Vėjų linija & Garliavos duona vs Kauno tiltai (51:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 21:42 val., peržiūros: 1122

Lapkričio 16 dieną Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Vėjų linija & Garliavos duona“ priemė svečius „Kauno tiltus“. „Vėjų linija & Garliavos duona“ buvo pralaimėję tris kartus, o „Kauno tiltai“ savo sąskaitoje turėjo keturias pergales ir vieną pralaimėjimą.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2:0). Netrukus taikliu tolimu metimu atsakė svečiai (2:3). Vėliau svečių pranašumas didėjo. Jie gynėsi be klaidų, o likus šešioms su puse minutės iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (2:11). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Prasidėjus aštuntai minutei komandas skyrė aštuoni taškai (13:21). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei dešimties taškų persvarą turėjo „Kauno tiltai“, o baigiantis kėlinio laikui „Vėjų linija & Garliavos duona“ sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (17:25).

Antrame kėlinyje aikštėje dominavo „Kauno tiltai“. Jie gynėsi beveik be klaidų, o persvarą pamažu didino. Prasidėjus antrai kėlinio pusei M. Mažeikos dvitaškis padidino svečių pranašumą iki keturiolikos taškų (21:35). Prasidėjus aštuntai minutei, po T. Kmito taiklaus dvitaškio komandas skyrė 18 taškų (21:39). Ketvirčio pabaigoje „Kauno tiltai“ surengė spurtą, kurio metu pelnė septynis taškus be atsako. Ketvirtis baigėsi rezultatu 23:46.

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 24 taškai (27:51). Netrukus spurtą pradėjo „Kauno tiltai“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (27:61). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos varžovų spurtą nutraukė taiklus šeimininkų tolimas metimas (30:61). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė apylygiai. Svečiai pataikė tolimą metimą, o „Vėjų linija & Garliavos duona“ taškus rinko baudų metimais (34:64).

Ketvirtame kėlinyje kaip ir pirmajame, komandos žaidė rezultatyviai. Kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (36:66). Su žaidus keturias minutes komandas skyrė 29 taškai (41:70). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 28 taškai (47:75). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos spurtą pradėjo „Kauno tiltai“. Jie pelnė 13 taškų be atsako. Rungtynių pabaigoje A. Railos taiklus dvitaškis tik nežymiai sumažino varžovų pranašumą (51:87).

“Kano tiltai“ iškovojo penktą pergalę, o „Vėjų linija & Garliavos duona“ pralaimėjo ketvirtą kartą.

„Kauno tiltų“ treneris A.Čekanauskas: „Aišku, yra smagu laimėti, bet tokių rungtynių negalima rimtai vertinti. Buvo lengvas pasivaikščiojimas, bet gaila, kad du žaidėjai patyrė lengvas traumas. Tai apkartino pergalės džiaugsmą. Tikėkimės kitose rungtynėse jau bus viskas gerai ir pasieksime pergalę.“ Paklaustas, kodėl komanda negausiai susirinko į rungtynes, treneris atsakė: „Mes dabar per tris komandas žaidžiame, turime daug rungtynių, todėl pasidalinome. Vieni žaidžia vieną dieną, kiti kitą dieną.“ Paklaustas, kokie pliusai šių rungtynių, treneris atsakė: „Gal tieisog pajutome labiau vienas kitą, susižaidėme kažkiek ir linksmai praleidome laiką.“

Rezultayviausi žaidėjai

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 14 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Vaškevičius – 12 tšk. (11 atk. kam.), Benas Mockus – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Kauno tiltai: Modestas Latkauskas – 22 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 17 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 17 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrius Čekanauskas – 14 tšk., Žilvinas Žiūkas – 11 tšk.

ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.) „Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„RVG Baldai (S)“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:21 val.)„Baubilas & Verslo centras“ po įtemptos kovos palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 21:04 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ nepaliko jokių vilčių „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkams (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:26 val.)