VAIŠVYDAVA vs DICE (66:68)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 16 d., Antradienis, 21:15 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Dice" išsivežė pergalę iš Vaišvydavos

2010 lapkričio 16 d., Antradienis, 23:57 val., peržiūros: 6006

Antradienio vakarą Vaišvydavos vidurinės mokyklos sporto salėje susikovė „Vaišvydava“ (šeimininkai) ir „Dice“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių aikštelėje užvirė tikras pragaras. Visų varžybų metu rezultatas svyravo tiek į vieną tiek į kitą pusę. Tačiau lemiamomis akimirkomis svečiams pavyko pataikyti baudos metimus, o paskutinėmis kėlinio sekundėmis šansą turėję šeimininkai juo nepasinaudojo ir turėjo pripažinti „Dice“ekipos pranašumą. Taigi svečiai laimėjo rezultatu 68:66.

Rungtynių pradžioje sėkmingai atakavo abi komandos, sužaidus daugiau nei puse kėlinio 16:11 priekyje buvo svečiai. Tačiau jų varžovai nors buvo tik penkiese įrodė, kad yra nusiteikę kovoti ir netrukus išlygino rezultatą. Tačiau kėlinio pabaigoje du lengvus taškus įmetė svečių komandos žaidėjas Aurimas Cibulskis ir išvedė savo ekipą į priekį. Pirmosios dešimt minučių pasibaigė 18:16 „Dice“ ekipos naudai.

Antrame ketvirtyje aikštėje ir toliau vyko įtempta kova. Abi ekipos puikiai atakavo krepšį ir išlaikė aukštą žaidimo tempą, bet visgi kėlinio viduryje šeimininkai surengė spurta 9:0 ir nutolo rezultatu 32:22. Tačiau po minutės pertraukėlis svečiai geriau sužaidę likusias dvi minutes ir prieš ilgąją pertrauką pranašumą sumažino iki 3 taškų. Taigi prieš trečiąjį kėlinį „Vaišvydava“ jau priekyje 32:29.

Trečiame kėlinyje ir toliau aikštėje vyko labai intriguojanti kova. Rezultatas dažnai svyruodavo į abiejų ekipų pusę. Šeimininkams kėlinio gale buvo pavykę įgyti penkių taškų pranašumą, tačiau sėkmingai sužaista varžovu atkarpa persvarą sumažino iki dviejų taškų, o tai reiškia, kad trečiasis kėlinys pasibaigė rezultatu 53:51 šeimininkų naudai.

Paskutiniame ketvirtyje užvirė tikrasis mūšis dėl pergalės. Puikiai žaidę daugiau nei puse kėlinio „Dice“ įsiveržė į priekį 65:57. Bet iš rezultatas išsilaikė labai trumpai. Dvi sėkmingos svečių atakos puolime ir sėkmingai apgintas krepšys leido sušvelninti rezultatą 65:63. Likus iki varžybų pabaigos mažiau nei minutei rezultatas sumažėjo iki minimumo 66:67. Šeimininkai prasižengė, o Audrius Labanauskas prametė pirmąjį baudos metimą, tačiau šaltakraujiškai realizavo antrąjį metimą. „Vaišvydava“ dar turėjo progą išplėšti pergalę ,tačiau jų tolimas metimas ne tik, kad skriejo pro šalį, tačiau buvo atliktas po finalinio švilpuko. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 68:66 „Dice“ ekipos naudai.

„Vaišvydava“: Tomas Kmitas (20), Audrius Linkus (19), Nerijus Bijaminas (14), Naglis Dunčikas (11).

„Dice“: Audrius Labanauskas (28), Aurimas Cibulskis (18), Remigijus Babenskas (9).

Nugalėtojų treneris Tautvydas Višinskas po varžybų teigė, kad: „Žaidimas kuo toliau, tuo labiau gerėja, pradedam susižaisti, nėra tokio padriko kamuolio mušinėjimo, darome mažiau klaidų ir rezultatas matosi, džiaugiuosi iškovota pergalę.“

Pralaimėjusios ekipos treneris Audrius Linkus sakė, jog: „Šiandiena patys labai blogai sužaidėme, todėl ir pralaimėjome."

Paskutinėje atkarpoje "Dice" išplėšė pergalę prieš "Libora" vyrukus (2011 sausio 22 d., šeštadienis, 22:19 val.)"Vaišvydava" pasiekė pergalę tik po pratęsimo (2011 vasario 22 d., antradienis, 23:24 val.)Po inirtingo mūšio pergale džiaugėsi "Vaišvydava" (2011 vasario 13 d., sekmadienis, 20:58 val.)Nesunki "ECCUA" pergalė namuose prieš "Vaišvydavos" krepšininkus (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 22:10 val.)Pirmoje rungtynių pusėje susikrovę dviženklį pranašumą pergalę išplėšė "Vaišvydavos" krepšininkai (2011 sausio 25 d., antradienis, 23:38 val.)Po įtemptų rungtynių dviženkle persvara nugalėjo "Vaišvydava" (2011 kovo 09 d., trečiadienis, 00:05 val.)KK "Snaiperiai & Krepšininkas.net" išvykoje palaužė penkiese žaidusią "Vaišvydavos" komandą (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 23:39 val.)"Dice" nesunkiai nugalėjo savo varžovus (2010 lapkričio 13 d., šeštadienis, 21:19 val.)"Libora" iškovojo svarbią pergalę ir išlipo iš turnyrinės lentelės dugno (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Korys-2" pasiekė nelengvą pergalę (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 23:29 val.)