BEST 4 YOU vs TOPO CENTRAS (74:59)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

"Topo Centras" krito prieš "Best 4 You" krepšininkus

2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 21:15 val., peržiūros: 1804

Sekmadienį, gruodžio 9 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Best 4 You" ir svečių "Topo Centras" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai demonstravo puikų pataikymą ir po pirmojo kėlinuko turėjo devynių taškų pranašumą. Svečių krepšininkai vis prisivydavo varžovus, tačiau "Best 4 You" ekipos žaidėjai surengdavo netikėtą spurtą ir vėl atitoldavo. Po ilgosios pertraukos svečiai truputį apmažino skirtumą, tačiau lemiamą rungtynių kėlinuką užtikrintai sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 74:59 (21:12, 12:9, 17:19, 24:19).

Rungtynių pradžioje šeimininkai pelnė septynis taškus iš eilės, tačiau netrukus svečių krepšininkai pataikė du tolimus metimus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Iškart po to sekė dar keturi šeimininkų taškai be varžovų atsako, kurių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki penkių taškų. Į tai svečiai atsakė vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio „Best 4 You“ ekipos žaidėjai L.Čkavičius pelnė du taškus su pražanga ir padidino savo komandos pranašumą iki šešių taškų. „Topo Centro“ žaidėjams ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, o puikus varžovų pataikymas dar labiau varė į neviltį. Po pirmojo kėlinuko šeimininkai jau turėjo devynių taškų pranašumą. Antrojo ketvirčio pradžioje atrodė, kad svečiai jau atsigaus, nes surengę spurtą 7:0 jie sumažino savo atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau laiku susigriebę šeimininkai atsakė į tai spurtu 8:0 ir įgijo dešimties taškų persvarą. Į tai „Topo Centras“ atsakė tik vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keturi iš eilės šeimininkų taškai, kurių dėka, prieš ilgąją pertrauką, komandas skyrė dvylika taškų. 33:21.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų ekipos žaidėjas L.Balasevičius stojo prie baudos metimų linijos mesti trijų baudos metimų ir juos visus realizavęs padidino savo komandos pranašumą iki penkiolikos taškų, tačiau „Topo Centro“ žaidėjai dar bandė rebilituotis ir surengę spurtą 7:0 sumažino atsilikimą iki aštuonių taškų. Toliau abi komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, po kurių septyniais taškais vis dar pirmavo šeimininkai. Kiek vėliau „Best 4 You“ ekipos žaidėjai pelnė dar keturis taškus be varžovų atsako ir padidino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau pasirodė svečiai ir jis sumažėjo iki dešimties taškų. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje vėl pasirodė, kad „Topo Centro“ žaidėjai atsigauna ir pelnę kelis taškus iš eilės sumažino atsilikimą iki septynių taškų, tačiau ir toliau puikų pataikymą demonstravę šeimininkai susigrąžino turėtą persvarą, o vėliau ją dar labiau padidino bei iškovojo pergalę rezultatu 74:59.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Vilius Lincevičius kalbėjo : „ Pergalę iškovoti padėjo noras laimėt. Šiandien žaidimas buvo labiau susistygavęs, krito kaip niekad, tai tas ir lėmė pergalę, daugiau ir neturiu ką pridurti „.

Pralaimėtojų strategas Aurimas Dervinskas sakė : „ Varžovai labai gerai pataikė, mes daug kamuolių praradome ir sunku žaisti buvo, nes jų priekinė linija buvo žymiai geresnė už mūsų, tai todėl ir pralaimėjom. Sunku žaisti sekmadienį „.

"Best 4 You" : L.Balasevičius 26, L.Čekavičius 17 (15 atk.kam., 5 rez.perd.), K.Ambrožas 7 taškai.

"Topo Centras" : M.Kemzūra 19, A.Dervinskas 17 (7 rez.perd.,), A.Filiajevas 10 taškų.

"Kauno Stumbras" nepasipriešino "Best 4 You" krepšininkams (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:23 val.)"Eoltas" įrodė pranašumą prieš "Best 4 you" (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)"Baubilas" rungtynių pabaigoje palaužė "Best 4 You" pasipriešinimą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 21:36 val.)"Topo Centras" po pratesimo įveikė "Baubilą" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:46 val.)"Elektromontuotojas" po nesunkios kovos įveikė "Best 4 You" (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 00:21 val.)"Topo Centras" įveikė "Kauno Stumbrą" (2012 gruodžio 14 d., penktadienis, 22:43 val.)"LSMU VA-statybų vizija" nesunkiai nugalėjo "Best 4 you" ekipą (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 21:06 val.)"Krasta Auto Kaunas" palaužė "Topo Centro" pasipriešinimą (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)Detas Hoptransa & BRGroup - D lengvai susitvarkė su Best 4 You (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 23:51 val.)Topo Centras neprilygo LSMU VA Statybų vizija ekipai (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 23:13 val.)