ komandos treneris kalbėjo: „Atėjom ne visa sudėtim, atsipalaidavę, lengvai žaidėsi ir tiesiog gavosi gerai kaip nekeista. Pernai ir užpernai galutinėje rikiuotėje buvome ketvirti tad šiemet norėtumėm bent jau į finalą pakliūti, bent jau „Mažojoj taurėj“.

Po pralaimėtų rungtynių „Rapala“ komandos atstovas kalbėjo: „Pirmą kartą žaidėm, kadangi esam žvejai, kabliukų prisidėjom į kišenes tai gal šiek tiek ir maišė, kitą kartą pasistengsim labiau ir viskas bus gerai. Šiame sezone pirmiausia tikimės smagiai praleisti laiką, nes mūsų komanda yra visiškai mėgėjų ir pirmą kartą sugalvojom išsikelti sau šiokį tokį iššūkį bei išbandyti save. Taip pat norim įrodyti, kad geriausi esam ne tik vandenyje, o ir krepšinio aikštelėje“.

„Rapala“: Mindaugas Pažėra (16 tšk., 16 atk. kam., 7 perimt. kam., 7 išpr. praž., 39 naud. bal.), Lukas Kotvickis (15 tšk.), Raimundas Mickevičius (15 tšk., 19 naud. bal.).

„Lietuvos geležinkeliai“: Andrius Grabauskas (20 tšk., 10 atk. kam., 19 naud. bal.), Martynas Vengalis (20 tšk., 11 atk. kam., 30 naud. bal.), Mindaugas Rudzevičius (13 tšk., 5 išpr. praž., 16 naud. bal.), Tomas Žvirblis (11 tšk., 5 praž.).

"Kauno energija" be didesnio vargo įveikė "Lietuvos geležinkelių" komandą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:22 val.)Įtikinama "Lietuvos geležinkelių" pergalė (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 20:37 val.)Sabonio KC pranoko Lietuvos Geležinkelius (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Itin nervingose rungtynėse „Omega“ iškovojo pergalę prieš „Rapalos“ ekipą (2012 gruodžio 21 d., penktadienis, 00:04 val.)Tik antroje rungtynių pusėje"IT-taškas.lt" įveikė "Lietuvos geležinkelius" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 23:01 val.)"Rapala" su kaupu atsirevanšavo "Dentist team" ekipai (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" išardė bėgius "Lietuvos Geležinkeliams" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:35 val.)Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" palaužė penkiese kovojusius "Lietuvos Geležinkelius" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:27 val.)Įspūdingame trileryje Ryterna po pratęsimo palaužė Lietuvos Geležinkelius (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 23:14 val.)