DUMBLAS vs KAUNO SRC (90:92)B LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Nervų išbandymo mače stiplėresni buvo Kauno SRC krepšininkai

2009 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 16:25 val., peržiūros: 5952

Gruodžio 6-ąją, sekmadienį, "Kauno eneregijos" sporto arenoje įvyko B lygos susitikimas, kuriame "Dumblo" komanda priėmė Kauno SRC ekipą. Kovoje, pareikalavusioje daug nervų ir ne vienam žaidėjui gavus technines pražangas, sėkmingiau sužaidę paskutinįjį rungtynių kėlinį, rungtynes vos dviejų taškų skirtumu laimėjo svečių komanda rezultatu 90:92 (18:34; 23:17; 32:13; 17:28).

Nors varžybas sėkmingiau pradėjo "Dumblo" komanda, tačiau jau trečiąją pirmojo kėlinio minutę Kauno SRC ekipa išsiveržė į priekį ir pradėjo gniuždyti varžovus taikliais metimais. Kėlinio didvyriu tapo V.Bezrukovas, pataikęs 3 tolimus metimus iš 4 ir leidęs savo komandai baigiantis pirmajam kėliniui turėti net 16 taškų persvarą (18:34), o kėlinio "pažiba" tapo "Dumblo" komandos žaidėjas T.Jorudas, už ginčus su teisėjais, likus žaisti 7 sekundes, užsidirbęs techninę pražangą, po kurios vieną baudą taikliai realizavo M.Kandrotas, o iki kėlinio pabaigos likus 0,6 sekundės, A.Bubelis pelnė du taškus su pražanga ir pataikė baudos metimą.

Antrajame kėlinyje svečių komanda toliau tęsė savo spurtą ir, sėkmingai atakuodami krepšį bei laimėdami 2 minučių atkarpą sausu rezultatu, netruko dar labiau padidinti persvarą savo naudai – 18:43. Prie to prisidėjo ir priešininkai, kurių žaidėjas L.Steikūnas buvo nubaustas nesportine pražanga, o tuo momentu dar viena techninė pražanga buvo skirta R.Šiumetai. Tačiau sulig šiuo momentu baigėsi Kauno SRC karaliavimas ir vieną po kitos atakos sėkmingiau žaidžiant "Dumblo" komandai, vis labiau mažėjo jų deficitas. Gana blankiai Kauno SRC komandai sužaidus kėlinio pabaigą, rezultatas tapo 41:51.

Trečiasis ketvirtis nepalyginamai sėkmingesnis buvo "Dumblo" ekipai, kuri per kėlinį priešininkams leido pelnyti tik 13 taškų, tuo tarpu patys pelnydami jų net 32. Kėlinys pasižymėjo gausiu Kauno SRC komandos klaidų ir netaiklių metimų skaičiumi, o galutinis kėlinio rezultatas skelbė apie "Dumblo" komandos pirmavimą – 73:64.

Paskutiniajame ketvirtyje Kauno SRC komandai nebeliko nieko kito, kaip tik stengtis išlyginti arba persverti rezultatą ir naglima sakyti, kad tas nepavyko – pagyvinus gynyba ir komandos treneriui pradėjus vadovauti kur kas griežtesniu tonu, intriga netruko grįžti, tačiau rodės, kad tas padaryta su kaupu – svečių komanda, likus žaisti apie 3 minutes, jau pirmavo 83:89, o žaidžiant paskutines minutes, užvirė tikras mūšis. Nors Kauno SRC komanda per jas sugebėjo pataikyti vos vieną iš keturių baudos metimų, tai nesutrukdė trapios persvaros išsaugoti iki pat rungtynių pabaigos.

Nugalėtojų gretose labiausiai pastebimi buvo M.Kandrotas, surinkęs 27 taškus, 25 pridėjo V.Bezrukovas, o po dvigubą dublį surinko ir po 14 taškų pelnė M.Mikšys (12 atkovotų kamuolių) ir A.Bubelis (11 atkovotų kamuolių).

"Dumblo" ekipose rezultatyviausi buvo T.Jorudas, pelnęs 27 taškus, 22 įmetė T.Pukelevičius, o po 11 pridėjo R.Šiumeta ir M.Didžiulis.

Kauno SRC vyr. treneris A.Žadeikis po rungtynių sakė, jog buvo įtemptos rungtynės, pirmoji rungtynių pusė buvo sužaista gerai, todėl žaidėjai galvojo, kad rungtynės jau beveik laimėtos ir vos nepralošė rungtynių, bet gerai sužaistas ketvirtasis kėlinys leido spurtuoti ir pasiekti pergalę.

"Dumblo" komandos strategas S.Steikūnas teigė, jog gaila pralaimėtų rungtynių, o didžiausia bėda buvo "pusantro pirmojo kėlinuko", bet vėliau pavyko išlyginti žaidimą ir galutinis rungtynių rezultatas jau buvo tik loterija. Taip pat treneris pažymėjo, kad sveikina varžovus su pergale.

B lygos dvikovoje stipresni buvo "Varaidos" krepšininkai (2010 sausio 04 d., pirmadienis, 23:10 val.)"ARV" svečiuose nugalėjo Kauno SRC (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Hidraulinės sistemos" įveikė "Kauno SRC" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:38 val.)"Bokštuva" paskutiniajame kėlinyje įveikė Kauno "SRC" (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 23:39 val.)Lygiavertėje kovoje stipresni buvo pogrupio lyderiai - "Radijas Tau" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 22:45 val.)Sunkiai pasiekta "Kauno SRC" pergalė (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Topo centras" nesunkiai įveikė "Kauno SRC" (2010 vasario 09 d., antradienis, 19:43 val.)"Eltecha" neturėjo vargo su "Kauno SRC" (2009 lapkričio 03 d., antradienis, 23:10 val.)Pirmosiose "Topo centro" ir "Kauno SRC" rungtynėse visiška lygybė (2010 kovo 16 d., antradienis, 21:11 val.)"Dumblas" be ypatingo pasiepriešinimo nugalėjo "Bokštuvą" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:11 val.)