Civicclub vs Lietuvos BMW klubas Kaunas (51:68)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 sausio 25 d., Sekmadienis, 15:15 val. @ S.Stanevičiaus vidurinė mokykla, S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius LT-07133

LAKL turnyrinės lentelės viršunėj žengiančių klubų akistatoje,stipresni buvo“ BMW klubas Kaunas“ nugalėję “CIvicclub”

2009 sausio 25 d., Sekmadienis, 21:10 val., peržiūros: 3821

Jau pirmajame kėlinyje “BMW Kauno klubas” įrodė savo pranašumą, tik antrajame kėlinyje atsigavę šeimininkai nesugebėjo pasipriešinti stipresnei svečių ekipai ir „BMW Kauno klubas“ šventė įtikinamą pergalę 51-68 (4-17;11-9;23-24;13-18), taip nutraukdami „Civicclub“ penkių pergalių seriją.

Pirmajį kamuolio ginčą atkovojo svečiai, toliau sekė keletas netaiklių atakų tiek šeimininkų, tiek svečių. Vėliau sėkmingos svečių atakos laužė visą „Civicclub“ gynybą, – taip „BMW Kauno klubas“ įrodė, kad šiandien jie nusiteikę tik perglei. „Civicclub“ nesugebėjo nieko gero nuveikti pirmajame kėlinyje, jie tepelnė menkus 4 taškus, kai „BMW Kauno klubas“ atsakė net 17 taškų, pirmasis kėlinukas baigėsi svečių naudai (4-17).

Antrajame kėlinyje žaidimas tapo stabilesnis ir atkaklesnis. Šeiminimkai pagaliau pradėjo rinkti taškus, taip bandydami atsigauti nuo šalto dušo pirmajame ketvirtyje, o svečiai pradėjo strigti civiciečių gynyboje. Po antrojo kėlinuko šeimininkai priartėjo prie savo varžovų 2 taškais, taip laimėdami antrajį kėlinį (11-9).

Po ilgosios pertraukos užvirė atkakli kova aikštelėje, komandos kur kas rezultatyviau atakavo krepšį, civiciečiai po truputį perimdami iniciatyvą ir pelnydami po kelis menkus taškelius bandė priartėti prie savo varžovų, – tai sublizgėdavo šeimininkai, tai vėl paleisdavo sėkmę iš savo rankų. Jau atrodė kad šeimininkai rado kelią link sėkmingo žaidimo, taip dar sušvelninę rezultatą iki mažesnio 9 taškų skirtumo, kai paskutinę kėlinio sekundę taiklus svečių L.Stanislovaičio tritaškis vėl sužlugdė civiciečių visą darbą, nudirbtą trečiajame kėlinyje. Taip svečiai laimėjo trečiąjį kelinį minimaliu skirtumu (23-24).

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje kur kas geriau sekės „Civicclub“, jie sėkmingai artėjo prie varžovų. Taip spurtavę kelinio pradžioje (6-0) šeimininkai sukėlė nerimą varžovų stovykloje. ”BMW Kauno klubas“ suskubo paimti minutės pertraukėlę, nes kilo grėsmė paleisti varžybų baigtį iš savo rankų, – tačiau tai buvo vienintelis spurtas, taip priartinęs dvi komandas viena šalia kitos. Toliau sekė sėkmingos, greitos svečių atakos, kurios padėjo atitrūkti saugiu atstumu nuo civiciečių. Per paskutines minutes jie suikrovė net 17 taškų skirtumą. Teisėjų švilpukas skelbė pirmąjį skaudų „Civicclub“ pralaimėjimą šiame sezone prieš „BMW Kauno klubą“ (51-68).

Civicclub labiausiai sekėsi žaisti E.Malachovskiui, kuris pelnė 19 taškų, jam talkino komandos kapitonas E.Benko, įmetęs 6 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

BMW klubo is Kauno gretose sekmingiausiai atakavo krepšį T.Čiuplys, jis įmetė 20 taškų ir krepšinio lanką atakavo praktiškai be klaidų. Jam sėkmingai kovoti dėl pergalės padėjo komandos draugai: J.Paužuolis, įmetęs 12 taškų ir tiek pat sugriebęs atšokusių kamuolių, M.Satkevičius ir L.Stanislovaitis, atitinkamai pelnę 15 ir 14 taškų.

Nesunki „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 23:51 val.)Sunkiai pasiekta "Lietuvos BMW klubo Kaunas" pergalė (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)"Lietuvos autoklubų lygos" auksu pasidabino "Lietuvos BMW klubas Kaunas" (2009 birželio 11 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Antras antausis grupės lyderiams nuo Subaru klubo, šįkart jų auka tapo Civicclub (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 20:33 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" nesunkiai įveikė svečius iš Vilniaus (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 21:40 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" tiesiog sumindė svečius iš Vilniaus (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 21:18 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" palaužė "Mazda 323F klubas" komandą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" sezoną pradėjo pergale (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:19 val.)Autobanginai nutraukė BMW klubo iš Kauno trijų pergalių seriją (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 20:55 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" įrodė savo pranašumą prieš "Autobanginius" (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:42 val.)