S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs AGAVA & ASS (56:85)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 02 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Lengva "Agava&ASS" pergalė

2011 vasario 02 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 4953

Trečiadienį, KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Topsport" rungtynės, kuriose susitiko "S.Raštikio puskarininkių mokykla" bei "Agava&ASS". Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržę svečiai neleido varžovams nė pasvajoti apie prisivijimą. Po nesunkios kovos svečiai iškovojo pergalę rezultatu 56:85.

Rungtynių pradžioje ekipos apsikeitė dviem taškais, ir šioje vietoje „S.Raštikio puskarininkiams“ taškų kraitis užsirakino – pralošę sausą atkarpą 10:0 jie leido varžovams atitrūkti per dviženklį skirtumą. Antroje kėlinio pusėje žaidimas buvo gyvesnis – po tris tritaškius į abi puses, ir kelios atakos iš vidutinio nuotolio lėmė, kad skirtumas po pirmo ketvirčio buvo 8 taškai (15:23).

Antrame ketvirtyje vaizdas aikštėje nekito – ir toliau svečių diktuojamas žaidimas leido jiems dar labiau atitrūkti nuo varžovų. Neleisdami šeimininkams tinkamai užpulti „Agava&ASS“ žaidėjai pataikė bveik visus metimus, tad laimėję kėlinį 11-ika taškų atitrūko nuo varžovų per 19 punktų (24:43).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas ir toliau nesiryžo pasikeisti – „Agava&ASS“ ekipa žaidė gražų komandinį žaidimą, o šeimininkai dažnai klydo. Po trečio kėlinuko skirtumas paaugo iki 22 taškų (38:60). Paskutiniame kėlinuke prasidėjo tritaškių konkursas – abi ekipos sumetė net 8 tritaškius, tačiau tai nepakeitė varžybų krypties – rungtynes rezultatu 56:85 laimėjo „Agava&ASS“.

"Pirmą kartą susirinkome tokia sudėtimi. Sekėsi žaisti komandinį žaidimą, pavyko pataikyti, tai ir lėmė mūsų pergalę." sakė nugalėtojų treneris V,Žabas.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zalias_kraujas2011 balandžio 13 d., 19:52 val.

Pilieti, kur zadetieji 10+ ?  pasitausojai kitam grajui?

Po nesudėtingos kovos laimėjo "Agava & ASS" krepšininkai (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 20:26 val.)"Vaidotėnas" nušlavė "Agavos & ASS" penketuką (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 23:53 val.)"Agava & ASS" lengvai nugalėjo "Best 4 you NN & KMU IT" (2011 sausio 28 d., penktadienis, 23:11 val.)"Agava & ASS" savo sezoną pradėjo sunkia pergale po pratęsimo (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 23:14 val.)Permainingoje kovoje "Elektromontuojas" įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 07 d., antradienis, 21:56 val.)"Agava & ASS" svečiuose nusileido pogrupio lyderiams (2010 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:41 val.)"AKS Projektai & Argensta" nesunkiai įveikė "Agava & ASS" ekipą (2010 gruodžio 17 d., penktadienis, 23:26 val.)"Agava & ASS" po įtemptos kovos įveikė "Kauno Tiltus" (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:33 val.)Paskutinė "Agava & ASS" padaryta klaida atnešė "World Couture & Florvita" ekipai pergalę (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Agava & ASS" elipą (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 21:51 val.)