BC TAS KIEMAS vs AUTOZOOM (59:77)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 12 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

"Autozoom" palaužė BC "Tas Kiemas" komandą.

Vakar dienos rungtynėse "valdė" Marius Stankevičius
2008 sausio 12 d., Šeštadienis, 21:02 val., peržiūros: 6552
Šį vakarą "Aukso" lygoje buvo sužaistos dar vienerios varžybos. Jose susitiko BC "Tas Kiemas" ir "Autozoom" komandos. Po įnirtingų varžybų pergalę šventė "Autozoom" komanda.

Pirmas kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa 1:7. Toliau abi komandos rodė gan greitą krepšinį. Kėlinio pabaigoje šeimininkai pataikę du tritaškius neleido labiau atitrūkti. Rezultatas buvo 11:20.

Antro kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė šeimininkų ekipai. Jie laimėjo atkarpą 9:0 ir išlygino rezultatą. O dar po kelerių akimirkų jį net persvėrė savo pusėn. Tačiau rezultatą savo naudai pavyko išlaikyti tik trumpam. Po kelių atakų svečiai išlygino rezultatą. Nelėtindami tempo jie kėlinį pabaigė 14:17 (25:37).

Po pertraukos šeimininkų žaidžiantysis treneris R.Musteikis pataikė du tritaškius, taip padrąsindamas komandą ir ragindamas nenuleisti rankų. Ir tai jam pavyko. Šeimininkai pradėjo aktyviau gintis, nedarė klaidų, taikliau atakavo. Šį kėlinį laimėjo net dviejų taškų skirtumu.Priešininkai dar turėjo solidžią 10 taškų persvarą. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 48:58 (23:21).

Ketvirtas ketvirtis buvo svečių komandos lyderio M.Stankevičiaus šou. Per šį kėlinį lengvasis krašto puolėjas pelnė net 11 taškų ir taip užtikrino savo komandai pergalę didesniu skirtumu. Galutinis rezultatas buvo 59:77 (11:19).

Abi komandos buvo patenkintos teisėjais ir be jokių abejonių skyrė po 10 balų.
"Autozoom" nepasigailėjo jaunųjų BC "Tas Kiemas" krepšininkų (2007 gruodžio 01 d., šeštadienis, 21:31 val.)"Eurolexis" užtikrintai įveikė "BC Tas Kiemas" (2008 sausio 05 d., šeštadienis, 21:12 val.)"Autozoom" nesugebėjo sustabdyti "Korio" (2007 lapkričio 24 d., šeštadienis, 00:10 val.)"Autozoom" nusileido "Kauno technikos kolegijai" (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 18:46 val.)"Korys" be vargo sitriuškino "BC Tas kiemas" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 21:47 val.)Rekordinės "SRC" ir "BC Tas Kiemas" rungtynės (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 22:06 val.)Sunki "Autozoom" pergalė tik po pratęsimo (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 23:41 val.)"Autozoom" sutriuškino Bc "Tas kiemas" komanda (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 21:23 val.)Eilinė "BC Tas kiemas" nesėkmė (2007 gruodžio 15 d., šeštadienis, 21:03 val.)"ICE" pergalingai pradėjo "Paguodos turnyrą" (2008 sausio 06 d., sekmadienis, 21:32 val.)