RENVERSA vs RAGAI (89:90)C lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2011 gegužės 03 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr.20, Kaunas

Po labai įtemptos kovos minimaliu skirtumu nugalėjo "Ragai", tačiau į finalą neišėjo

2011 gegužės 03 d., Antradienis, 23:10 val., peržiūros: 6616

Gegužės 3 dieną, 20.45 val., "Kauno kolegijos" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių komandos "Renversa" ir "Ragai". Išsiveržę rungtynių pradžioje ir visą jų laiką pirmavę bei ketvirtojo kėlinuko pradžioję įgiję trylikos taškų persvarą "Ragai" komanda nesugebėjo jos išlaikyti iki rungtynių pabaigos, todėl nugalėjo tik minimaliu vieno taško skirtumu. Rungtynės baigėsi rezultatu [89:90].

Rungtynėms prasidėjus pirmąjį kamuolį atkovojo svečiai, "Ragai" krepšininkai, kurie užbaigė savo pirmąją ataką pataikydami taiklų tolimą metimą bei apsigynę nuo šeimininkų, "Renversa" krepšininkų, atakos dar kartą taikliu dvitaškiu metimu užbaigę antrąją ataką jie išsiveržė į priekį 5:0. Tačiau šeimininkai greitai susitvarkė gynyboje bei puikiai puolė ir laimėjo atkarpą 10:0, po kurios jau jie pirmavo penkiais taškais. Dabar jau šeimininkai buvo priekyje ir kontroliavo žaidimą, todėl svečiams teko vytis. Prieš pat kėlinuko pabaigą svečiai sužaidė greitą atkarpėlę, kurią laimėjo 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinukas baigėsi minimalia vieno taško persvara svečių naudai. Antrojo kėlinuko pradžią vėl sėkmingiau sužaidę svečiai dar kartą laimėjo atkarpėlę 6:0 ir išsiveržė į priekį septynių taškų skirtumu. Dabar jau šeimininkams teko vytis, kuriems nesunkiai tai sekėsi daryti taikliai metant iš toli. Skirtumas ir vėl buvo minimalus, kai svečiai spurtavo sužaisdami 10:0, taip išsiverždami į priekį vienuolikos taškų skirtumu. Šiame kėlinuke svečiai buvo greitesni, jie perėmė net devynis kamuolius, kai varžovai tik keturis, todėl šeimininkai iki kėlinuko pabaigos sugebėjo tik šiek tiek sušvelninti skirtumą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo [45:51].

Po ilgosios pertraukos kova aikštelėje tęsėsi. Šeimininkams teko vytis varžovus. Kova ėjo taškas į tašką, kol traumos negavo pagrindinis svečių komandos žaidėjas. Tik jam palikus aikštelę šeimininkams pasidarė lengviau žaisti, todėl kėlinuko viduryje po taiklaus tolimo metimo jie atsilikinėjo tik vieno taško skirtumu. Tačiau svečiai ir vėl susikaupė bei sėkmingai sužaidė atkarpą, kurią laimėjo 8:0, taip dar kartą atitrūkdami. Taigi likus žaisti tik vienam kėlinukui svečiai pirmavo devyniais taškais. Paskutiniajame kėlinuke svečiai surengė dvi iš eilės taškais pasibaigusias atakas ir turėjo net trylikos taškų pranašumą. Abi komandos kovojo dėl kiekvieno kamuolio ir dėl kiekvieno taško. Ir visgi šeimininkai surengę dvi iš eilės taškais pasibaigusias atakas priartėjo iki septyunių taškų skirtumo. O ir toliau puikiai gyndamiesi bei taip pat gerai atakuodami sumažino atsilikimą iki trijų taškų. Svečius gelbėjo tolimas metimas, tačiau iškart po jo šeimininkai atsakė tuo pačiu. Likus žaisti mažiau nei minutę svečiai pataikė dvi baudas ir padidino skirtumą iki penkių taškų, tačiau šeimininkai surengė dvi iš eilės tikslias atakas ir prisivijo varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu [89:90].

Kadangi "Renversa" pirmąjį susitikimą buvo laimėjusi šešių taškų skirtumu, o šį pralošė tik vienu tašku, todėl "Renversa" išėjo į finalą, o "Ragai" liko kovoti dėl trečios vietos su KK "Akademija". Finale "Renversa" priešininkai bus "Ekodora & FSM" komanda.

Trenerių komentarus žiūrėkite video skiltyje.

"Rinversa": Ramūnas Švagždys 29 (7 tritaškiai metimai, 6 rezult. perdavimai, 7 išpr. pražangos), Edvinas Aniulis 17 (12 atk. kamuolių), Aurimas Juozapaitis 15, Sergej Korolkov 14 (4 tritaškiai metimai, 5 rezult. perdavimai).

"Ragai": Tomas Čiupas 28 (10 atk. kamuolių, 6 išpr. pražangos), Laimonas Alionis 26 (5 perimti kamuoliai), Mantas Jankūnas 23 (12 rezult. perdavimų, 5 išpr. pražangos).

Paskutiniai komentarai (3 iš 13)

centras512011 gegužės 18 d., 11:20 val.

matiusas2011 gegužės 14 d., 21:46 val.

sveiks kaimieti, tau raso Renversos kolektyvas is baliaus, kur laistom auksinius medalius, karocia tep yr mes cempionai o tu lochs

Jomka2011 gegužės 04 d., 13:10 val.

Sakiau, kad reikejo iki dvieju pergaliu...

Visas rungtynes pirmavusi "BPG & Banga" minimaliu skirtumu palaužė "Renversa" ekipą (2011 sausio 22 d., šeštadienis, 18:20 val.)Įspūdingai puolime rungtyniavusi "Kauno SRC" nugalėjo "Ragai" ekipą ir pasiekė C lygos rezultatyvumo rekordą! (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)V.Žukausko taiklus tritaškis išplėšė pergalę "Ragai" komandai (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 16:59 val.)"Renversa" po atklios kovos priverė pasiduoti "Kauną" (2011 kovo 19 d., šeštadienis, 21:32 val.)Antroje rungtynių dalyje "Ragai" nepaliko vilčių "KK Snaiperiams" (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:49 val.)Po nervingų ir sunkių rungtynių įtikinamą pergalę pasiekė "Ragai" (2011 balandžio 17 d., sekmadienis, 22:23 val.)"Kaunas" po atkaklios kovos nusileido "Renversai" (2011 sausio 09 d., sekmadienis, 22:54 val.)Kauno "SRC" ir toliau lieka nepralaimėjusi (2010 lapkričio 13 d., šeštadienis, 18:16 val.)"Renversa" įspūdingo spurto ketvirtajame kėlinyje dėka išplėšė pergalę iš "Ragų" nagų (2011 balandžio 22 d., penktadienis, 21:32 val.)"Red Bull" labiau padėjo "Ragam", kurie antroje varžybų pusėje įveikė "Snaiperiai & Krepšininkas.net" komandą (2011 vasario 19 d., šeštadienis, 18:46 val.)