KOLUNA vs KK PERSVARA (57:50)C lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 23 d., Antradienis, 20:15 val. @ Tado Ivanausko vidurinė mokykla Vėtrungės g. 1, Kaunas LT- 48135

Rungtynių pabaigoje stipresni išliko "Koluna" krepšininkai ir nugalėjo

"Koluna" ataka
2010 lapkričio 23 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 5060

Antradienio vakarą, Tado Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje, susigrūmė "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos pirmenybės "Baltic Sport" taurei laimėti dvi komandos, tai aikštelės šeimininkai "Koluna" ir svečiai "KK Persvara". Pirmasis kėlinys kur kas sėkmingesnis buvo svečiams, jie net 12 taškų skirutmu nugalėjo varžovus (8:20), nors mažesnę, bet vis dėl to persvarą turėjo svečiai ir po antrojo kėlinuko, tačiau vaizdelis trečiajame kėlinyje po sužaistų 4 minučių pasikeitė, kai šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi sužaidus trečiąjį kėlinuką minimalia persvara pirmavo svečiai rezultatu 40:41. Lemiame rungtynių kėlinyje vyko atkakli kova, tik gale kėlinuko,kai laikas buvo beveik pasibaigęs, o komandas skyrė vos vienas taškas vadžias paleido svečiai. Tuo pasinaudoję šeimininkai dar susirinko padorią persvarą ir šventė pergalę rezultatu 57:50 (8:20, 13:6, 19:15, 17:9).

Pirmąjį kėlinį pradėjo svečiai, bet jų ataka buvo nesėkminga. Šeimininkai puolime privertė prasižengti varžovus, tačiau abu baudos metimai skriejo pro šalį. Visgi taškų sąskaitą pirmi atidarė svečiai pataikydami iš toli. "Koluna" komandos žaidėjai vėl bandė pelnyti taškus iš po krepšio, bet vėl gi juos stabdė svečiai pražangomis. Šį kartą vienas baudos metimas buvo taiklus, o svečiai sėkmingai toliau atakavo pelnydami dar 5 taškus (1:8). Visgi įsismaginusios "KK Persvara" komandos narius pristabdė A.Kočius pataikydamas iš toli. Bet po minutėlės vėl kristi pradėjo svečiams jie vėl pelnė 5 taškus. O po aikštelės šeimininkų pelnytų dar dviejų taškų, svečiai iki kėlinuko sužaidė atkarpą 7:2 ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 8:20.

Antrajame kėlinuke po truputį savąjį žaidimą pradėjo atrasti ir aikštelės šeimininkai. Nors kelias minutes visi jų metimai skriejo pro šalį, o tuo tarpu svečiai pelnė du taškus bei dar prametė du baudos metimus, bet savojoje aikštelėje žaidžiantys "Koluna" krepšininkai pagaliau surengė spurtą ir svečiams. Po pelnytų 8 taškų "KK Persvara" komanda privalėjo imti minutės pertraukėlę. Visgi didesnių įvykių nenutiko, iki kėlinio pabaigos komandos sužaidė 5:4 atkarpą, ir šiek tiek mažesniu skirtumu nei po pirmojo kėlinio vis dar priekyje buvo "KK Persvara" komandos krepšininkai rezultatu 21:26.

Trečiajame kėlinyje taip pat prastai sektis pradėjo ir svečiams kaip "Kolunai" pirmajame kėlinyje. Tik po 4 sužaistų minučių, kai aikštelės šeimininkai pelnė 8 taškus, svečiai atidarė šio kėlinio taškų persvarą (29:28). Visgi jau šeimininkai buvo įsiveržę į priekį nors ir minimaliu skirtumu, bet jį dar ir padidino 8 taškais. Tragiškame kėlinyje visgi atsigavo ir svečiai. E.Šipila pataikė tolimą metimą bei du taškus iš po krepšio, taip sumažindamas skirtumą iki 4 taškų. O dar tas pats žaidėjas ir sumažino atsilikimą iki 1 taško, bei nepavykus šeimininkams pataikyti nei baudos metimu, E.Šipila pelnė dar du taškus ir po trečiojo kėlinuko savo komandai turėjo minimalią persvarą rezultatu 40:41.

Lemiamame ketvirtyje pradžia buvo sėkmingesnė svečiams. Sužaidus 3 minutes jie turėjo 6 taškų persvarą rezultatu 42:48. Bet visgi A.Kočius pelnę du taškus , o sekančioje atakoje išprovokavęs pražangą realizavo vieną baudos metimą. Galiausiai tas pats A.Kočius ir išlygino rezultatą 49:49. Toliau vyko įtempta kova nes likę buvo vos 2 minutės , baudos metimą pataikė svečiai, tačiau rezultatą persvėrė A.Giedraitis, keliose atakose niekas nepataikė. Ir visgi svečiai ėmė pražangomis stabdyti varžovus, o patys vis pramesdavo kuo pasekoje aikštelės šeimininkai atsikovodavo kamuolius po krepšiu. Taip šeimininkai susikrovė užtikrintesnę persvarą ir ją išsaugojo iki rungtynių pabaigos. Rezultatu 57:50 pergalę šventė "Koluna" komandos krepšininkai.

Po rungtynių "Koluna" treneris komentavo:" Pradžioje nesisekė šiek tiek, truputėlį užpulti nesigavo, bet vyrai gynyboje atidirbo kuo puikiausiai. Teisėjai, nu ką, geras darbas rungtynių".

O "KK Persvara" komanda kalbėjo:" Sveikiname su pergale, o tokio teisėjavimo dar nebuvome matę. Minus vienas teisėjavimo balas. Ačiū".

"Koluna": Audrius Kočius (19), Tadas Dudzevičius (15), Vidmantas Lašas (13).

"KK Persvara": Edgaras Šipila (19), Giedrius Zareckas (9), Gediminas Bačkevičius (8).

Visas rungtynes pirmavę "KK Persvaros" krepšininkai iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2011 sausio 14 d., penktadienis, 22:08 val.)Taikliu paskutiniu metimu pergalę išplėšė SK "Neveronys" krepšininkai (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Nesunkiai pasiekta "Kolunos" pergalė (2011 vasario 23 d., trečiadienis, 23:20 val.)Prastesnė "Koluna" komandos pabaiga atnešė "Robutukų armijai" pergalę (2011 sausio 13 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)"Koluna" antrojoje rungtynių pusėje nepasigailėjo "KMAiK" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Antroje dalyje atsibudusi "Kėdainiai" ekipa nukovė "KK Persvara" (2011 vasario 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)"Koluna" pasiekė nesunkią pergalę (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Nesunki "Kolunos" pergalė (2011 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Kaunas" nesunkiai įveikė "Kolunos" ekipą (2010 spalio 26 d., antradienis, 23:09 val.)"Koluna" su kaupu atsirevanšavo "Kėdainiams" ir žengė į sekantį etapą (2011 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)