Rapala vs Kauno tiltai (64:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos pasiekė revanšą prieš „Rapalą“

2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 22:52 val., peržiūros: 1020

Pirmadienį, vasario 23 dieną, LSU sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių G pogrupio rungtynės, tarp vietos "Rapalos" ir svečių "Kauno tiltų" ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau atrodę svečiai vis pirmavo keliais taškais. Po ilgosios pertraukos "Kauno tiltai" dar labiau atitolo, tačiau atkakliai žaidę aikštės šeimininkai buvo persvėrę rezultatą savo naudai, bet rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 64:65 (14:17, 17:17, 17:20, 16:11).

Rungtynės prasidėjo penkiais iš eilės aikštės šeimininkų taškais, tačiau čia pat spurtavę svečių krepšininkai perėmė iniciatyvą ir įgijo šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau "Rapala" taikliu tolimu metimu kiek sušvelnino atsilikimą, bet keturis taškus iš eilės pelnęs E.Jančauskas ir vėl atitolino savo komandą nuo varžovų. Vis tik, kėlinuko pabaigą žymiai rezultatyviau sužaidę šeimininkai sumažino deficitą iki trijų taškų. 14:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau žaidė "Kauno tiltai" ir padidino savo persvarą dvigubai, tačiau ilgai vietoje nestovėję aikštės šeimininkai ir vėl prisivijo priešininkus. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios abi komandos žaidė labai panašiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje po dviejų kėlinių skirtumas tarp jų išliko trys taškai. 31:34.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau puolime žaisti pradėję "Kauno tiltų" krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų, tačiau čia pat atsibudę aikštės šeimininkai pelnė penkis tašku iš eilės ir sumažino deficitą iki trijų taškų. Vis tik, dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę svečių žaidėjai padidino savo persvarą iki dviženklės, bet eilinį kartą geriau kėlinuką užbaigę "Rapalos" krepšininkai sumažino atsilikimą iki šešių taškų. 48:54.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino, o dar šiek tiek vėliau, po taiklaus tolimo metimo, persvėrė rezultatą savo naudai. Vis tik, laiku atsigavę svečių krepšininkai surinko keletą taškų be varžovų atsako susigrąžino iniciatyvą, kurią laikė neilgai, nes itin sėkmingas bei rezultatyvus M. Pažėros žaidimas sugrąžino "Rapalai" iniciatyvą. Vis tik, paskutinę minutę puikiai gynyboje bei puolime sužaidę "Kauno tiltai" sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 64:65.

Po sunkios pergalės nugalėtojų treneris Andrius Čekanauskas kalbėjo: "Pirmas rungtynes pralaimėjome, todėl labai smagu, jog atsirevanšavome. Tikslas buvo taškų skirtumas, tačiau vos išnešėme sveiką kailį. Labai nervavomės, labai prastai sužaidė mūsų mažieji krepšininkai, praktiškai viską laužėme "po lenta" , viską ką planavome aikštelėje niekas nesigavo. Labai norėčiau papeikti teisėją, bet nepeiksiu, tuo ir užbaigsime".

"Rapala": Mindaugas Pažėra – 23 tšk. (14 atk. kam., 10 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 17 tšk., Vilius Adomaitis – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Raimundas Mickevičius – 10 tšk.

"Kauno tiltai": Evaldas Jančauskas – 24 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 10 tšk., Artūras Kaminskas – 9 tšk.

„Rapala“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno tiltai“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:09 val.)Ketvirtame kėlinyje „Sweco“ įrodė pranašumą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Kauno Tiltai“ kiek netikėtai iškovojo lengvą pergalę. (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:17 val.)„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)Po atkaklios kovos „Kauno švara“ nugalėjo „Rapalą“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 00:15 val.)„Kauno tiltai“ nepasigailėjo lygos debiutantų „Fima & Elmova“ ekipos. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:36 val.)„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Rapala“ po įnirtingos kovos įveikė savo varžovus (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:27 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno tiltai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:27 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)