PRIENŲ "AUŠRA" vs JONAVOS SŠC (30:75)"DAILIOJI" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 vasario 28 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Prienų savivaldybės sporto centras, Birutės g. 7, Prienai

Jonavos "SŠC" svečiuose lengvai įveikė Prienų "Aušrą"

2010 vasario 28 d., Sekmadienis, 17:47 val., peržiūros: 4573
Sekmadienį, Vasario 28 dieną, Prienų savivaldybės sporto salėje įvyko „Dailiosios“ lygos varžybos. Jose aikštės šeimininkės Prienų „Aušra“ rungtiniavo prieš svečių komandą Jonavos „SŠC“. „Aušra“ iki šių varžybų buvo pralaimėjusi visus keturis kartus, o „SŠC“ savo sąskaitoje turėjo tris pergales ir du pralaimėjimus. Nors pirmos į priekį išsiveržė „Aušros“ krepšininkės, netrukus „SŠC“ pelnė 13 taškų be atsako ir įgijo 12 taškų pranašumą. Po pirmo kėlinuko rezultatas buvo 5:14. Antrame ketvirtyje persvarą toliau didino svečių komandos žaidėjos, kuri sužaidus pusę varžybų buvo 19 taškų (12:31). Antroje varžybų pusėje vaizdas aikštėje nesikeitė. Jonavos komanda toliau didino pranašumą ir laimėjo varžybas 45 taškų skirtumu (30:75). „SŠC“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Aušra“ pralaimėjo penktą kartą.

Rungtynėse pirmą ginčo kamuolį atkovojo „Aušra“. Netrukus P.Buzaitė („Aušra“) išprovokavo pirmą varžovių pražangą bei pataikė vieną baudos metimą iš dviejų (1:0). Vėliau keturias minutes Prienų komandai nepavyko pelnyti taškų, o tuo metu Jonavos klubo žaidėjos pelnė 13 (1:13). Po ilgos pertraukos P.Buzaitė („Aušra“) vėl pelnė du taškus (3:13). Po daug abiejų komandų netaiklių metimų ir klaidų taškus baudų metimu pavyko pelnyti „SŠC“ komandos žaidėjai I. Toločkienei (3:14). Kėlinio pabaigoje „Aušra“ pelnė du taškus. Sužaidus pirmą ketvirtį rezultatas buvo 5:14.

Taikliu tolimu metimu antrą kėlinį pradėjo K.Misevičiūtė („Aušra“). Po šio dvitaškio J.Kačerauskienė („SŠC“) pataikė baudos metimą, tritaškį ir dvitaškį pataikė V.Lisauskaitė („SŠC“) (8:20). Komandos jau buvo sužaidusios tris minutes šiame ketvirtyje. Vėliau keturių minučių atkarpą komandos žaidė lygiai. Likus trim minutėm iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė 12 taškų (12:24). Jonavos komanda paprašė minutės pertraukėlės. Pasitarusios ir pailsėjusios „SŠC“ žaidėjos per likusį ketvirčio laiką varžovėm taškų pelnyti neleido, o pačios pelnė septynis. Sužaidus pusę varžybų rezultatu 12:31 pirmavo Jonavos „SŠC“.

Trečio kėlinio pradžioje vėl geriau rungtyniavo jonavietės. Jos pelnė dar penkis taškus ir padidino persvarą iki 24 taškų (12:36). Po „Aušros“ komandos žaidėjos dvitaškio komandas skyrė 22 taškai (14:36), o iki kėlinio pabaigos buvo likę žaisti septynios minutės. „SŠČ“ komandoje gerai rungtyniavo V.Lisauskaitė, kuri pelnė 10 iš eilės savo komandos taškų. Likus mažiau nei dviem minutėm, Jonavos „SŠC“ pirmavo rezultatu 20:44. Kėlinio pabaigoje „SŠC“ dar labiau padidino savo pranašumą, kuris sužaidus tris ketvirčius buvo 28 taškai (21:49).

Ketvirtame ketvirtyje svečių komandos žaidėjos nenustojo triuškinti varžovių. Per pirmas keturias kėlinio minutes, jos pelnė devynis taškus, kai „Aušra“ tuo metu neįmetė nei vieno (21:58). Sužaidus daugiau nei keturias minutes, pirmus taškus Prienų komandai taikliu tritaškiu pelnė S.Ramanauskaitė (24:58). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai.Iki varžybų pabaigos likus trim minutėm 28:64 laiminėjo „SŠC“. Tada 7:0 spurtavo svečių komanda (28:71). Paskutinę kėlinio minutę jonavietės dar dviem taškais padidino savo pranašumą. Varžybos baigėsi rezultatu 30:75.

Jonavos „SŠC“ po varžybų sakė: „Atvažiavom ne pačios stipriausios sudėties. Dirbančios moteriškės ne visos galėjo atvykti. Gal dar truputį pažiūrėjom į turnyrinę lentelę, nors iš tikrųjų buvo sunkiau. Gal per daug gerai nusiteikėm, bet gerai, kad laimėjom.“

Rezultatyviausios žaidėjos

Jonavos „SŠC“: V.Lisauskaitė 23 (10 išpr. praž.), R.Čestavičiūtė 14 (18 atk. kam.)
Prienų „Aušra“: K.Misevičiūtė 16
SKK "Komanda" įtikinamai įveikė Prienų "Aušros" krepšininkes (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 23:07 val.)"Kaunas Aisčiai - 3" ekipa neturėjo didelio vargo prieš "Prienų Aušrą" (2010 vasario 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)Jonavos "SŠC" laimėjo mažąjį "Dailiosios" lygos finalą (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 22:37 val.)Sudėtinga Jonavos "SŠC" pergalė (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 18:49 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Jonavos SŠC" krepšininkės (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 18:31 val.)Ilgai lauktos KKL "Dailiosios lygos" atidarymo varžybose pergalę šventė Vilniaus "DPV" (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 20:29 val.)"SKK Komanda" palaužė "Jonavos SŠC" krepšininkes (2010 kovo 29 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Lietuvos Kurčiųjų Jaunimo Rinktinė" pasiekė nesudėtingą pergalę (2010 kovo 06 d., šeštadienis, 16:12 val.)Prienų "Aušrai" nepavyko iškovoti pirmosios pergalės (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 19:26 val.)Vilniaus "DPV" tik vienu tašku palaužė Jonavos "SŠC" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 22:55 val.)