PRIENŲ VĖJAS vs TRIOBET-KAUNAS (84:111)Eurobasket.lt taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Prienų sporto centras, Birutės g.7 , Prienai

Graži „Triobet-Kaunas“ ekipos pergalė

2009 balandžio 03 d., Penktadienis, 01:45 val., peržiūros: 5630

Šiandiena Prienų Sporto Centro salėje susitiko šeimininkų „Prienų Vėjas“ ir svečių „Triobet-Kaunas“ ekipos. Tris kėlinius aikštėje vyko apylygė kova ir tik paskutiniajame kėlinyje svečių ekipa įrodė savo pranašumą ir laimėjo rezultatu 111:84.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 2 šeimininkų taškais, o į tai jų varžovai atsakė 7 taškais, bet šeimininkai greit išlygino rezultatą. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus 13:13, o likusias kėlinio minutes rezultatas per daug ir nesikeitė, svyravo tai vienos, tai kitos komandos naudai, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Triobet-Kaunas“ komanda. Taigi pirmąjį kėlinį laimėjo svečių ekipa 26:24.

Antrame kėlinyje svečių ekipa po truputi pradėjo didinti apsukas ir didinti rezultatą. Nors šeimininkai taip pat gerai pataikė, tačiau jie prasčiau apsigynė. Daugiausiai Deivido Girdvilos taikliais metimais svečių ekipos komanda įgijo 10 taškų pranašumą, kurį iki kėlinio pabaigos dar šiek tiek padidino. Todėl prieš ilgąją pertrauka priekyje rezultatu 57:45 priekyje „Triobet-Kaunas“ ekipa.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų ekipa pailsėjusi pradėjo kibiau gintis ir vytis savo varžovus. Prie „Prienų Vėjas“ puolimo labiausiai prisidėjo Tomas Kavaliauskas, kuris vien per šį kėlinį pelnė 15 taškų ir taip apdėjo savo ekipai prisivyti svečių ekipa. Bet vis gi po trijų kėlinukų priekyje vis dar „Triobet-Kaunas“ ekipa 79:74.

Paskutiniame kėlinyje turėjo būti įtempta kova, bet deja. „Triobet-Kaunas“ ekipą fantastiškai puldama ir kibiai besigindama išmušė iš vėžių šeimininkų krepšininkus ir laimėjo šį kėlinį rezultatu 32:10, bei iškovojo gražią pergalę rezultatu 111:84.

„Triobet-Kaunas“ ekipoje labiausiai pastebimas buvo Mantas Pukinskas įmetęs 27 taškus.

„Prienų Vėjas“ ekipoje išsikyrė Paulius Kamarauskas surinkęs 20 taškų.

Po varžybų nugalėtojų trenerė sakė, jog pradžioje komanda buvo dar pakankamai nesusižaidusi, bet nuo 2 kėlinio situacija pasikeitė ir prasidėjo toks žaidimas, koks ir turėjo būti nuo pat pradžiu. Šį kartą esame labai patenkinti didele sale, kurioje galėjo atsiskleisti visi mūsų žaidėjai.

Pralaimėjusios komandos treneris pasveikino varžovus su pelnyta pergalę, jie tikrai verti pergalės, mes stengėmės kovoti, klydome, taisysime klaidas ir stengsimės kovoti.

"Triobet - Kaunas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 balandžio 18 d., šeštadienis, 14:08 val.)"Triobet - Kaunas" nesunkiai palaužė "Prienų vėjas" komandą (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 14:16 val.)Pergalė po rezultatyvaus žaidimo pasiekė "Triobet - Kaunas" komanda (2009 gegužės 04 d., pirmadienis, 21:05 val.)Tik po atkaklios kovos "Triobet - Kaunas" nugalėjo "Kauno SRC" ekipą (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 14:30 val.)Tik paskutiniajame kėlinyje "Triobet-Kaunas" palaužė "Prienų Vėją" (2009 gegužės 20 d., trečiadienis, 21:32 val.)"Prienų Vėjas" antrą kartą turėjo pripažinti "Triobet - Kauno" pranašumą (2009 balandžio 19 d., sekmadienis, 12:53 val.)"Triobet - Kaunas" antrą kartą užtikrintai įveikė "Triobet" (2009 balandžio 28 d., antradienis, 22:05 val.)Kauno "SRC" lieka nepralaimėjusi (2009 balandžio 21 d., antradienis, 22:11 val.)"Triobet- Kaunas" tik paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę iš "Vienas Pasaulis" ekipos rankų (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 00:29 val.)"Prienų Vėjas" turnyrą pradėjo lengvai iškovota pergale (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)