HANSABANKAS vs ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI (66:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas.

Sėkmingas "Hansabanko" debiutas "Įmonių" lygoje

Krepšį atakuoja "Hansabankas" lyderis Paulius Juchnevičius
2007 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 22:16 val., peržiūros: 9327
Šį niūrų ketvirtadienio vakarą „Eigulių“ vidurinėje mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos „B“ pogrupio dvikova tarp debiutantų „Hansabanko“ ir „Elektrobalt & Elektros darbų“. Rungtynės vyko gana atkakliai ir tik paskutinysis kėlinys lėmė pergalę šeimininkų statusą turėjusiai „Hansabanko“ ekipai rezultatu 66:58.

Susitikimo pradžia nieko gero nežadėjo „Hansabankui“, kadangi puolimas dažniausiai baigdavosi arba netaikliais metimais, arba klaidomis, kai tuo tarpu jų varžovai karaliavo po krepšiu ir išsiveržė į priekį 5:0. Vis dėlto, šiek tiek apšilę šeimininkai pradėjo po truputį artėti, kol pabaigoje jie spurtavo 10:0 ir šį ketvirtį užbaigė jau turėdami 5 taškų atotrūkį – 23:18. Spurto iniciatoriumi tapo Mindaugas Špokas, kuris „įsūdė“ porą tritaškių.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko rami, bet atkakli kova. Iš pradžių kiek geriau sekėsi „Hansabankui“, kuriems pavyko išlaikyti savo persvarą ir netgi ją šiek tiek padidinti (33:26). Tačiau „Elektrobalt & Elektros darbai“ nelinko pasiduoti ir paskutinėmis kėlinio minutėmis spurtavo 10:3, tuo atstatydami pusiausvyrą rungtynėse – 36:36. Lyderio vaidmens šioje atkarpoje ėmėsi Aurimas Andriušis, sėkmingai nardęs po krepšiais ir rinkęs taškus.

Po pertraukos abi komandos daugiau dėmesio nutarė skirti savo krepšio saugumo, dėl ko rezultatas kilo gana iš lėto. Pasipylė nemažai klaidų bei pražangų ir žaidimas tapo nelabai malonus žiūrovo akiai. Įpusėjant ketvirčiui šeimininkai dar pirmavo minimalia persvara, tačiau svečių 8 taškai iš eilės sukaupė pastariesiems 7 taškų atotrūkį. Tuo „Hansabanko“ bėdos nesibaigė, nes penktąją asmeninę pražangą užsidirbo vienas iš lyderių Mindaugas Špokas. Tačiau tai tapo lyg paspirtimi bankininkams ir šie atsakė 9 taškais, vėl nusverdami svarstykles savon pusėn. Per likusį laiką ekipos dažniausiai stodavo prie baudų metimų linijos, kur pernelyg niekas ir nepasikeitė. Prieš lemiamas 10 minučių „Hansabankas“ turėjo 3 taškų pranašumą – 50:47.

Paskutiniajame kėlinyje akivaizdžiai ėmė matytis „Elektrobalt & Elektros darbų“ nuovargis, nes pagrindinis jų penketas nelabai turėjo tinkamą pamainą ant suoliuko. Jie puolime dažnai pradėjo žaisti individualiau ir dažniausiai atakos užsibaigdavo tolimais metimais. Tuo tarpu šeimininkai pasirinko greitų atakų taktiką ir po truputį tolo nuo savo varžovų. Likus iki mačo pabaigos porai minučių jau viskas buvo beveik aišku, nes komandas skyrė jau 9 taškai. Net ir desperatiški svečių tolimi metimai negelbėjo, todėl pirmąją pergalę naujajame KKL sezone rezultatu 66:58 šventė naujokai „Hansabankas“.
Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų komandos atstovas Ignas Silevičius teigė, jog komanda dar nėra visiškai susižaidus – daroma nemažai techninio broko, daug netaiklių metimų, klaidų. „Tačiau vis tiek malonu laimėti pirmąsias rungtynes. Beje manau, kad kamuolys buvo gal kiek per daug pripūstas, bet tai tik mano nuomonė, kaip kitiems nežinau“ – šmaikštavo jis. Teisėjų darbas iš jo pusės buvo įvertintas 7 balais.

„Elektrobalt & Elektros darbų“ strategas Mantas Šilingas tai pat pabrėžė susižaidimo trūkumą. „Pas mus vienoje komandoje yra dvi, todėl taip gaunasi“ – gana rimtai aiškino jis. Taip treneris sakė, jog jų ir varžovų komandos gana apylygės. Arbitrams buvo skirta po 8 balus.

„Hansabanko“ gretose pasižymėjo Paulius Juchnevičius, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 12 kamuolių bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. Jam neblogai talkino Mindaugas Špokas (12 taškų, 7 atkovoti) ir Ignas Silevičius, kurio sąskaitoje 14 taškų ir 6 laimėtos dvikovos po krepšiais.

Pralaimėjusiems po 15 taškų surinko Aurimas Andriušis ir Mantas Šilingas. Dar dvigubą dublį (11 taškų ir 15 atkovotų) pridėjo Martynas Petravičius.
""""
""
"Hansabankas" nepasigailėjo "Statybų Objektų" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:18 val.)Įspūdingu stiliumi "Hansabankas" nokoutavo "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)"Hansabankas" neprilygo galingiesiems "Araušos" krepšininkams (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)Sunkioje kovoje "Hansabankui" varžovai neprilygo (2008 sausio 10 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)"Hansabankas" iškovojo pirmąją pergalę 2008 metais (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:30 val.)"Makroflex" lyg viesulas nunešė pergalę iš varžovų panosės (2007 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)Trečioji "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 18:57 val.)"ElektroBalt&Elektros darbai" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:57 val.)"Makroflex" pradeda įsibėgėt (2007 lapkričio 21 d., trečiadienis, 19:31 val.)"Santera" patyrė dar vieną sutriuškinimą (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:28 val.)