KAUNO ŠVOGERIAI vs KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA (42:65)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 04 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Sausas" trečiasis kėlinukas neleido Kauno "Švogeriams" pakovoti dėl pergalės

2013 kovo 04 d., Pirmadienis, 21:26 val., peržiūros: 1340

Pirmadienį, Kovo 4 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės N pogrupio komandų: Kauno „Švogerių“ (šeimininkai) ir „Kauno Technikos Kolegijos“ (svečiai) ekipų. Trečiojo kėlinio taškų „badas“ neleido šeimininkams rimčiau pakovoti dėl pergalės šiose rungtynėse. Svečiai antroje rungtynių pusėje dominavo aikštelėje ir iškovojo nesudėtingą pergalę. Rungtynių rezultatas – 42:65 (12:19, 14:18, 0:14, 16:14).

Pirmą kėlinuką penkiais iš eilės taškais pradėjo šeimininkai. Toliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir šeimininkai išlaikė savo pranašumą. Tačiau kėliniui įpusėjus svečiai surengė spurtą 0:13 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Daugiausiai prie to prisidėjo keturis taškus pelnę N.Aleknavičius. Kėlinio pabaigoje šeimininkai dar šiek tiek sumažino skirtumą. Rezultatas po kėlinio – 12:19.

Antrą ketvirtį komandos pradėjo apsikeisdamos sėkmingomis atkarpomis ir skirtumas išliko nepakitęs. Šeimininkai žaidė agresyviai ir išprovokavo daug pražangų. Tai leido jiems mesti daug baudų metimų, tačiau didžioji dalis jų skriejo pro šalį. Svečiai, savo ruožtu, pataikė kelis tolimus metimus, kurie leido dar labiau padidinti pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 26:37.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai tarsi pamiršo, kad žaidžia krepšinį ir nepataikė nei vieno metimo. Svečiai pelnė 14 taškų be atsako ir padidino pranašumą iki triuškinančio. Rezultatas po trijų kėlinių – 26:51.

Ketvirtą kėlinuką svečiai pradėjo dar keturiais taškais iš eilės ir dar labiau padidino savo pranašumą. Tačiau vėliau jie šiek tiek stabtelėjo. Tuo pasinaudoję šeimininkai išlygino žaidimą, o kėlinio pabaigą sužaidė gan ir sėkmingiau už savo varžovus, taip šiek tiek sumažindami skirtumą. Rezultatas po keturių kėlinių – 42:65.

Šeimininkų komandos treneris R.Zaverucha sakė: „Stengiamės, kovojo, bet labai nekrito. Turėjo šansą, bet jį praradom.“

Svečių komandos kapitonas M.Dirgėla sakė: „Tikėjomės lengvos pergalės. Ją lėmė gera mūsų gynyba, kad ir šiek tiek nesisekė, bet gera gynyba ir kova dėl atšokusių kamuolių leido iškovoti pergalę, kuri leido mums užsitikrinti pirmąją vietą grupėje.“

Kauno "Švogeriai" - Rokas Šapalas 14 taškų, Aurimas Miliūnas 11 taškų, Laimutis Rekštys 6 taškai.

"Kauno Technikos Kolegija" - Nerijus Aleknavičius 15 taškų, Justinas Mašeckis 10 taškų, Sigitas Vaitkus 8 taškai.

"Vėjas" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 16:57 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė "Kauno švogerius" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:54 val.)"Compensa" po atkaklios kovos palaužė "Kauno Švogerių" ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:52 val.)Permainingoje kovoje BC"Straight" tik paskutinėmis sekundėmis palaužė "Kauno švogerius" (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:48 val.)Nuo pirmo kėlinio išsiveržę į priekį "Baltic transline" ekipa nesunkiai įveikė Kauno "Švogeriai" ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:06 val.)"Robotukų armija" lengvai įveikė "Kauno švogerius" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:17 val.)BC Straight pranoko Kauno Švogerius (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 00:05 val.)"Kulautuva" šešetukas įveikė "Kauno technikos kolegijos" ekipą (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 20:48 val.)"Kauno Technikos Kolegija" pusfinalį pradėjo pergale (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 09:22 val.)