Mazda 323F klubas vs Autobanginiai (30:35)Lietuvos autoklubų lyga » Atkrintamosios rungtynės
2008 balandžio 26 d., Šeštadienis, 17:30 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Nerezultatyviose varžybose "Autobanginių" pergalė

2008 balandžio 26 d., Šeštadienis, 21:00 val., peržiūros: 7389
Šiandien "VDU" sporto centro arenoje susitiko "Mazda 323F" klubas (šeimininkai) ir "Autobanginiai" (svečiai).
Pirmoje varžybų pusėje abi komandos žaidė panašų žaidimą. Trečio kėlinio pabaigoje iniciatyvą į savo rankas perėmę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 30:35.

Pirmas kėlinukas buvo "tragedija" abiem ekipom. Metimai dažniausiai skriedavo pro šalį. Svečiams sėkmingiau pavyko realizuoti galimybę atakuoti nuo baudos metimo linijos ir po pirmo kėlinuko jie turėjo 4 taškų persvarą 2:6.

Antrame ketvirtyje geriau sekėsi pataikyti šeimininkų ekipai. Bet ir vėl abi komandos demonstravo labai nesėkmingą puolimą
"Mazda 323F" klubas įmetęs tritaškį ir pora dvitaškių priartėjo prie varžovų iki dviejų taškų 9:11 (7:5).

Trečiame kėlinyje svečiams pagaliau pavyko atrasti savo žaidimą ir vis lengviau darėsi pelnyti taškus. Vos kelis metimus prametę
"Autobanginiai" įgijo 12 taškų persvarą 15:27 (6:16).

Ketvirtas kėlinys įrodė, kad ir
"Mazda 323F" klubas gali pasipriešinti varžovams. Kėlinuko viduryje jiems pavyko persvarą sumažinti iki 3 taškų. Tačiau pritrūkę laiko ir tikslių metimų nesugebėjo pasivyti varžovų. Galutinis rezultatas buvo 30:35 (15:8)

Po rungtynių pakalbintas žaidžiantysis komandos treneris teigė , kad teisėjai leido žaisti kaip mergaitėms. Tokį žaidimą ir demonstravo ekipa, už kiekvieną prisilietimą gaudama pražangas. Puolimas ir gynyba jo manymu buvo siaubinga, bet džiaugėsi , kad ir varžovai nuo jų neatsiliko. Teisėjų darbą įvertino neblogai.

Pralaimėjusios ekipos žaidėjas paklaustas apie varžybas tik nusijuokė ir komentuoti nepanoro. Teisėjų darbą taip pat įvertino neblogai.

"Mazda 323F" komandoje išsiskyrė atlikęs dvigubą dublį M.Kerbelis 10 taškų , 10 atkovotų kamuolių.

"Autobanginiai" išsiskyrė V.Kasperavičius 12 taškų ,10 atkovotų kamuolių.

" Lietuvos BMW klubas Kaunas" nušlavė "Autobanginių" ekipą (2008 gegužės 17 d., šeštadienis, 20:06 val.)Itin nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Mazda 323F klubas" (2008 kovo 30 d., sekmadienis, 04:28 val.)Sudėtinga "Mazda 323F klubas" pergalė (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 22:41 val.)Vilniaus progrupyje auto.Banginiai nugalėjo Civic klubą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 20:17 val.)Po dramatiškos kovos pergalę šventė "Ford Scorpio klubas" (2008 sausio 29 d., antradienis, 22:42 val.)Šaltas ketvirtojo kėlinio dušas (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 15:11 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" iškovojo lengvą pergalę prieš "Mazda 323F klubą" (2008 kovo 08 d., šeštadienis, 18:41 val.)Autobanginiai savo aikstelėje sutriuškino Subaru klubą 77-41 (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 20:53 val.)Autoklubų lygoje auto.Banginiai tiesiog nušlavė "Rover klubą" (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:53 val.) "Lietuvos BMW klubas Kaunas" nesunkiai įveikė "Mazdos 323F klubą" (2008 sausio 26 d., šeštadienis, 18:41 val.)