EKODORA & MC TRANS vs NAFTELF & NOWACO (62:73)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 kovo 10 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

"Naftelf & Nowaco" antra karta nugalėjo "Ekodora & Mc Trans" ekipą

2008 kovo 10 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 6692
Šiandien (03-10) "Ąžuolo" katalikiškos vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Ekodora & Mc Trans" (šeimininkai) ir "Naftelf & Nowaco" (svečiai) ekipos. Pergalę rezultatu 62:73 šventė "Naftelf & Nowaco" komanda.

Pirmas kėlinys prasidėjo abiejų komandų panašiu žaidimu. Šiek tiek daugiau klaidų padarė šeimininkai ir kėlinuko gale pralaimėję kelias atkarpas po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų deficitą. Kėlinio rezultatas buvo 12:19.

Antrame ketvirtyje pradėję dominuoti šeimininkų komandos žaidėjai pamažu mažino skirtumą. Kėlinuko gale šeimininkams pagaliau pavyko išlyginti rezultatą. Tačiau tai truko nelabai ilgai. Nesugebėję apsiginti per likusį laiką praleido 5 taškus. Po pirmos varžybų pusės rezultatas buvo 32:37 (20:18).

Po ilgosios pertraukos abi komandos į aikštelę grižo nusiteikusios kovoti dėl pergalės. Didesnį norą parodė svečių komanda. Jie iš eilės pataikė net 5 tritaškius. Priešininkai tokiu pačiu taiklumu pasigirti negalėjo ir atsakė tik keturiais taškais. Po šios atkarpos
"Naftelf & Nowaco" įgijo keturiolikos taškų persvarą. Per likusį laiką "Ekodora & Mc Trans" nuo persvaros sugebėjo "nukirpti" tik vieną tašką. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 46:59 (14:22).

Ketvirtas kėlinys buvo gan nerezultatyvus.
"Ekodora & Mc Trans" dar bandė padėtį gerinti iš tolimų distancijų, tačiau iš vienuolikos metimų tikslą pasiekė vos vienas. Šeimininkai turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 62:73 (16:14).

Teisėjų darbu nugalėtojai buvo patenkinti ir skyrė 10 balų, bet jų varžovai buvo pasipiktinę abiejų teisėjų darbų ir balų skirti nepanoro.
"AG Group" ir antrą kartą nugalėjo "Ekodoros & MC Trans" komandą (2008 vasario 19 d., antradienis, 20:54 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai nugalėjo "Ekodora & Mc Trans" (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 22:29 val.)"AG Group" nepasigalėjo "Ekodora & Mc Trans" komandos (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Naftelf & Nowaco" tik ketvirtajame ketvirtyje parklupdė "AG Group" (2008 vasario 05 d., antradienis, 23:04 val.) Pimoji "Ekodora - MC Trans" pergalė! (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 23:48 val.)"Naftelf & Nowaco" antra nesėkmė iš eilės (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 20:25 val.)"Naftelf & Nowaco" varžovų nepasigailėjo (2007 lapkričio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Elektromontuotojas" sutriuškino "Ekodora - MC Trans" (2008 vasario 26 d., antradienis, 21:36 val.)"Naftelf - Nowaco" įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2008 sausio 08 d., antradienis, 23:00 val.)Pirmoji "Naftelf & Nowaco" nesėkmė (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 23:58 val.)