KAMESTA vs GB UNITED (49:48)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

Pergalę minimalia persvara iškovojo "Kamesta"

2008 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 14:24 val., peržiūros: 5517

Šiandien (11-16), Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos "Įmonių" lygos "A" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Kamesta" (šeimininkai) ir "GB United" (svečiai) ekipos. Visus keturis kėlinius aikštėje virė lygi ir atkakli kova, rezultatas sviro tai į vienos, tai į kitos komandos pusę. Vis tik, tiksliau ir sėkmingiau dvikovos pabaigą sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie ir šventė pergalę rezultatu 49:48.

Rungtynės prasidėjo "GB United" ekipai lemėjus pirmąjį ginčą ir pelnius 7-is taškus be varžovų atsako. Tačiau, toks svečių pranašumas buvo laikinas ir po keleto nesėkmingų bandymų "Kamesta", pagaliau, ėmė vytis varžovus. Kėlinio viduryje ekipas jau teskyrė vienas taškas (8:9). Vėliau, aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau svečiai sėkmingai užbaigė atkarpą ir pasibaigus kėliniui, pirmavo – 12:15.

Antrojo kėlinio metu komandos sulėtino žaidimo tempą ir nesugebėjo įmesti net po 10 taškų. Nors ir "GB United" krepšininkams nepavyko išvengti klaidų elementariose situacijose, jie išlaikė turėtą dviejų taškų pranašumą iki pat pirmosios rungtynių pusės pabaigos (21:23).

Po ilgosios pertraukos svečiai ženkliai pagerino pataikymo procentą, bet klaidų ir toliau išvengti nepavyko. Vis tik, tokių teigiamų pasikeitimų pilnai užteko šiek tiek atitrūkti nuo "tuščiais šoviniais" šaudančių priešininkų. "Kamesta" nesėkmingai metė iš daugumos situacijų, o klaidos dažnai neleisdavo net priartėti iki metimo stadijos. Po šio, chaoso pilno kėlinio, rezultatu 31:39 pirmavo svečiai.

Rungtynių pabaigoje atsirado laukta intriga, kuomet "Kamesta perėmus iniciatyvą į savo rankas ėmė mažinti deficitą. Dar net kėliniui neįpusėjus, aikštės šeimininkai jau turėjo 4-ių taškų pranašumą. "GB United" klysdami lygioje vietoje, nesugebėjo prilygti kovingai nusiteikusiems oponentams ir pralaimėjo rezultatu 49:48.

"Kamestos" gretose daugiausiai pasižymėjo T.Zakarauskas, surinkęs 18 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių. Prie komandos pergalės daug prisidėjo ir R.Buinevičius – 14 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

"GB United" ekipoje nesulaikomas buvo V.Kasperaitis, surinkęs 17 taškų (5 atk. kam.).

"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" sutriuškino "Kamesta" komandą (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 14:43 val.)Pakiliai rungtyniavęs "BMS Megapolis" iškovojo užtikrintą pergalę prieš "Kamestą" (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)"GB United" iškovojo nesunkią pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)Po sunkios kovos pergalę iškovojo „Kauno Švara – KRG“ (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)"Olimpic Casino" neturėjo vargo su "Kamesta" komanda (2009 vasario 01 d., sekmadienis, 18:49 val.)"BMS Megapolis" iškovojo nelengvą pergalę (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 21:42 val.)"GB United" iškovojo sunkią pergalę (2009 sausio 18 d., sekmadienis, 23:53 val.)Po inirtingos ir sunkios kovos "Kamesta" šventė penktą pergalę iš eilės (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:46 val.)"Celsis" iniciatyvą perėmė tik ketvirtajame kėlinyje (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 20:50 val.)"Ekodora & MC Trans" po sunkios kovos palaužė "Kamesta" (2009 kovo 13 d., penktadienis, 21:27 val.)