BIPA vs KĖDAINIAI (66:99)Pavasario taurė 2011 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2011 gegužės 04 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

Po triuškinančios pergalės į pusfinalį žengia "Kėdainiai"

2011 gegužės 04 d., Trečiadienis, 22:08 val., peržiūros: 5700

Trečiadienį, gegužės 4 dieną, 20:15 val, J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno Krepšinio "Pavasario" mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos "Bipa" ir svečių "Kėdainiai" ekipų. Kiek atkakliau klostėsi tik pirmasis kėlinukas, tačiau likusiuose kituose, svečiai nesigailėjo savo varžovų ir sutriuškino juos net 33 taškų sirtumu, taip be jokio vargo patekdami į pusfinalį. 66:99 (11:17, 16:31, 16:22, 23:29).

Rungtynių pradžioje pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau ilgai netrukus "Bipa" ekipa pelnė keturis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą, beje, tai buvo pirmas ir vienintelis kartas, kada šeimininkai pirmavo šios dienos rungtynėse. Vėliau svečiai iš Kėdainių surengė spurtą 8:0 ir įgijo šešių taškų pranašumą (4:10). Toliau abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais ir skirtumas tarp komandų išliko tie patys šeši taškai (7:13). Kėlinuko pabaigoje abi ekipos pelnė po keturis taškus, todėl svečių pranašumas išliko toks pats. 11:17.

Antrasis kėlinukas buvo lemiamas šios dienos susitikime. "Kėdainių" ekipa jį laimėjo net penkiolikos taškų skirtumu. Jau nuo pat ketvirčio pradžios kėdainiečiai pradėjo nesustabdomai atakuoti varžovų krepšį. Nors šeimininkų krepšininkai dar buvo sugebėję prisivyti savo varžovus iki trijų taškų, bet tada sekė įspūdingas "Kėdainių" ekipos spurtas 15:0, kurio vienas iš pagrindinių autorių buvo L.Valuckas, pataikęs tris tritaškius metimus (21:39). Kėlinuko pabaigoje dar du tritaškius metimus pridėjo K.Zinkus, taip padėdamas savo ekipai įgyti jau 21 taško pranašumą. 27:48.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai ir toliau dominavo aikštelėje. Šeimininkų ekipoje, beveik visą šį kėlinį taškus rinko tik M.Matukaitis, kuris pelnė net dvylika taškų iš šešiolikos. Svečių gretose dominavo komandinis žaidimas su daug perdavimų ir daug taiklių metimų, tačiau įsimintiniausias buvo K.Zinkaus tritaškis metimas su pražanga kėlinio pabaigoje, kuris suteikė jo komandai jau net 27 taškų pranašumą. 43:70.

Paskutiniajame ketvirtyje žaidimas kiek išsiligyno, tačiau šeimininkams mažinti deficiti nesisekė. Kėlinio pradžioje kėdainiečiai pataikė du tritaškius metimus, bei vieną dvitaškį, kurie leido jiems atitrūkti 35 taškų skirtumu (43:78). Nors nugalėtojas jau ir taip buvo aiškus, tačiau svečiai neketino atleisti vadžių ir toliau rinko taškus, kai, tuo tarpu, šeimininkams tai daryti sekėsi sunkiai. Įpusėjus ketvirčiui skirtumas tarp komandų jau buvo išaugęs iki 38 taškų, tačiau labai sėkmingo T.Laucevičiaus žaidimo dėka, pavyko sumažinti atsilikimą iki 28 taškų (62:90). Iki kėlinuko pabaigos komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir rungtynės baigėsi gana gražiu rezultatu 66:99.

"Kėdainių" ekipa žengia į pusfinalį, kuriame susitiks su Grizlių" ir "Vėjų linijos & Garliavos duonos" poros nugalėtoju.

Po rungtynių abiejų komandų treneriai neišsiskyrė iškalbingumu. Pralaimeėtojų treneris Tomas Laucevičius sakė, jog varžovai tiesiog labai gerai pataikė tritaškius metimus ir, kad jam gaila, jog jo komandai sezonas jau baigtas. O nugalėtojų treneris ir vienas iš pergalės kalvių Laurynas Valuckas teigė, jog jo komanda buvo turbūt sipresnė, bei džiaugėsi puikiu komandos pataikymo procentu.

"Bipa" : T.Laucevičius 25 (8 išprov.praž.), M.Matukaitis 12, K.Urbaitis 10 (13 atk.kam., 5 išprov.praž.) taškų.

"Kėdainiai" : L.Valuckas 38, M.Dilys 26 (13 atk.kam., 6 rez.perd., 5 per.kam., 6 išprov.praž.), K.Zinkus 16 (7 rez.perd.), G.Arbačiauskas 10 taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

All In2011 gegužės 05 d., 01:09 val.

Kedainiai toliau stebina savo tritaskiu pataikymu :O

Anonimas2011 gegužės 04 d., 23:57 val.

mldc zinkau :DD

"Pavasario taurės 2011" bronzą užtikrintai iškovojo "Kėdainiai" (2011 gegužės 18 d., trečiadienis, 21:16 val.)Po atkaklių rungtynių pergalę išplėšė "Bipos" žaidėjai (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:04 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšę pergalę nugalėjo "Grziliai" (2011 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:39 val.)Antrojoje rungtynių pusėje sėkmingiau žaidę nugalėjo "Bipa" krepšininkai (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 22:49 val.)31 kartą suklydusi "Vėjų linija & Garliavos duona" sugebėjo nugalėti "Bipa" (2011 kovo 28 d., pirmadienis, 23:28 val.)Principinių varžovų dvikovoje dar kartą stipresni buvo "Kolunos" vyrai (2011 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)"Bipa" nelengvai įveikė BC "Ryklių" pasipriešinimą (2011 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:23 val.)"Kėdainiai" rungtynių pabaigoje palaužė JKK "Fortūną" (2011 gegužės 01 d., sekmadienis, 21:54 val.)"Kėdainiai" sutriuškino "Best 4 You" komandą 36 taškų skirtumu (2011 balandžio 09 d., šeštadienis, 00:01 val.)Kėdainiai neatsilaikė prieš puikų komandinį žaidimą demonstravusius "Dice" krepšininkus (2011 balandžio 16 d., šeštadienis, 20:42 val.)