ŠIAULIŲ "GRAFŲ BALDAI - KRISTALAS" vs KAUNO BANGA (92:71)Lietuvos krepšinio lygų "SUPER" Taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2012 gegužės 20 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Šiaulių arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai, LT-78162

Kauno "Bangai" nepavyko trinktelėti durimis

2012 gegužės 24 d., Ketvirtadienis, 10:35 val., peržiūros: 1697

Susitikimą Kauno ir Šiaulių atstovai pradėjo labai atkakliai, tačiau nerezultatyviai. Sužaidus beveik 7 minutes rezultatas buvo (11:8) kauniečių naudai. Likus rungtyniauti vieną minutę Kauno čempionų pranašumas buvo 5 taškai (15:10). Kėlinį komandos užbaigė apsikeisdamos taikliais dvitaškiais (17:12).

Antrojo kėlinuko pradžioje Šiaulių čempionai ėmė vytis Kauno atstovus ir sužaidus dvi minutes ekipas skyrė vos vienas taškas (19:18). Kėliniui įpusėjus jau Šiaulių „Grafų Baldai – Kristalas“ buvo priekyje (26:28). Komandos ir likus žaisti dvi minutes rode, kad jų kalibras visiškai vienodas bei rezultatas buvo lygus (35:35). Rungtynėse visiška lygybė išliko ir po dviejų kėlinių (41:41).

Trečiąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo šiauliečiai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą (45:50). Saulės miesto atstovai ir toliau didino apsukas, o likus žaisti tris minutes komandas skyrė 12 taškų (47:59). Kėliniui baigiantis ėmė baiginėtis ir rungtynių intriga, nes Kauno “Bangos” deficitas išaugo iki 18-os taškų (48:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo maža vilties, kad kauniečiai sugebės “atžaisti” didžiulį taškų skirtumą. Negana to, Šiauliai ir toliau rodė, kad savoje aikštėje ir sienos padeda (54:76). Likus rungtyniauti tris minutes ekipas skyrė didžiulė 24 taškų riba (65:89). Galutinis rungtynių rezultatas (71:92).

Dramatiškose rungtynėse Kauno atstovai turėjo pripažinti klaipėdiečių pranašumą (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 14:26 val.)Šiauliai neturėjo vargo su Pasvaliu (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 18:57 val.)Kaunas reabilitavosi už nesėkmę pirmose rungtynėse (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 19:48 val.)Panevėžio atstovai palaužė Šiaulių čempionus (2012 gegužės 19 d., šeštadienis, 13:26 val.)