KAUNO TILTAI vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (43:54)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "S.Raštikio puskarininkių mokykla"

2009 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 4216

Pirmadienį (11.30), aikštės šeimininkai "Kauno tiltai" priėmė svečius "S.Raštikio puskarininkių mokykla" krepšininkus. Lygi kova vyko iki ketvirtojo kėlinio pradžios, kuomet nors ir žaidę tik šešiese, svečiai buvo pasilikę pakankamai jėgų aktyviai gynybai ir puikiam puolimui. Pasinaudoję netaikliais "Kauno tiltų" metimais, svečiai krovėsi persvarą ir taip sugebėjo laimėti rungtynes esant dviženkliam pranašumui 43:54.

Rungtynių pradžioje šiek tiek tiksliau žaidę šeimininkai išsiveržė į priekį.,tačiau tai ilgai netruko. "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" krepšininkai susiėmė ir laimėję atkarpą (2:14) išsiveržė į priekį 9-iais taškais. Kėlinio pabaigoje "Kauno tiltams" šiek tiek pavyko sumažinti deficitą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatui esant 9:16 svečių naudai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų dvitaškiu ir 4 iš eilės svečių atsakomaisiais baudų metimais. Toliau komandos lyg apsikeitė pozicijomis. Po dar dviejų "Kauno tiltų" komandos taškų, "S.Raštikio puskarininkių mokykla" pradėjo nebeapsiginti nuo varžovų atakų ir juos visą likusį kėlinį siuntė prie baudų metimo linijos. Tai galbūt ir pasiteisino, nes šeimininkai šiame kėlinyje įmetė tik 3 iš 8 baudų metimų, tačiau tai padėjo jiems priartėti prie varžovų ir komandas skyrė jau tik 2 taškai. "Kauno tiltų" nenaudai, artėjant kėliniui link pabaigos, svečiai pelnė 4 taškus be atsako ir taip beveik susigrąžino savo turėtą pranašumą po pirmojo kėlinio. Rezultatas didžiosios pertraukos metu – 19:25.

Trečiajame kėlinyje komandų žaidimas susilygino, tačiau kuomet komandas jau skyrė 8 taškai, šeimininkų kapitonas M.Mažeika nusprendė jog reikia imtis iniciatyvos ir pataikęs 3 iš eilės tritaškius metimus, išvedė savo komandą į priekį. Šiame kėlinyje "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" komandoje taškus pelnė tik M.Mažeika (10taškų) ir M.Urbonavičius (7 taškai), tačiau to pakako šeimininkams išsiveržti į priekį ir įgyti pranašumą prieš paskutinį ketvirtį (36:34).

Ketvirtas kėlinys nebebuvo toks sėkmingas "Kauno tiltams". Matyt geros svečių komandos gynybos dėka, šeimininkai taškus pelnė tik septintąją kėlinio minutę. "S.Raštikio puskarininkių mokykla" per tą laiką jau buvo įmetusi 11 taškų. Šeimininkai dar bandė gelbėtis prasižengdami prieš svečius, tačiau tai nepasiteisino, kadangi jiems patiems nepavyko pelnyti taškų, o svečių baudos metimai buvo gana taiklūs. Paskutinis teisėjo švilpukas skelbė rungtynių pabaigą rezultatu 43:54, "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" naudai.

Po rungtynių nugalėtojų treneris nebuvo labai kalbus, tiesiog džiaugėsi sėkminga pabaiga ir sakė jog ateitį bus dar daugiau pergalių.

Pralaimėtojų komanda "netryško" gera nuotaika ir iškart po rungtynių išskubėjo į rūbines.

Nerezultatyviose rungtynėse minimalia persvara pergalę iškovojo "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 22:57 val.)"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 20:41 val.)Dėl pergalės "S.Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo gerokai pavargti (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 23:05 val.)Kauno "Aerouostas" nesunkiai įveikė "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:54 val.)"Vaidotėnas" sutrypė "S.Raštikio Puskarininkių Mokyklą" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:21 val.)Pirmame kėlinyje įgyto pranašumo užteko "S.Raštikio puskarininkių mokyklai" iškovoti pergalę (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 20:13 val.)„GB united“ nesugebėjo pasipriešinti "S.Raštikio puskarininkių mokyklos“ krepšininkams (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:57 val.)Nesunki "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" pergalė prie "Fornestas" ekipą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 23:40 val.)Lygioje kovoje stipresni buvo "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" krepšininkai (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 19:26 val.)"S.Raštikio Puskarininkių mokykla" pasiekė nesunkią pergalę (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:53 val.)