TOPHOUSE & AMAFORA vs VILKIJOS "ECOWOOD & TARP GĖLIŲ" (71:60)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 20 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vilkijos ŽŪM, Čekiškės g. 128, Vilkija

"Tophouse - Amafora" įveikė "Vilkijos Ecowood - Tarp gėlių" ekipą

2008 vasario 20 d., Trečiadienis, 21:24 val., peržiūros: 4606
Šį vakarą Vilkijos ŽŪM salėje susitiko Aukso lygos ekipos: "Tophouse – Amafora" ir "Vilkijos Ecowood – Tarp gėlių". Silpniau pradėję rungtynes "Tophouse – Amafora" krepšininkai nepriekaištingai sužaidė antrąjį kėlinį ir susikrautą persvarą išsaugoję iki rungtynių pabaigos iškovojo pergalę rezultatu 71:60.

Rungtynių pradžioje sėkmingiau žaidė vilkijos krepšininkai, po penkių iš eilės R.Poškaičio taškų išsiveržę į priekį. Kėlinuko viduryje svečių statusą turėję
"Vilkijos Ecowood – Tarp gėlių" jau pirmavo 14:7, tačiau "Tophouse – Amafora" krepšininkai spurtavo 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai 14:18. Vis dėlto geriau kėlinį užbaigė "Vilkijos Ecowood – Tarp gėlių" – 20:22 jų naudai.

Antrajame kėlinyje žaidimas ėmė klostytis palankesne eiga : "Tophouse – Amafora" krepšininkams. Vos prasidėjus kėlinukui S.Šokelis persvėrė rezultatą savo komandos naudai (24:22). Penki iš eilės N.Gursko taškai vėl sugrąžino persvarą
"Vilkijos Ecowood – Tarp gėlių" komandai (29:26), tačiau šeimininkai likusį kėlinio laiką sužaidė sėkmingiau ir pasiekė dešimties taškų persvarą 40:30.

Po ilgosios pertraukos "
Vilkijos Ecowood – Tarp gėlių" krepšininkai perėmė iniciatyvą ir ėmėsi mažinti atsilikimą – įpusėjus ketvirčiui skirtumas buvo tik 5 taškai (45:40). Antrojoje kėlinuko pusėje svečiai ir vijosi "Tophouse – Amafora" krepšininkus ir pasibaigus trečiajam kėliniui šeimininkai pirmavo minimaliu skirtumu 51:50.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo šešiais taškais be atsako ir įtvirtino savo pranašumą (57:50). Du "Vilkijos Ecowood – Tarp gėlių" žaidėjai paskutiniame kėlinyje gavo po penktą asmeninę pražangą ir ekipa likusi be keitimų pritrūko jėgų pasivyti varžovus. "Tophouse – Amafora" šventė pergalę rezultatu 71:60.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo A.Matuzevičius - 17 taškų, 16 pelnė R.Gabševičius, 14 - G.Vartavičius (11 atkovotų kamuolių).
"
Vilkijos Ecowood – Tarp gėlių" ekipą į priekį vedė 17 taškų pelnęs P.Stončius ir 16 N.Gurskas.

"Tophouse – Amafora" teisėjams skyrė po 9 balus, o
"Vilkijos Ecowood – Tarp gėlių" treneris T.Markevičius balais arbitrų nevertino, nors didesnių priekaištų neturėjo.
"Idomus" nepasigailėjo Vilkijos "Ecowood-Tarp Gėlių" (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 15:56 val.) "KTU Hidraulinės sistemos" nesunkiai įveikė "Vilkijos Ecowood & Tarp Gėlių" (2008 vasario 16 d., šeštadienis, 23:11 val.)"Bangos Energetika & Diremta" trečią kartą įveikė Vilkijos "Ecowood & Tarp Gėlių" (2008 vasario 15 d., penktadienis, 22:50 val.)"Era+Eternit" nesunkiai įveikė Vilkijos "Ecowood & Tarp gėlių" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:40 val.)"Tophouse & Amafora" žengia į kitą etapą (2008 balandžio 02 d., trečiadienis, 22:13 val.)"Tophouse & Amafora" namuose nugalėjo "Bangos energetika & Diremta" ekipą (2008 vasario 23 d., šeštadienis, 18:19 val.)"Tophouse & Amfora" užtikrintai įveikė "KTU Hidraulines Sistemas" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 15:11 val.) "Top house & Amafora" nesunkiai nugalėjo "Atletą" (2008 kovo 29 d., šeštadienis, 16:36 val.)"Tophouse & Amafora" dar kartą patiesė "Idomus" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 15:00 val.)"Vilkijos ecowood - tarp gėlių" neatsilaikė prieš "Bangos energetika- Diremta" ekipą (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 21:04 val.)