Mitsubishi klubas vs Lietuvos Ford Scorpio Klubas (59:74)Lietuvos autoklubų lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 gegužės 18 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

Nelengva "Lietuvos Ford Scorpio Klubo" pergalė

2008 gegužės 18 d., Sekmadienis, 16:20 val., peržiūros: 7328
Šiandien (05-18) "Šilainių" vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos dar vienerios "Lietuvos autoklubų" lygos pusfinalio varžybos tarp "Mitsubishi klubo" (šeimininkai) ir "Lietuvos Ford Scorpio klubo" (svečiai). Pirmąją pusę nuostabiai sužaidusi svečių ekipa prieš ilgąją pertrauką įgijo 20 taškų persvarą. Sėkmingiau sužaidę trečiąjį ketvirtį šeimininkai deficitą sužino iki 8 taškų. Atsitiesę paskutiniame kėlinyje "Lietuvos Ford Scorpio klubo" iškovojo pergalę rezultatu 59:74 (14:17, 12:29, 22:10, 11:18).

Rungtynes sėkmingai pradėjo šeimininkų ekipa įgydama 4 taškų persvarą. Tačiau jų varžovai geriau užbaigę kėlinį susikrovė 3 taškų persvarą 14:17.

Antrame kėlinyje svečiai tęsdami savo spurtą tolo nuo varžovų. Šeimininkai priešininkams neprilygo nei viename rodiklyje ir tai lėmė išaugusį pranašumą iki 20 taškų. Rezultatas buvo 26:46.

Po ilgosios pertraukos
"Mitsubishi klubas" perėmė iniciatyvą. Sustabdę priešininkų lyderį jie pradėjo sparčiai artėti ir persvarą ištirpdė iki 8 taškų. Rezultatas buvo 48:56.

Ketvirtajame kėlinyje užvirė įnirtinga kova. Abi komandos stengėsi ir kovojo dėl kiekvieno kamuolio. Tačiau sėkmė lydėjo
"Lietuvos Ford Scorpio klubą" . Sėkmingai sužaidę kėlinio galą jie iškovojo reikalingą pergalę rezultatu 59:71, kuri užtikrino vietą finale.

Nugalėtojai teigė , kad jie sužaidė vienas iš prasčiausių varžybų. Treneris padėkojo varžovams už gerą pasipriešinimą. Teisėjams skyrė 10 balų.
Svarbi "Lietuvos Ford Scorpio Klubas" pergalė (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 15:10 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" įveikė "Mitsubishi klubą" (2008 vasario 19 d., antradienis, 22:39 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2008 gegužės 06 d., antradienis, 23:33 val.)"Lietuvos Ford Scorpio Klubas" puse kojos "Autoklubų" pusfinalyje (2008 balandžio 22 d., antradienis, 22:49 val.)"Mazda 323F klubas" namuose nusileido "Lietuvos Ford Scorpio Klubui" (2008 kovo 15 d., šeštadienis, 18:51 val.)Finišavo "Lietuvos autoklubų lyga" (2008 birželio 13 d., penktadienis, 00:31 val.)"Lietuvos Ford Scorpio klubas" ir antrą kartą buvo stipresnis už "Peugeot klubą Kaunas" (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:23 val.)Ford Scorpio klubas pirmieji pateko į AK lygos pusfinalį (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 12:17 val.)Po dramatiškos kovos pergalę šventė "Ford Scorpio klubas" (2008 sausio 29 d., antradienis, 22:42 val.) "Mitsubishi klubas" pergalingai pradėjo "Lietuvos autoklubų lygos" sezoną (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 15:27 val.)