VU KHF vs LITUANICA (49:54)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 13 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

VU KHF neprilygo Lituanica ekipai

2013 vasario 13 d., Trečiadienis, 23:41 val., peržiūros: 1546

2013-02-13 dieną, C lygos rungtynėse, Kauno technikos kolegijoje susitiko VU KHF (šeimininkai) ir Lituanica (svečiai). Rungtynėse kuriose viena koja vis vienu žingsneliu priekyje visą laiką buvę Lituanicos vyrai šventė sunkią pergalę rezultatu – 49:54 (8:10, 12:12, 13:15, 16:17).

Rungtynės prasidėjo visišku chaosu ir klaidų gausa, kai trečiąją minutę pirmus taškus tritaškiu pelnė Linardas Andrulis, o po minutės dar vieną pridėjo Marius Lukauskas ir rezultatas – 6:0. Pirmuosius Lituanicos taškus pelnė Donatas Maciulevičius sužaidus penkias minutes ir sumažino rezultatą iki – 6:2. Dar du taškus pridėjo VU, o tuomet kėlinį atkarpa 8:0 užbaigė svečiai ir po pirmo kėlinio – 8:10.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar penkiais svečių taškais ir skirtumas šoktelėjo iki septynių. Po du taškus apsikeitė komandos, o šeimininaki pelnė dar tris ir rezultatas – 13:17. Penkis taškus pelnė Lituanica, trimis atsakė VU KHF ir rezultatas padidėjo svečių naudai – 16:22. Kėlinį keturiais taškais užbaigė šeimininkų žaidėjas Lukas Jakštas ir po dviejų kėlinių – 20:22.

Pirmosios trečio kėlinio minutės buvo lygios ir skirtumas sumažėjo iki minimumo – 24:25. Tuomet septynis taškus be atsako pelnė svečiai ir rezultatas jau – 24:32. Aštuonis taškus paeiliui surinko šeimininkai ir rezultatas tapo lygus – 32:32. penkis taškus pelnė Lituanica, o kėlinį vienu baudos metumu iš dviejų užbaigė Vytis Bulkevičius ir po trijų kėlinių – 33:37.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, trimis atsakė svečiai ir skirtumas sumažėjo iki trijų – 37:40. Aštuonis taškus paeiliui surinko svečiai ir skirtumas greitai šoktelėjo iki vienuolikos – 37:48. Penkis pelnė šeimininkai ir skirtumas greit sumažino – 42:48. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar du pelnė svečiai, tris VU ir skirtumas penki taškai – 47:52. Kėlinį užbaigė abi komandos apsikeisdamos po dvitaškį ir galutinis rungtynių rezultatas – 49:54.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Linas Vaitkevičius sakė – Šiandien pergalę labiausiai nulėmė gynyba, taip pat manau ilgesnis suolelis.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Donatas Maciulevičius (22, 19 naud. bal.), Arvydas Kunčius (14, 19 naud. bal., 16 atk. kam.), Andrius Okulič-Kazarinas (6, 6 naud. bal.) taškai.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Vytis Bulkevičius (17, 18 naud. bal.), Linardas Andrulis (13, 10 naud. bal.), Lukas Jakštas (8, 5 išpr. pr.) taškai.

"VU KHF" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 19:55 val.)"VU KHF" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:04 val.)"Birštono SC - Olimpas" nepasigailėjo "Lituanicos" (2012 gruodžio 08 d., šeštadienis, 18:17 val.)"VU KHF" rungtynių pabaigoje palaužė "Lisotą Team" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:00 val.)"Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Lituanicą" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 22:59 val.)"Lituanica" užtikrintai pasiekė pergalę (2013 kovo 23 d., šeštadienis, 14:04 val.)Silpnai puolime žaidęs "Krepšininkas.net" pralaimėjo "Lituanicai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)"Korys" lengvai įveikė "Lituanicą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 18:21 val.)"VU KHF" penketukas palaužė KK " Persvarą-2" (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:31 val.)"VU KHF" po didžiosios pertraukos atsitiesė ir nugalėjo "Lituanicą" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 18:48 val.)